Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРАЧ*  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 19:21



ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА!



ВАМООООООООООООООООССССССССС!!!!!!!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ И ФЕНКИ НА КРАЛЯ!






Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: Diavolo]  
Автор cardigans (непознат )
Публикувано10.06.07 19:26



Всичко се реши още в първия сет къдер Роджер не успя да вземе нито един от 10 !!!?? брейкбола с което потвърди мнението че проблемът му срещу Надал е психически.



Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: Diavolo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано10.06.07 19:32



След втория сет ( който Фед спечели) си викам - този мач съм го гледал, сега Рафата печели следващите 2 след ранен брейк. След третия сет, изключих Тв-то, защото този мач съм го гледал! Абсолютно същият като онзи полуфинал преди 2 години на същия корт. Ама 100% прилика. Даже се чудех, да не са пуснали някое повторение или запис? Фед отново имаше проблеми с топ-спина на Надал. Отново куп непредизвикани грeшки от Форхенд. МЕжду другото, те не бяха непредизвикани, ами просто топспина на Надал подвеждаше Фед.

Фед беше 0/10 да направи брейк в първия сет. 0 от 10 ??? След първите 2 сета, 1/16 ?????? Гарантирам ви че на трева, щеше да е 16/16 . Просто на клей, Федерер си е зле.

Надал пак спечели на РГ... то там само еднодневки печелят, така че си е нормално да спечели. Истинските тенисисти печелят другаде.



I'm the guy who does his job. You must be the other guy.

Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор double_d (минаващ)
Публикувано10.06.07 19:39



Честито на всички фенове на Рафа.Айде няма смисъл да коментирам,то всичко се видя.Федерер може да го спечели обаче Надал е железен и едва ли докато той играе така на клей някой ще може да го детронира.Следваща цел-Уимбълдън





Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРАЧ*нови [re: Diavolo]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано10.06.07 19:42



Не просто крал,а "Крал на кралете"!!!!!!!


Честито на всички фенове и от мен!!!
Що се отнася до заблудените привърженици на Фед горещо им препоръчвам да ходят да палят свещи за него!След този бой,който отнесе на "Филип Шатрие" швейцареца изглеждаше толкова зле завалийката,че просто не го виждам,началото на края за него вече настъпи!!!
Респект за Рафа!!!!!!!



Тема Re: кур за Божиновнови [re: Diavolo]  
Автор Takeshi (непознат )
Публикувано10.06.07 19:46



мъжкия тенис хич не ме кефи... то и женския от известно време също ... искам да кажа, че не ми дремеше дали Рафа или Роже щеше да вземе титлата. Обаче коментаторчето си ебало мамата... много просто същество- бисерите през минута...



Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРАЧ*нови [re: Diavolo]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 19:46



Интересно как сега не си на работа

Честито на Надал! Беше с класа над Федерер. Или по-точно Фед беше с класи под нивото си. Много разочароващ финал, но не и за феновете на Рафа. Явно наистина беше смазан от тежестта на големия шлем Роджър и от това, че именно Рафа стоеше на пътя му.
Не се радвай толкова. Фед защити точките си от РГ. Но тепърва Рафа трябва да защитава финал на Уимбълдън. За втора поредна година? Ето тук ще доказва класа Рафа, на РГ е много лесно май



Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: romeo_honey]  
Автор Federer (член)
Публикувано10.06.07 19:48



Смешко къде се кри цяла година през 2006 когато Рафа падаше наред от Бердих,Блейк и прочие играчи а ? Що не викаше за "краля" тогава.Федерер е номер едно и по добре свикни от тоя факт за дълго.От приказките ми е ясно че ти корт освен на ТВ не си виждал камо ли да си държал ракета.





Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано10.06.07 19:59



Ха ха ха ти си бил голям разбирач,няма що!!!Точно пък мога да те светна,че на кортовете в френската столица се играе най-истинския и добър тенис,само там и никъде другаде може да се разбере кой може и кой не в тази игра!
Много нещо се наду Федката,след като Вамосчето му пусна малко гювеч в Хамбург,чета някви коментари,че готвел изненади за финала,някакви грандиозни изненади,а какво стана...пълна доминация на "Машината за тенис" и абсолютно заслужена поредна негова победа!!!!!


