Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 07.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Не сте добре :)нови [re: heops]  
Автор Orelaz (5NTRP)
Публикувано26.01.07 15:42



= да с палеца бършеше челото, доста интересно движене...



Тема Re: Не сте добре :)нови [re: Orelaz]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано26.01.07 15:46



особено култово беше когато правеше това точно преди да изпълни сервис, след което обикновено последваше ас... :)



Тема Re: Не сте добре :)нови [re: Diavolo]  
Автор Orelaz (5NTRP)
Публикувано26.01.07 15:53



--- мача с Кореча го нямам в моя архив, ако някой го има да го сиидне някъде, май Фогела некъде беше споменал, че го е преглеждал наскоро...Иначе Пийт в началото и той беше леко суетен ама после





Тема Re:нови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (el topo)
Публикувано26.01.07 15:53



аз казвам един ФАКТ - че в най-известните форуми за тенис Фед има над 250 фенове, ти казваш "говориш глупости"

аз казвам един ФАКТ - че в мащабно допитване е избран за най-красив, ти казваш "ахахах"

мисля, че за неутралните зрители е ясно кой говори истината и кой флуди, ам?



Тема Re:нови [re: nerro]  
Автор vogelfrei (el topo)
Публикувано26.01.07 15:55



Мерси, радвам се, че четеш тука. :) Да ти кажа честно, Сафката в началото ме дразнеше, но все повече ми стана симпатичен в последно време, така че стискам палци да стигне топ 10, където му е мястото. :)



Тема Re: Не сте добре :)нови [re: Bjoern Bo]  
Автор vogelfrei (el topo)
Публикувано26.01.07 15:59



я, господинът ми отговорил

с какво заслужих тази чест, алелуя

виж сега, един пълен лаик като тебе винаги може да мине с аргумента "ми всичко е субективно, това е въпрос на лично мнение" и ако някой човек (принципно брътвя, забрави за мен) се опита да покаже познания, ти да почнеш "оу, как така не приемаш чуждото мнение бла бла". там е работата, че приемам чуждото мнение, когато е правилно и че говоря за нещата според обективни критерии

- това колко е завършена една игра субективно ли е според тебе?
- това колко е голямо надмощието на първия над останалите субективно ли е според тебе?
- това колко титли и успехи има някой субективно ли е според тебе?
- това какво казват хиляди и милиони субекти субективно ли е според тебе?

Всичко, което говоря, не си го смуча от пръстите - смуча го от много пръсти на хора, които за разлика от теб са пипали ракета и знаят за какво иде реч. И го смуча от действителността. Хау!



Тема Re: Не сте добре :)нови [re: Orelaz]  
Автор vogelfrei (el topo)
Публикувано26.01.07 16:02



аз за сампрас - агаси от уимби 99 говорех, но и сампрас - кореча го имам в колекцията ;)

ако имаш муле, аз съм го теглил оттам, иначе ще гледам да го кача тия дни...



Тема Re:нови [re: vogelfrei]  
Автор nerro ()
Публикувано26.01.07 16:09



Чета аз, и Аустрелиън оупън гледам, нищо че не успявам да се включа навреме ;)

Сафин е толкова непринуден и истински и същевременно спортсмен, в смисъл, че неведнъж е коригирал точка, отсъдена в негова полза; и едновременно с това, в дните, когато реши, че му се играе, показва такава красота, че просто не ми е ясно как е възможно на някого да не му е симпатичен



А мачът му с Федерер 2005 в Австралия ще си остане завинаги най-любимият ми



Тема Re:нови [re: vogelfrei]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано26.01.07 16:30



Значи не си ме разбрал правилно. Не оспорвам, че има 200 фена в онзи форум, говоря, че само те го обичат, останалите или го мразят или само го признават чисто спортно-технически, но им е втръснал до пръсване. Не тръгвам да споря дали има или няма 200 фена в онзи форум, сигурно е така, но аз не говоря за тези фенове, а за останалите фенове на този спорт.
п.с. сигурен съм, че щом има толкова фенове то има и толкова на които да не им е любим, но това е нормално и винаги го е имало в спорта... :о


а това, че са го избрали за най-красив е най-голямата глупост която някога съм чел. По принцип такива анкети стават само за тоалетната чиния, но айде от мен да мине...

Най-красив?!

сериозно? а ако теб те питат за кой ще гласуваш? няма смисъл да ми отговаряш.
сигурно умопомрачените фенове на Федерер ще скочите и от покрива на шестетажна сграда ако от това зависи още сега Федерер да има 15 титли от шлема, ама тц ще се помъчи още малко...

Я вземи направи една анкета тук в клуб да питаме кой е най-красив, само че всеки да пуска мнение, а не некой фен на краваря да гласува 100 пъти.

Предполагам че ако се направи анкета дали Федерер може да лети със сигурност ще се окаже, че може, нали? до тук с подобни смешни анкети на смешни клакьори и гъзолизачи.



Тема Re:нови [re: nerro]  
Автор vogelfrei (el topo)
Публикувано26.01.07 16:31



ами аз на Саф не му харесвам характера - много нерви, много скандали, а обикновено проблемът е баш в него... ей го, и с родик - защо му беше да спори за корта дали е в състояние за игра? аз съм си олд скул фенче, предпочитам роботите пийт и фед



иначе като игра действително Марат е неописуем - един от трите най-добри бекхенди с две ръце (заедно с Агаси и Банди), а форхендът му по правата е псилютен килър шот ;)) просто си личи кой талант е самороден и кой - научен. саф е към първите и му прави чест. :)

пп а саф - сампрас от 2000 не ти ли е по-любим бре? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.