Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 19.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: Diavolo]  
Автор nerro ()
Публикувано30.01.07 19:49



Продължавам да не разбирам


Айде отново да пробваме.

Серена е голяма спортистка.
Серена не ми харесва на външен вид.
Това не я прави по-малко спортистка.
Външния й вид няма абсолютно никакво значение за мен. Няма да се женя за нея, обещавам.
Дали номер 1 ще стане красива тенисистка или грозна тенисистка, това ми е напълно безразлично. Тенис е, не конкурс за красота.
Точно в тениса, спорта, а и в много други области красотата не е фактор. Дали е грозна, дебела, пищна, красива, сексапилна- играе, побеждава, на върха е, или обратното.
Защо трябва да се кефя повече на играта на грозна тенисистка, отколкото на красива тенисистка. Кефя се на играта, не на това как изглежда.

Сега разбрахме ли се?



Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: nerro]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 20:01



ок :)



Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: nerro]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано30.01.07 21:19



Дали номер 1 ще стане красива тенисистка или грозна тенисистка, това ми е напълно безразлично. Тенис е, не конкурс за красота.


Аз съм съгласен с теб, но наистина ти убягва мъжкото мислене. В представата на доста мъже, женският тенис трябва да се играе от нежни момиченца /руси и слаби, ако може/ в плисирани полички, които пискат и друсат цици за радост на мъжкото око...



Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (ентусиаст)
Публикувано30.01.07 21:25



Спорът стана много житейски,но все пак :

Всеки сам избира дали да е дебел или не.Разбира се едни по-лесно напълняват,други по-трудно.Но това го има навсякъде,едни се раждат по-умни,други по-глупави.Така е заложен живота и не виждам защо да съм по-краен към Ана затова,че си подържа фигурата и лицето перфектно ;) Серинка има лош ген,но ако иска достатъчно силно може набързо да свали излишните килограми ;) Не вярвам,че Курникова яде по цял ден пица и пие бира ;)
Нещо логиката ти куца ми се струва :)

А иначе Ана не беше кой знае каква тенисистка,но некадърна и подобни квалификации са смешни и неотговарят на истината.



Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: mizrahi]  
Автор nerro ()
Публикувано30.01.07 21:30



Това са предразсъдъци. (Също както е предразсъдък, че жените обичат футбола, защото им се моткат потни мачовци по къси гащи

)
Може би има мъже и жени, които гледат естетичното в тениса и спорта въобще, но всеки истински ценител на спорта не държи на тези неща. Знаеш го и ти, и Дявола. Знам го и аз. Не знам защо само тръгнахте да ми го доказвате. И не знам защо като казвам, че за мен (повтарям за мен) е грозна Серина, ми скокнахте, все едно я обявих за некадърна. Всъщност вие смесвате двете неща, не аз.;)
аре, мир:)


А Серина с друсането на цици се справя отлично, мен ако питаш



Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: nerro]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано31.01.07 08:48



Мир да има :)))

А иначе, четох във форуми някакви подобна тема за Серена и едно лапе беше написало нещо много смешно "И по хубави сме виждали и по грозни сме е...ли" :) На това му се вика позитивен подход към живота :)



Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано03.02.07 19:26



Ана Курникова беше изключително некадърна тенисистка и имаше най-смешния сервис в историята на женския тенис. :) А Серина си се поддържа както намери за добре, това си е нейна работа а не твоя или моя.
Аз и така я харесвам, различни хора различни мнения и вкусове.



Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (оптимист)
Публикувано03.02.07 19:43



Сещаш ли се, когато Курникова направи 60-тина двойни грешки на някъв мач на Аустрелиън опън. Тод Мартин по-късно каза в едно интервю, че и той правел 60 двойни грешки, само че за половин година.

САМО ЦСКА


Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано03.02.07 19:52



ахаха, да

Дементиева сервира като Сампрас в сравнение с Ана...



Тема Re: Серена :"Не съм дебела а пищна..."нови [re: Diavolo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.02.07 10:32



Мда, много ми е интересно между другото, защо Дементиева така и не може да го оправи тоя сервис - за тенесистка с нейните качества е направо непонятно, как може да продължава така...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.