Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Ще си останем с мечтите за петсетовнови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано06.06.07 15:38



Абе бате, научи ли за най-голямата простотия на света? Евроком върнаха Диема + и Диема Фемили, но Диема 2 го има само в цифровия им пакет. Боклуци!



He simply doesn't know what to do as a coach besides yelling "C'mon, play!", "Tufleci", etc.

Тема Re: Ще си останем с мечтите за петсетовнови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.06.07 15:56



Току що го прочетох

, твоето инфо откъде е? Тук обаче не пише нищо такова, а и при мен Диема още не е пусната - при теб как е?



Тема Re: Ще си останем с мечтите за петсетовнови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано06.06.07 16:31



Инфото ми е от форума на Диема, официално становище е. Баси тъпаците, уж Диемите са заедно, а сега точно Диема 2 я слагат отделно от останалите.



При мен е именно така - имам Д+ и Фемили, а нямам Диема 2. Абе нещастници.

He simply doesn't know what to do as a coach besides yelling "C'mon, play!", "Tufleci", etc.

Тема Re: Ролан Гарос 07 - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Авторper_4erepa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 16:58



Абсолютно безидейна игра на Андреев. Както между другото и на Каняс срещу Давиденко. Добре че не играят Каняс - Андреев, щеше да се получи мач-мечта за Шевченко, доколкото разбирам от мненията които пуска си пада по подобни "драми"





Тема :)нови [re: per_4erepa]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано06.06.07 18:08



aми, Андреев и Джоко не направиха хубав мач, въпреки, че имаше предпоставки да стане.А за Каняс и Давиденко само можем да гадаем



п.с. а ти кой си и какви мачове харесваш



Тема Re: Ще си останем с мечтите за петсетовнови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано06.06.07 18:09



мен едното тв ми е още на евроком, диема плюс я търси на честотата, на която беше диема 2 преди да я спрат



Тема Днес Рафа демонстрира най-добратанови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано06.06.07 18:13



си форма - тази, с която заслужи прозвището "крал на клея" в последните три години. Малко непредизвикани грешки, страхотни минаващи от невъзможни позиции и връщане, и връщане. От друга страна Моя не разиграваше търпеливо (може би нямаше издържливост за подобно нещо) и се мъчеше да завършва бързо точките, но това само отваряше ъглите за Надал, който го наказваше отново и отново. Твърде малко пъти Карлос играше център корт, а и доста често твърде късо. Единствено с късите топки беше отличен, само веднъж (!!!)

Надал успя да се справи с негова къса топка. И друго - по малко от 55% спечелени точки при вкаран първи сервис - явно не се възползваше както трябва от това основно оръжие. Ясно е, че Рафа е финалист, но ако така играе и на финала и играе с Роджър, не знам Фед колко процента първи сервис ще трябва да вкарва ...

п.п. - А 1/4 финалите при мъжете от гледна точка драма се оказаха пълни нули - и четиримата полуфиналисти без особени проблеми си гарантираха мястото напред ... лично аз съм разочарован, очаквах поне Доко и Андреев да е по-оспорван



Тема Re: Ролан Гарос 07 - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано06.06.07 18:15



хах Андреев е headcase ако мога да ви изпозлвам термина


През цялото време незнаеше какво да прави на корта и взимаше безумно след безумно решение, а отделно и се беше яко гипсирал.
А Джоко има шампионски характер и е крайно време да го признаеш (бтв сега Родик май ще стане пети и имаш шансове за този бас (не се надявай много де, щото само от уимби анди ще вземе 100т:)), но за другият предполагам не се и надяваш вече Новак да е извън топ 8 в рейса ), виж как се мъчеше с некви французи, но когато дойдоха уж по-тежките мачове и би с по 3-0 двама специалиста на червено, единият испанец, а другият руснак, но трениращ от дете в Испания ...



Тема Re: Хюит не успя, наред е Карлитонови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано06.06.07 18:18



да, за феновете на Федерер може и по-интересно да е или за масаата лаици, които я са чували каняс и давиденко, я не, но феди си го знаят и си го "следят".
нека дяволето, хенман и хеопс примерно да кажат кой мач биха гледали да видим как стоят нещата


а иначе няма нужда да ми обясняваш за красотата и бла бла бла - да, ако имам един ден възможност да посетя някой голям турнир Федерер ще е първият, който ще ми се ще да гледам наживо



Тема Re: Ролан Гарос 07 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано06.06.07 18:20



Аз кога съм отричал, че Доко има шампионски характер? Отричам, че има класата да е дълго време в елита, защото като удари не е нищо особено и успехът му се дължи именно на постоянството и характера. Ако говорим за потенциал, Мъри е класа отгоре, Гаске пет, а Сафин десет. :)

А за басовете май ще сме 1:1, а?



He simply doesn't know what to do as a coach besides yelling "C'mon, play!", "Tufleci", etc.


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.