Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 02.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Е ли възможна мисията за Надал?нови [re: Hewitt]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано04.06.07 23:43



намекваш, че си играл и говорил с някоя звезда от АТП ли? коя?



Тема Re: Е ли възможна мисията за Надал?нови [re: shevchenko]  
Автор Hewitt (търси любовта )
Публикувано05.06.07 00:24



Ами щом попита , значи за Багдатис е ясно сигурно много хора са имали късмета да се видят с него в Пловдив на дейвиса аз даже успях и да си поговоря с него , като бях в Германия на турнири преди време успях ме уредиха да потренирам не много време разбира се , но все пак , с B.Phau сега той не е кой знае ква звезда но все пак си е играч ! Когато бях в Белград се запознах с Янко Типсаревич (за жалост не се уредих да потренирам с него но поне си поговорихме малко) , освен това се запознах и с В.Троицки и той е доста добър също , успях да потренирам с М.Цилич той е голям талант по ИТФ доста сме се засичали...Иначе тука по наще измислени загорки съм има късмета да се запозная и да тренирам с В.Кривой от румъния и Ф.Жил от Португалия също много класни играчи! и сега последно тренирах малко на кортовете на Левски с Жан Рене Лиснар (бивш 83 в света предполагам го знаете сега е някъде към 470 май) та както се знае той спечели последните две загорки в Плевен и на Левски .....тоя човек много играе жалко , че се е контузил наистина си е играч...и не е някъв надут ами даже за французин е супер добронамерен.............щото като ги знам французите кви са.....
и така



We are the champions
www.rocketball.co.nr (the best tennis forum)

Тема Хюит не успя, наред е Карлитонови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано05.06.07 00:26



да се опита да затрудни краля на клея Рафаел Надал. За първи път гледах цял мач на Рафаел на тазгодишният Ролан Гарос и мога да кажа,че е по-свеж отвсякога, играе с пределна мотивация и концентрация и не виждам как може да бъде победен. В първите два сета не даде абсолютно никакви шансове на Хюит, а в третият наблюдавахме един от най-силните сетове от началото на годината. И все пак шампионският характер и дух на Надал отново се оказаха достатъчни за сломяването на съперника въпреки негативното начало на тайбрека и това, че Хюит влезе в него веднага след пробив. В крайна сметка чиста победа за световният номер две, който в сряда ще се изправи с/у комира си Моя. Карлито днес доста се позимъчи с Бьоркман, но мач с мач не си приличат и аз очкавам пълно зрелище в сряда.
Иначе Новак Джокович се опита да ми вземе здравето в края на третият сет,но все пак успя да затвори леко мача си с Давид Ферер и постигна най-убедителната си победа чак в четвъртият кръг на турнира. Интересно, че само два от 8те 1/4 финала завършиха в четири сета, а всичко останало в три сета. Предполагам, че на 1/4 финалите ще има два петсетови двубоя



Тема Re: Е ли възможна мисията за Надал?нови [re: Hewitt]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано05.06.07 00:34



всичко това е много хубаво, но защо си мислиш, че разбираш повече от някой само защото си играл 15 минути с Фау? :)

то и бате ти ристю цял живот си е общувал с кройф и все във футболни среди е бил, а сега ходи по вечери с моуриньо, ама хал хабер си няма от футбол





Тема Re: Хюит не успя, наред е Карлитонови [re: shevchenko]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано05.06.07 01:24



Според мен малко преувеличаваш в оценката за формата на Надал - първите два сета Хюит ги изпорти здраво, хич не играеше така, както напоследък, направи един куп непредизвикани грешки, без Надал да го притискаше непрекъснато. Виж му само процента на първи сервис - е така не става, Надал, за да бъде бит на клей трябват поне 65% първи. Хюит когато се съвзе в третия сет се видя, че е напълно равностоен. И още нещо - Надал сервираше за мача, но бе пробит. А когато Хюит играеше както хиляди пъти сме дискутирали тук че трябва да се играе срещу Рафа (център корт удари и максимално на бекхенда на Надал), се получаваше в над 80% от случаите. Лично аз съм оптимист при евентуален финал Фед - Рафа - само си пожелавам Родж да направи 65%-70% първи сервис и краля на клей може да бъде детрониран както в Хамбург.