Я да погледнем какво говори статистиката на директните двубои ...8-4,пак да повторя за задрямалите 8-4 за Надал!!!!!!!
Ако ще 100 000 титли да спечели Фед,никога ,ама никога няма да го призная за по-добър от "Краля на кралете",докато не му поведе в директните двубои!
А това ще се случи кога....на кукуво лято!!!
Ах,колко жалко е да си фен на Фед!!!!!



Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: romeo_honey]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 20:01



Е, това е запалянковщина и не заслужава внимание





Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: Federer]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано10.06.07 20:05



Брато я хвърли едно око на предния ми коментар за директните двубои между Фед и Рафа,че да не се повтарям тука!


Що се отнася до загубите на "Машината за тенис",по-добре да паднеш от доказани играчи като Бердих и Блейк,а не от наркоманчета и жабари!




Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: romeo_honey]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано10.06.07 20:21



Да, изключително жалко е да си фен на най-великия тенисист в историята, наистина...



He simply doesn't know what to do as a coach besides yelling "C'mon, play!", "Tufleci", etc.

Тема Глупостинови [re: romeo_honey]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано10.06.07 20:51



И интерсно, ти къде се криеш, като Надал падаше. Миналата година пак така взе "Ролан Гарос" и после какво - чухме го тази година на клея. Федерер е номер едно, просто няма какво да се спори. Тенисът не е само клей. "Кралските изцепки" няма да ги коментирам, като вземе да губи Рафата сега - първо на трева, после на хард (Бердих, Южни, Блейк, Джокович и т.н.) пак няма да те чуем - жалко е, че се обаждаш само след подобен мач, но когато Рафа падне, все си зает - само Дяволо е точен в това отношение и отговаря, дори и със закъснение.



Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 21:52



Ромео е точен, внесе доста свежест когато се включи в игрите, той и по принцип си пише по-рядко, доколкото си спомням миналата година когато Рафата го закъса втората част от сезона не пишеше, ама той и някои от игрите ги поизостави, явно друга е причината, така мисля де... не се обиждайте така :/

п.с. уфф Кубица се отърва само със счупен крак... :о



Тема Re: Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.06.07 21:58



Товъ "уфф" какво значи? Че му е малко? Ако в колата беше Федерер, щях да съм сугурен, че това значи, ама сега да питам :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Глупостинови [re: naja_haje]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 22:05



хаха това с федерер ми хареса :))
иначе, тц ще те разочаровам никога не съм пожелавал да стане нещо с федерер, първо не ми е присъщо, второ това все пак е само спорт, трето ако се контузи вследствие някой случаен инцидент и липсва дълго време ще го направят нещо като мъченик и ще кажат, ето защо не подобри рекордите на Сампрас, защото беше контузен или нешо такова. ;)

'уфф' означава възклицание, баси не знаеш ли? аз поне много често го употребявам от години и в форуми и по чатове и на имейл, а не рядко и сред приятели. По принцип така са възкликвали индианците едно време, а аз израстнах с книжките на Карл Май (знам, че те са измислица, но не и това) и така... та уфф се употребява когато си радостен или тъжен, когато се очуден или озадачен от нещо и абе когато си поискаш.



Тема Re: Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.06.07 22:10



когато се очуден или озадачен от нещо и абе когато си поискаш.

Е аз за това попитах де. Когато и за каквото си поискаш включва както "уфф, размина му се", така и "уфф, малко му беше". Приемам, че си имал предвид първото :)

Иначе при тая катастрофа единствено можем да се чудим от какво е направен кокпита. Ама това е тема за друг клуб :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано10.06.07 22:12



Гледаш Формулата ли - баща ми я следи, но аз след Деймън Хил и Мика Хакинен загубих интерес - разбрах, че много тежко е станало, добре че няма по-сериозни последствия - не че счупен крак е малко, но нали не е главата ...



