Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 28.09.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Воландриииииииииинови  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 16:58



ааааааааахахаха :))))))))
Федерер е АУТ!!!



Какво става с Фед, ще спечели ли титла тази година???



Тема Вече спечелинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано10.05.07 17:02



Аустрелиан Оупън



Иначе гледах сега по нета, Фед е направо много зле - изнервих се жестоко, ами като не му се играе, за чий х.й играе? Да ходи да почива, да се подготвя, абе каквото ще, ама не да ми се влачи по корта и да прави 50 непредизвикани грешки за 18 гейма. Ако пък е нещо здравословно, пак какво се мъчи - изобщо не мога да разбера какъв му е проблема



Тема Re: Вече спечелинови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.05.07 17:05



Не е нормално да играе толкова слабо, не е възможно да няма нещо странично-да не би Мирка най-сетне да е надула корема?

В смисъл да е бременна де,че тя и без това си е като балон . Както и да е,ще разберем скоро какво има.

САМО ЛЕВСКИ



Тема Re: Вече спечелинови [re: alessandron]  
Автор double_d (новак)
Публикувано10.05.07 17:08



Воландри открай време ми прави добро впе4атление.Мин. година имаше"късмета"да се натресе на Надал и не можа да стигне далече ама тая година нищо чудно да направи фурор.Иначе нищо неочаквано не стана неска.Фед заслужено си падна само ся и Надал да не се изложи.



Тема Re: Вече спечелинови [re: A.Agassi]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 17:08



А може би проблемът не е в корема на Мирка, а в Мирка като цяло. Със сигурност Федерер има нужда, спешна нужда от ново вдъхновение!!!



Тема Re: Вече спечелинови [re: double_d]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.05.07 17:11



"Нищо неочаквано"? Доста смело изказване като се има предвид колко загуби има Фед в последните 3 години. Това напомня малко на играта му срещу Анди Мъри в Синси миналата година. Може би е само моментен спад,може би е някаква по-сериозна криза, не знам. Бъдещето ще покаже...

САМО ЛЕВСКИ





Тема Re: Вече спечелинови [re: double_d]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано10.05.07 17:12



Воландри е един средностатисически тенисист - моите уважения, ама Федерер ако има желание и показва поне малко от играта си, ще го минава със затворени очи. Но той нито има желание, нито е във форма - еми с 50 непредизвикани грешки за 18 гейма ще те бие почти всеки от топ 100



Тема Re: Вече спечелинови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.05.07 17:23



Именно. И аз уважавам такива симпатични тенисисти като Воландри, но с този женски сервис е трудно да се надява на особени успехи. Все пак има хубаво построени,стабилни groundstrokes и добро движение по корта,но нищо по-специално,няма голямо оръжие,а разчита на постоянство. Фед бие такива всяка седмица с лекота... Затова изненадата си е голяма.

САМО ЛЕВСКИ





Тема Re: Воландрииииииииии [re: Diavolo]  
Автор Hewitt (търси любовта )
Публикувано10.05.07 18:53



АХХАХ Вече съм фен и на Воландри....



We are the champions
www.rocketball.co.nr (the best tennis forum)

Тема Re: Воландриииииииииинови [re: Diavolo]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано10.05.07 20:16



Гледах мача и също съм много изненадан - и колкото и да се опитват повечето клубари да приписват загубата на Фед с лошата му игра, трабва да се отбележи, че Волондри игра много добър тенис днес - няма никакво съмнение в това - малко грешки, доста уинъри, добър сервис - постоянен с една дума - от тук като прибавим и очвдино по-слабата игра на Фед = класичекса загуба на по-слабия в дадения мач. Голяма драма, голямо нещо...тц.

Go, Amelie!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.