Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: Federer]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано10.06.07 20:05



Брато я хвърли едно око на предния ми коментар за директните двубои между Фед и Рафа,че да не се повтарям тука!


Що се отнася до загубите на "Машината за тенис",по-добре да паднеш от доказани играчи като Бердих и Блейк,а не от наркоманчета и жабари!




Тема Re: НАДАЛ - ИЗВЪНЗЕМЕН! *РАФА НАЙ-ВЕЛИКИЯ КЛЕЙ ИГРнови [re: romeo_honey]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано10.06.07 20:21



Да, изключително жалко е да си фен на най-великия тенисист в историята, наистина...



He simply doesn't know what to do as a coach besides yelling "C'mon, play!", "Tufleci", etc.

Тема Глупостинови [re: romeo_honey]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано10.06.07 20:51



И интерсно, ти къде се криеш, като Надал падаше. Миналата година пак така взе "Ролан Гарос" и после какво - чухме го тази година на клея. Федерер е номер едно, просто няма какво да се спори. Тенисът не е само клей. "Кралските изцепки" няма да ги коментирам, като вземе да губи Рафата сега - първо на трева, после на хард (Бердих, Южни, Блейк, Джокович и т.н.) пак няма да те чуем - жалко е, че се обаждаш само след подобен мач, но когато Рафа падне, все си зает - само Дяволо е точен в това отношение и отговаря, дори и със закъснение.



Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 21:52



Ромео е точен, внесе доста свежест когато се включи в игрите, той и по принцип си пише по-рядко, доколкото си спомням миналата година когато Рафата го закъса втората част от сезона не пишеше, ама той и някои от игрите ги поизостави, явно друга е причината, така мисля де... не се обиждайте така :/

п.с. уфф Кубица се отърва само със счупен крак... :о



Тема Re: Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.06.07 21:58



Товъ "уфф" какво значи? Че му е малко? Ако в колата беше Федерер, щях да съм сугурен, че това значи, ама сега да питам :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Глупостинови [re: naja_haje]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 22:05



хаха това с федерер ми хареса :))
иначе, тц ще те разочаровам никога не съм пожелавал да стане нещо с федерер, първо не ми е присъщо, второ това все пак е само спорт, трето ако се контузи вследствие някой случаен инцидент и липсва дълго време ще го направят нещо като мъченик и ще кажат, ето защо не подобри рекордите на Сампрас, защото беше контузен или нешо такова. ;)

'уфф' означава възклицание, баси не знаеш ли? аз поне много често го употребявам от години и в форуми и по чатове и на имейл, а не рядко и сред приятели. По принцип така са възкликвали индианците едно време, а аз израстнах с книжките на Карл Май (знам, че те са измислица, но не и това) и така... та уфф се употребява когато си радостен или тъжен, когато се очуден или озадачен от нещо и абе когато си поискаш.



Тема Re: Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.06.07 22:10



когато се очуден или озадачен от нещо и абе когато си поискаш.

Е аз за това попитах де. Когато и за каквото си поискаш включва както "уфф, размина му се", така и "уфф, малко му беше". Приемам, че си имал предвид първото :)

Иначе при тая катастрофа единствено можем да се чудим от какво е направен кокпита. Ама това е тема за друг клуб :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано10.06.07 22:12



Гледаш Формулата ли - баща ми я следи, но аз след Деймън Хил и Мика Хакинен загубих интерес - разбрах, че много тежко е станало, добре че няма по-сериозни последствия - не че счупен крак е малко, но нали не е главата ...



Тема Re: Глупостинови [re: naja_haje]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 22:13



окс :)

иначе се радвам за Хамилтън, заслужи си първата победа в кариерата. тоя сезон след отказа на Шумахер е много интересно, но гледам е спаднал малко интереса...
аз лично стискам палци за Кими, но пък той отиде във Ферари, а аз откакто се помня съм фен на Макларън. :)



Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.07 22:15



мани мани можеше да е нещо страшно.. Кубица изобщо не помръдваше.
е аз след смъртта на Аиртон Сена вече не следя Формулата с този пламък и живец, а тогава бях влюбен в нея и сега гледам ей така за спорта, но все пак следя де. ;)
Хакинен беше култов, единствения който имаше потенциала да оспорва титлите и рекордите на Шуми, но се отказа много рано :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.