Тема Re: Глупостинови [re: naja_haje]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 22:13



окс :)

иначе се радвам за Хамилтън, заслужи си първата победа в кариерата. тоя сезон след отказа на Шумахер е много интересно, но гледам е спаднал малко интереса...
аз лично стискам палци за Кими, но пък той отиде във Ферари, а аз откакто се помня съм фен на Макларън. :)



Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 22:15



мани мани можеше да е нещо страшно.. Кубица изобщо не помръдваше.
е аз след смъртта на Аиртон Сена вече не следя Формулата с този пламък и живец, а тогава бях влюбен в нея и сега гледам ей така за спорта, но все пак следя де. ;)
Хакинен беше култов, единствения който имаше потенциала да оспорва титлите и рекордите на Шуми, но се отказа много рано :(



Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано10.06.07 22:27



Хакинен беше само шофьор със суперсилна кола.

А Хамилтън ще стане легенда.







Тема Re: Глупостинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 22:32



щото е британец ли?





Тема Re: Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано10.06.07 22:37



Хакинен наистина беше невероятен и много го харесвах, но моят любимец (макар че винаги съм бил за Макларън) се казва Еди Ървайн - няма такъв пилот и едва ли някога ще има. Гледал ли си как в дебютното си състезание изостава с една обиколка от Хил и Сена(борещи се за първото място мисля) и в продължение на десетина обиколки нарочно ги задържа?:) Ебаси пердето! За жалост тъпаците от Ферари разбраха твърде късно какъв потенциал има и едва след като Шумахер катастрофира тежко на Силвърстоун през сезон 99' му дадоха зелена светлина да се бори за победи и Еди беше толкова близко - само на две точки зад Хакинен, като до последно водеше - много ме беше яд тогава. После незнайно защо го махнаха от Ферари и сложиха лузъра Баричело вместо него.





Тема Re: Глупостинови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 23:07



Еди Ървайн беше луда глава, пълно перде :))
според мен от Ферари го разкараха, защото не цепеше басма на Шумахер, а и с лудите си изяви щеше да пречи на целта на отбора, а именно да бъдат номер 1 при конструкторите. ;)



Тема Re: Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано10.06.07 23:15



Да и затова го харесвах:)
И до днес не съм съгласен с това решение на Ферари - през 1999 година Еди помагаше на Шумахер (до инцидента), караше разумно, без да прави някакви глупави произшествия. Представяш ли си какво щеше да стане, ако още от първото състезание не се беше съобразявал с Михаел - завършваше доволно пред Хакинен в генералното. От друга страна не съм убеден, че Шумахер щеше да стане световен шампион дори и да не беше катастрофирал в Англия, просто Мика беше по-добър от него по това време.



Тема Re: Глупостинови [re: Henman]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано10.06.07 23:29



Точно когато стана катастрофата с Шумахер на Силвърстоун се видя най-ясно, че Михаел е най-великият. 2-3 състезания Ървайн и Сато печелеха, защото вървяха по инерция и после един голям кур - седмо, осмо място заемаха дори. Без Шумахер, Ферари бяха нищо, въпреки големите си пари. Михаел е не просто отличен шофьор, той разви болидите на Ферари без него щяха да видят титли през крив макарон. И имено, след завръщането на Шумахер - Ферари отново бяха конкурентно способни на Макалрън и замалко Еди да спечели титлата благодарение на помоща на Михаел. Но според през онази година съдбата изигра своето и не позволи на Ървайн, защото нямаше да е честно първият шампион след толкова години на Ферари да е някой различен от Шумахер. Въпреки това се спечели титлата при конструкторите, а след това най-великият в историята на този спорт почупи всякакви рекорди и обезмисляше интригата. От тогава и спрях да гледам формула, състезанията станаха "тактически" , правилата се променяха постояно и всичко се комерсиализира до невиждани размери. тази година седнах да гледам едно състезание, мислех, че нещо се е проемнило, но ми беше толкова досадно, че след 15-20 минути смених канала.



