Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тишина настана  
Автор Orelaz (4,5NTRP)
Публикувано20.05.07 21:55



Брей, голяма тишина настана???



Картаген трябва да падне!

Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано20.05.07 22:25



Направо невероятно

Сигурно Дяволо е на работа ... предполагам



Тема Re: Тишина настананови [re: alessandron]  
Автор Orelaz (4,5NTRP)
Публикувано20.05.07 23:16



Ама и доста други "неутрални"

изчезнаха, не е за вярване просто каква изненада излезе тоя мач.

Картаген трябва да падне!

Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано20.05.07 23:56



Да бе, не минат да кажат едно "здрасти, дай пари за пасти"





Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор geronimo (lost in thought)
Публикувано20.05.07 23:58



Ама и Феди невероятна игра показа тези два сета

от Australian Open 2006 му следя почти всички мачове толкова концентрирана игра като днес досега не го бях виждал да играе

Life is the flower for which love is the honey

Тема Re: Тишина настананови [re: geronimo]  
Автор Orelaz (4,5NTRP)
Публикувано21.05.07 00:07



Можеше и по-добре, 2-рият сет имаше около 50% първи сервиз-много ниско като показател на финал за Фед. Като имаш пред вид какво оръжие за него е сервиза му.
Брей, такъв мач и само 2-3 се обаждаме. Май феновета на Рафа ще дойтат повече, или хейтърите са повече от всички???!!!??



Картаген трябва да падне!

Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор geronimo (lost in thought)
Публикувано21.05.07 00:10



Май беше малко над 70% първия му сервиз втория сет пък аз ако не се лъжа дай да изкараме статистики от някъде ? Според мен фамозни бяха тея два сета почти никакви непредизвикани грешки, по сервиза че има да работи има :) сампрас навремето където фанеше агаси му нижеше поне по 30 аса на мач :+)))))

Life is the flower for which love is the honey


Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано21.05.07 00:17



цъ, над 70% беше първият сервис, 50% беше общо заради слабия първи сет. във всеки случай фед може и повече, но това важи дори в по-голяма степен за надал.


"Рафа е непобедим на клей."

Тема Re: Тишина настананови [re: vogelfrei]  
Автор Orelaz (4,5NTRP)
Публикувано21.05.07 00:25



...не бях сигурен, но проверих 1 -сет 48%, в 3-я 33% ????. Като показател доста ниско за Фед на финал. Освен това без ас в 3 -тия???Само с игра и 2-ри сервиз да победи Рафа на клей и то на нула?!?

Картаген трябва да падне!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Orelaz на 21.05.07 00:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от Orelaz на 21.05.07 00:32.



Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор vogelfrei (island)
Публикувано21.05.07 01:46



ахъм, странна работа наистина. Фед правеше уинъри с лекота и като цяло след началото на втория сет водеше играта много спокойно без да му функционира първия сервис. Явно, че самият Надал нямаше сили да лифтира толкова силно и като добавим прекалено многото непредизвикани грешки, това е причината за загубата му. И нещо друго, забеляза ли колко предпазливи ретури направи Роджър днес? Почти всеки ретур му беше подлагане на ракетата от бекхенд, с което топката тупваше малко пред Надал и той се чудеше накъде да я сили. Мисля, че самият Фед за първи път игра по-опростено и търпеливо срещу Рафа и разбра, че това е рецептата.


"Рафа е непобедим на клей."

Тема Re: Тишина настана и за "спеца" Виландернови [re: Orelaz]  
Автор Orelaz (4,5NTRP)
Публикувано21.05.07 09:05



Тоя спецЕалист къде изчезна, ако някой мерне негово интервю или мнение да сподели. Ей, адски ме дразнеше като играч, сега като коментатор 10 пъти повече.



Картаген трябва да падне!

Тема Re: Тишина настана и за "спеца" Виландернови [re: Orelaz]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 09:28



Видяхте ли огъня в очите на Фед? Този огън дълго няма да угасне. Край с липсата на мотивация! Мисля че след раздялата му с Роуч всичко си дойде на място.



Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Авторper_4erepa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 16:32



Нормално. Като се има предвид, че Надал никак не игра слабо, напротив. Във втория и третия сет той просто се стъписа и обезвери /особено в третия/, защото видя един съвсем различен Федерер, който имаше отговор за всичко. И докато Фед може да променя игровия си план по хиляди различни начини, то Надал май хич не може. И това видяно от неговите фенове.... Няма как да не е тихо.



Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор Federer (член)
Публикувано21.05.07 22:10



щом и Шев4енко не се обажда,значи положението е сериозно





Тема Re: Тишина настананови [re: Federer]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.05.07 22:22



Ааа, не, той е абитуриент - още не е изтрезнял сигурно

Да му е честито, ама Дявола каквато уста беше отворил, а сега вече изпитвам истински страх за него - къде изчезна тоз човек ?!



Тема Re: Тишина настананови [re: alessandron]  
Автор Orelaz (4,5NTRP)
Публикувано22.05.07 11:18



Очаква реванш в Париж, какво друго да прави! Исторически сблъсък. Некой ще натвори история, да видим обаче кой?

Картаген трябва да падне!


Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано22.05.07 22:34



събота, неделя и понеделни бях на работа. полуфинала и финала в Хамбург ги гледах чак днес. Още въпроси? :)

А това, че никой друг не е писал освен феновете на Федерер е обезпокоително. Явно освен вас никой друг не симпатизира на краваря.



Честито за победата.
Когато ми се обадиха да ми кажат резултата бях като гръмнат и абе заеби, добре че не ме снимаха...



Тема Re: Тишина настананови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано22.05.07 22:38



Дявола е тук, събира сили за Ролан Гарос и там ще ви го върна смъртносно, само да ми се отдаде възможност. Няма да има прошка.



Иначе за дявола утре предстои нещо много по-важно. Така че освен, че беше зает и взорът му е отправен към едно близко до леговището му място, просто малко по на юг от София...
Предстои най-чаканото спортно събитие за годината и най-важното нещо в живота за последните 4 години поне като изключим семейството и любовта.

ФОРЦА МИЛАН!



Тема Re: Тишина настананови [re: Diavolo]  
Автор heops (кой тоз)
Публикувано22.05.07 22:53



абе аз исках да пиша, нали съм неутрална, обаче оня ден дира хиляда и два пъти не ми даде да си пусна мнението и се отказах

сега вече няма смисъл.



Тема Re: Тишина настананови [re: heops]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано22.05.07 23:04



има смисъл, има. :) а и ти винаги има какво да кажеш (напишеш)... :)



Тема Re: Тишина настананови [re: Diavolo]  
Автор heops (кой тоз)
Публикувано22.05.07 23:22



абе за дуела фед-рафа предпочитам повече да чета, че и без това мъжкият тенис ми е малко тъмна индия

но пуснах едно въпросче в другата тема.



Тема Re: Тишина настананови [re: Diavolo]  
Автор Orelaz (4,5NTRP)
Публикувано23.05.07 14:58



Видях в един по-преден пост че си на работа в събота и неделя и като не отговори в понеделник реших, че си осъзнал грешката

като си на страната на Надал. Тая загуба се приближаваше и беше неизбежна, дори Хюит (който знаеш недолюбвам повече и от Надал) ако бъдем честни трябваше да бие в 3 сета. Но така стана по-добре.

Картаген трябва да падне!

Тема Re: Тишина настананови [re: Orelaz]  
Автор double_d (минаващ)
Публикувано23.05.07 16:29



Ехее направи сега Федерер една победа над Рафа на клей и голямото чудо станало.Надалчо прегоря с тези турнири един след друг докато федерер си отпадаше рано рано и имаше време за малко почивка.Сега на Ролан Гаррос Надал ще е отпочинал и тогава пак ще се види кой е най-добрия играч на червено.За 1 месец Надал е изиграл около 20 мача на червено.Монако,Рим,Барселона и Хамбург





Тема Re: Тишина настананови [re: double_d]  
Автор double_d (минаващ)
Публикувано23.05.07 16:32



А за финала в Хамбург ако Надал си беше взел брекпойнтовете в началото на втория или третия сет резултата щеше да е друг.За мен тази победа на Федерер е много изненадваша както каза и самия Федерер след мача е трърде възможно Надал да е прекалено уморен.



Тема Re: Тишина настананови [re: double_d]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 17:12



Надал обаче друго каза. Чувствал се е прекрасно физически. Но психически може би е сдал малко, не зная.
И кога точно ще си почива Рафа преди РГ? За оставащата 1 седмица нали не мислиш, че има време за почивка?
Както и Рафа каза: "Ако може да ме бие някой на клей, то това е Роджър!". А Фед просто показа, че когато не греши в тактиката може да бие всеки и навсякъде!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.