Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 30.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Както правилно отбелязаха,нови  
Автор vogelfrei (crimson)
Публикувано28.01.07 13:44



епитетите започнаха да свършват. :)

А за да разбере човек колко велик като личност е Фед (за играта вече няма съмнение), да се сети как след финала загубилият стоеше с кръстосани крака на стола си, а Роджър се навеждаше към него, макар да е абсолютният шампион. Ми кво да кажем повече - поведението и играта на Фед могат да бъдат пример за всеки, ако ще да не се интересува изобщо от тенис. Благодарим ти, че те има, Роджър, за да издигаш играта на такова нечувано и невиждано ниво!



Тема ROGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERнови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано28.01.07 13:48



10-татаааааааааааааааааааааааа


Мисля, че мача си беше на доста високо ниво, Гонзалес се съпротивляваше яко в първия сет, но този рибрейк предопредели нещата - първи сет за Роджър, физическа умора за Гонзо и оттам - всичко е история Гонзо напусна с гордо вдигната глава и няма от какво да се срамува, а Родж за пореден път показа, че може да противодейства успешно на множество разнообразни стилове.

п.п. - Сега май ще си сменям сигнатурата

FORZA rossoneri

Тема Re: ROGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERнови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (crimson)
Публикувано28.01.07 13:55



Естествено. Гонзо показа много високо ниво на игра, но тия оръжия колкото и да вървят срещу Блейк, Рафа или Хаас, сега просто нямаше начин. При това в този мач чилиецът игра по-разнообразно и направи някои уинъри от бекхенд, както и сервиси в тялото или по правата, които изобщо ги нямаше в предните мачове. Сиреч на 110% талант като Гонзо пак не взе сет.

А с такава игра показа не по-малко достойнства от Рафтър или Бекер от едно време, ма да не отпочваме пак тая тема...

Обаче сервирането и бекхендът на Федерер бяха просто извънземни. С такъв сигурен и агресивен бекхенд ръкавицата за РГ е хвърлена...



Тема Я да видим как стоинови [re: alessandron]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано28.01.07 13:55





РАЗМАЗВАНЕЕЕ

Тема Re: ROGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERнови [re: vogelfrei]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано28.01.07 14:05



ти ще видиш като осъдят фед за геноцид и го вкарат зад решетките :)



Тема Re: Я да видим как стоинови [re: alessandron]  
АвторOrelaz (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 14:18



казах ти - без притеснения!. След " WHO,S NEXT?"! следва " WHAT,S NEXT!?!"





Тема Re: Я да видим как стоинови [re: alessandron]  
Автор heops (Beholder)
Публикувано28.01.07 14:23



за тебе други цветове освен червено и черно няма ли?





Тема Няманови [re: heops]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано28.01.07 14:26



Това да не са жени - футболния отбор е един доживот



РАЗМАЗВАНЕЕЕ

Тема Честитонови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (лиричен)
Публикувано28.01.07 14:35



абсолютно заслужена титла и красив финал, макар че аз очаквах повече от Гонзо. При 5-4 и 40-15 нямаше право на такива грешки и може би това го дели все още от Бекер и Рафтър, но играта му през тези две седмици беше фантастична и заслужава само суперлативи, съвсем скоро ще пусна тема за огромното му развитие.

Иначе след това финалът си беше ясен, духът на Гонзалес падна, а и Федерер вече нямаше как да изпусне мача. Сега на дневен ред са двата Мастърса през март, ако и там Фед спечели, вече не знам.

СВОБОДА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИЦИ В ЛИБИЯ!!!

Тема Re: Както правилно отбелязаха,нови [re: vogelfrei]  
Автор nerro ()
Публикувано28.01.07 16:07



Поздравления на всички заклети фенове на Федерер



Фогеле, и на мен ми направи силно впечатление това, което ти описа- как Фед се навеждаше към Гонзалес и се опитваше да си говори с него, даже ми стана чудно, че Гонзо не стана, но да го отдадем на разочарованието му;).
Няма спор Федерер е радост за тениса, спорта и любителите на спорта!

Иначе от самия мач се разочаровах малко, очаквах повече борба и по-интересен развой, поне сет за Гонзалес, но нищо. Тва момче ще го следя отблизо занапред, много ми хареса играта му на АО, дано да продължава така и да се развива занапред.

П.п. Фогеле, кажи ми кога ако в мача беше Сафин, щеше да остави онази съмнителна топка при 5:4 в първия сет без ястребово око и щателно проучване вътре ли е, вън ли е. Гонзалес се показа като твърде възпитан и плах и това не беше в негова полза




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.