Тема Re: ?нови [re: Diavolo]  
Автор CesarePrandelli (Uomo)
Публикувано10.06.07 23:32



Я ме светнете, тоя нандролончик от Майорка ако го изловят ще го накарат ли да връща титли както Сесил наградни фондове???
И... не знаех, че Надал има фенове... те даже в Испания май не са много. Освен това като е такава "гоооляяямааа работа" що не се понапрегна малко да понаучи някоя дума на френски. Гуга още след първата си титла в Париж показа какво означава за него турнира, научавайки езика... Отношението към публиката също е част от ореола на великите.

...male non fare, paura non avere[


Тема Re: ?нови [re: CesarePrandelli]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано10.06.07 23:36



хехехе, Валерия се завърна:))
Днес като видях Гуга по трибуните и се сетих за теб, сериозно. :)
Дано твоят любимец се завърне скоро на корта, най-искрено му го желая.



He simply doesn't know what to do as a coach besides yelling "C'mon, play!", "Tufleci", etc.

Тема Re: ?нови [re: CesarePrandelli]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 23:42



ей къде се изгуби толкова дълго време?



значи първо да кажа, че страшно се радвам, че Гуга беше в церемонията, велик жест на организаторите. Гуга липсва страшно много, но какво да се прави, съдба. :/

Ами Надал в момента учи английски и вече доста е напреднал. за френския не знам, може би някой ден ;) едва ли това е най-важното все пак.

А относно зобането и стимулантите. Ако Надал взима то и Куертен е взимал. Според мен всички взимат, особено тези в топ 10, но не дрогата ги е направила това което са. А и бъди сигурна, че Надал го проверяват най-често от всички, но засега нищо. Това че не са го хванали с допинг обаче не значи, че не взима (всъщност само гадаем де), а просто е добре разтворен и прикрит или лиспва в листата на забранените, то съвременните медицински чудеса са необятни. Но същото важи и за Федерер.

Поздрави!



Тема Re: Глупостинови [re: shevchenko]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано10.06.07 23:45



Не си прав, Шевченко - Еди не спечели титлата именно, заради Шумахер. Ървайн успя да победи в първото състезание в Австралия, а след това го караха да не натиска Шумахер. След Великобритания, Еди само веднъж не взе точки и спечели три победи, а в това, в което не взе беше ГП на Европа, където валя силно и беше ебати хаоса, там победител стана Джони Хърбърт:) Иначе сегашната формула наистина изглежда смешно в сравнение с това, което беше преди години и това е много жалко.

п.п. Не Сато, а Сало.





Тема Хахаха, очаквах подобен въпроснови [re: Diavolo]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано10.06.07 23:54



Култард също беше бритиш, но никога не съм можел да го дишам. Преди да се появи Хамилтън се кефих Райконен, но той пък отиде в омразните Ферари, а и Люис кара супер бързо, хладнокръвно, абе страхотен талант







Тема Re: Глупостинови [re: Henman]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано10.06.07 23:55



Хакинен имаше просто много по-класна кола, стига сте го превъзнасяли, правите го повече от антиШумахеризъм.







Тема Не подценявайте Кими!нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано11.06.07 00:01



За мен Ферари са най-добрите и се радвам,че успяха да намерят подходящия човек,който да замести легендата Шумахер,а именно Райконен!
Още мъничко му трябва на Кими за да свикне с новата обстановка и победите ще завалят!!!





Тема pi4нови [re: romeo_honey]  
Авторmsaf (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 00:27



от ясно по ясно е, че Надал отпада в първите кръгове на всичко различно от клей... как да стигне до абонирания за Финали Фед?

