Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да поиграем тенис? КОГА И КАК?нови [re: mauer]  
Автор bgtusk (непознат)
Публикувано04.10.07 15:53



Отскоро съм регистриран и досега само четях......Стигнах и до тази тема.Мисля ,че не е проблем един турнир.Всичко е въпрос на организация.Може да се проведе в няколко различни седмици дори -всеки играе срещу някого-по схема разбира се и когато имат време свободно) ....После всички резултати се оповестяват тук....или нещо подобно.аз играя от 23,24 години....не съм ходил по любителски турнири , но нещо ме сърбят ръцете да се пробвам...СЕГА ИДВА ВЕЧЕ ЗИМЕН СЕЗОН И АКО НЯМА КЪДЕ ДА ИГРАЕТЕ ,МОГА ДА ПРЕДЛОЖА ЗА ПО НЕПРЕТЕНЦИОЗНИТЕ ЗАЛАТА НА В Т У ( висше транспортно у-ще ) или ( ПЖИ ) ,някой го знаят и така. ( МЕЙЛ;czg@start.bg tel : 0887003868 Strahil



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: Henman]  
Автор bgtusk (непознат)
Публикувано04.10.07 15:54



Отскоро съм регистриран и досега само четях......Стигнах и до тази тема.Мисля ,че не е проблем един турнир.Всичко е въпрос на организация.Може да се проведе в няколко различни седмици дори -всеки играе срещу някого-по схема разбира се и когато имат време свободно) ....После всички резултати се оповестяват тук....или нещо подобно.аз играя от 23,24 години....не съм ходил по любителски турнири , но нещо ме сърбят ръцете да се пробвам...СЕГА ИДВА ВЕЧЕ ЗИМЕН СЕЗОН И АКО НЯМА КЪДЕ ДА ИГРАЕТЕ ,МОГА ДА ПРЕДЛОЖА ЗА ПО НЕПРЕТЕНЦИОЗНИТЕ ЗАЛАТА НА В Т У ( висше транспортно у-ще ) или ( ПЖИ ) ,някой го знаят и така. ( МЕЙЛ;czg@start.bg tel : 0887003868 Strahil



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.10.07 16:54



Онзи ден си мислех, Марто, че можем да направим едно аматьорско копие на Мастърса в края на годината - да направим 2 групи от по 4 човека, както е при професионалистите и да видим какво ще се получи :))) Все си мисля, че 8 човека ще ги съберем...



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mizrahi]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано04.10.07 17:56



Мммм, много добра идея - ето аз (+един мой колега), ти, Влади, Явор (+един негов приятел) и Янко сме вече седем?





Тема Re: Да поиграем тенис? КОГА И КАК?нови [re: bgtusk]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано04.10.07 19:00



събраха се вече няколко идеи и желаещи - трябва да ги синтезираме и да направим нещо!





Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
АвторToмac (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 20:30



Да ви кажа че редовно и с интерес следя вашите мнения. Много точни анализи на турнирите..и т.н. Ако решите да се събирате за игра с удоволствие бих се вкрючил ако имате нужда разбира се. Идеята е хубава.



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: heops]  
АвторToмac (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 20:36



На разположение съм по всяко време на денонощието.



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mauer]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.10.07 22:43



Ами като гледам, и осми човек ще се намери... Ти наясно ли си как точно се правеше схемата на Мастърса в края на годината? С тия групови схеми нещо не ми беше ясно... Кой с кого трябваше да играе?

Ако ще го правим, добре е да побързаме, щото ще вземе да вали скоро и ще ни отиде турнира...



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: mizrahi]  
Автор bgtusk (непознат)
Публикувано05.10.07 08:20



Здравей,,,,,не вярвам времето да е пречка ,има и зали.Важно е да има желание и един или двама или дори всички да се захванат сериозно с тази идея.Радвам се ,че провокирах отново желание у Вас за такова мероприятие.не мисля ,че съм "открил топлата вода" , просто някой трябва да даде начален тласък......Относно организацията,една работна среща ,уговаряне на схемата,записване на участниците .След това дори не е нужно да се играят всички срещи в един ден....на който и когато му е удобно.Вярно е ,че може да се проточи във времето ,но всички са заети,нали?.....страхил



Тема Re: Да поиграем тенис?нови [re: bgtusk]  
Автор Orelaz(K-faktor) ()
Публикувано05.10.07 10:50



Аз се включвам ако нямате 8-ми участник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.