Тема Re: Хюит не успя, наред е Карлитонови [re: shevchenko]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 10:14



Малко се заблуждават всички, които си мислят, че Рафа играе по-силно на този турнир. Рафа играе винаги по един и същ начин! Това е нещо константно. И това, че Хюит не направи нищо в този мач се дължи изцяло и само на слабата игра на австралиеца. Жалко, защото можеше да е много равностоен и интересен мач. Спомнете си само колко пъти Хюит имаше възможност да излезе на мрежата и да завърши топката, а той оставаше на задна линия?! Направо съм в недоумение! За първи път го видях толкова страхливо да атакува. Освен това колко пъти подари точки на Рафа с меки удари на неговия форхенд. Че то половината геймове така ги получи Надал. Форхенда му може да бъде атакуван и то доста успешно, но не и с такива кекави удари естествено. Та Надал игра силно, да, както винаги, просто Хюит не беше на себе си меко казано.



Тема Re: Е ли възможна мисията за Надал?нови [re: shevchenko]  
Автор Hewitt (търси любовта )
Публикувано05.06.07 11:00



Ами то не е до 15те минути игра....въпроса е , че се състезавам сериозно имам доста успехи не претендирам с това както и не казвам , че разбирам повече от тенис от някой друг (примерно в този клуб) ....въпроса е там , че съм пътувал доста играл съм много турнири и съм видял много неща свързани с тениса и все си мисля , че чаткам повече нещата от разни хора които са просто фенове на този спорт и си седя през повечето време в къщи пред компа и следят разни статистики и разни такива неща!
и също забелязах , понеже много рядко пиша тука вече , а аз съм един от най-първите регнати тук , но това за вас няма значение , та забелязах , че ако някой състезател пише тука (то вярно че те само простотии ръсат ) ама все пак
веднага го почвате тука 100 човека смисъл разни подигравки му пускате , което ми се струва , че не е хубаво особено за възрастни хора щото е ясно , че повечето сте на 20 години.....лошото е че те неразбират от бъзик и така намразват форума ...( а форума си е много хубав)

та според мен трябва да има малко респект към такива хора...


We are the champions
www.rocketball.co.nr (the best tennis forum)

Тема Re: Хюит не успя, наред е Карлитонови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано05.06.07 12:13



За мен е абсолютно невъзможно Хюит да играе по начина по който игра третият сет през цялото време на мача, докато Рафата сме го гледали десетки пъти да подържа едно и също ниво на игра през целият мач. Да, беше напълно равностоен, при положение, че рискуваше на макс и му връзваше в повечето случаи. Само, че когато Федерер тръгне да търси с/у Надал постояно линиите и да си мисли, че трябва да направи някакъв уникален удар, за да завърши топката знаем какво става

И въпреки всичко смятам, че испанецът напълно си заслужи третият сет и показа много по-здрава психика в тайбрека въпреки нагативното начало, а аз си бях за Хюит, за да може да ми излезе прогнозата и отделно да губи сетове испанеца заради баса с дяволето.
А иначе с изключение на финала съм гледал всички мачове на Рафаел в Хамбург и тогава изглеждаше един затормозен тенисист, сега е напълно фит и допуска рядко грешки Надявам се оптимизмът ви с фогелето да го демонстрирате и в играта, ако се стигне до финал м/у световните номер едно и две



Тема Re: Е ли възможна мисията за Надал?нови [re: Hewitt]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано05.06.07 12:20



не съм си спомнял някой да е иронизирал младите момчета и момичета професионалисти, аз специално най-много да съм им заключил някоя тема, но това не е чат. в крайна сметка целта тук е да влизат повече хора, които има какво да кажат и от които можем да научим нещо за тениса, което не сме забелзвали и т.н. а кой сериозен ще влезе тук като види некакви си лапети да чатят простотии ...
ами хубаво, седни напиши едно коментарче, ето за Хюит примерно, докажи, че това което си видял наживо си го усмислил, обяснил си си го, съпоставил си го с други ситуации и т.н.
иначе ти имаше точно арогантно държане, влизаше веднъж в трите месеца да ни кажеш "ей смешници, вие нищо не разбирате, аз съм про"





Тема Re: Хюит не успя, наред е Карлитонови [re: sis]  
Автор shevchenkoМодератор (пристрастен)
Публикувано05.06.07 12:22



добре. до края на ролан гарос остава съвсем малко и с интерес ще очаквам коментарчето ти след като всичко завърши






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.