Фед все пак го обърна на клей, я да видим кога вамосчето ще направи същото с Фед, но на трева... за 6-0 въобще няма да говорим


той на червено не може да го направи, щото е смешко, камо ли на трева...
Само машините могат да бият на Нула, а другите печелят с разни 6-3 6-4 от непредизвикани грешки на противника



Тема Re: ?нови [re: Diavolo]  
Автор CesarePrandelli (Uomo)
Публикувано11.06.07 08:17



Дяволито, вярно, съгласна съм, че всички вземат ама на Рафа много му личи... Вчера се питахме с малкия ми син (17) защо другите се уморяват, а той не?

vogelfrei, аз не мисля че Гуга тепърва ще се завърне в големия тенис. За съжаление... Обаче се надявам, че модният бизнес наистина му се отдава... макар и да не разбирам защо се занимава с тениски и джапанки, когато в костюм изглежда перфектно





ако вземе и Сафин за фотограф ще разбият италианските модни корифей


...male non fare, paura non avere[

Тема Re: Не подценявайте Кими!нови [re: romeo_honey]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 15:52



Не мисля, че този сезон Ферари има особенни шансове за титли.







Тема Re: Глупостинови [re: Henman]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.06.07 00:27



Еди е най-великия, факт:))

Онова за първото му състезание - по-късно не знам какво се случва с Хил, но Сена кара доста бавно, Ървайн го настига и го надминава, нищо че уж е една обиколка назад - това го прави два пъти! После Сена го ударил

Иначе защо го махнаха от Ферари, ми много просто, заради М.Ш., щото Баричело ще спира на старт-финала и така, сещаш се, че Ървайн никога не би направил такова нещо:)

...
"The story is untrue and the president did not lose his watch"


Тема Re: Глупостинови [re: shevchenko]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.06.07 00:33



2-3 състезания Ървайн и Сато печелеха

Сато? Просветление!! Такума Сато е карал във Ферари, невероятно!


после един голям кур - седмо, осмо място заемаха дори.

за целия сезон Ървайн има едно седмо място:)


и още мноого глупости наговори
Абе като не разбираш от Формула 1, защо говориш?



...
"The story is untrue and the president did not lose his watch"

Тема Re: Глупостинови [re: пeтльo]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано14.06.07 00:35



Стига конспиративни глупости, Ървайн не можеше да спечели нещо кой знае какво, той дори не е на 1/10 от класата на гадния шваба.







Тема Re: ?нови [re: CesarePrandelli]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 06:08



Ами не се уморява, защото е феномен. Просто има някои спортисти които имат нещо повече от останалите. Някои в техниката, други във физиката, Рафата има доста повече в издръжливостта. :) Явно си е до организъм, структура на костната система, отлично тренирани мускули, правилно хранене, спане и т.н. Избийте си го от главите всички, че Надал зоба и за това е такъв маратонец и може да играе 5 часа на ниво и след 2 дена пак да е свеж. Умора се натрупва, неизбежно е и обикновено след това гърми рано в някой друг турнир. Мога да дам примери и с други тенисисти които са издръжливи и трудно се уморяват, но вярно не колкото Надал, което обаче не значи че той пие нещо което за другите е неизвестно, примерно някоя вълшебна отвара на галския дроид от Астреикс, хаха ;-))



Тема Re: Глупостинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано15.06.07 02:54



Напротив, просто заради имиджа и нрава си не получи достатъчно одобрение да иде в някой отбор с добра кола за него. Когато беше в конкурентноспособното Ферари остана на две точки от Хакинен - реално го преебаха в Европа, в бокса... А и при сегашното токуване беше шампион

...
"The story is untrue and the president did not lose his watch"


Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: Diavolo]  
Автор Orelaz (SELFUNEMPLOYED)
Публикувано17.06.07 14:02



Ейййййййй, голема радост! Не знам къде да отговоря! Камара теми, яко си офлудил форума за 10 дни. Другата ти тема е доста недостойна- така че тука ще да е. Поздравления за 3-та титла от РГ. Липсата на сериозни коментари за финалният мач е тревожно. Мача според мен не беше толкова еднозначен както го изкарвате, но това е въпрос на гледна точка. Имаше много общи черти с предният финал в който Фед победи (както писах - също така не съвсем еднозначно въпреки геврека). Сега вече е късно за мен, не е и на дневен ред. За мен лично разочарованието не е толкова голямо, все пак дори да не спечели РГ, Фед си е най-великият играч който съм имал удоволствието да наблюдавам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.