Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 25.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Южни сгази Рафа !!!нови  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.09.06 02:15



Това момче беше ПРОСТО НЕВЕРОЯТНО !

Такова представление не съм очаквал и в най-смелите си мечти. Имах известни подозрения, че на Надал хич няма да му е лесно срещу "полковника от руската тенис армия" (цитат от Й. Божинов)(дадох 3:1 за Рафа в Манията, докато повечето от клубарите май бяха на мнение за чиста победа на испанеца), но това си беше супер шоу - ДВОЙНО ПОВЕЧЕ УИНЪРИ НА ЮЖНИ ОТ НАДАЛ (48-22 ако не се лъжа) и което е дори по-впечатляващо - ПО-МАЛКО НЕПРЕДИЗВИКАНИ ГРЕШКИ !!! В този мач Южни показа невероятен арсенал от удари - форхенд и бекхенд, които влизаха по ъглите и на линиите с хирургическа точност и едно невероятно гонене и на невъзможни топки - Михаил би дори и в този компонент "вамосчето" и го лекуваше със собственото му лекарство - връщане и връщане, и връщане, докато Рафа не сбърка. ЦЕЛИ ТРИ ПЪТИ В МАЧА ЮЖНИ СПАСЯВАШЕ СВОЯ СЕРВИС ГЕЙМ ОТ 0:40, ПРИ ТОВА НА ДВА ПЪТИ С ПЕТ ПОРЕДНИ ТОЧКИ. А завършващите му удари по ъглите могат да се опишат само с една дума - КРАСОТА ! Точката на мача според мен беше, когато Надал го привика на мрежата и му направи атакуващ лоб - Южни го стигна СЛЕД ТУПВАНЕТО на топката и така го върна, че удара му падна от високо чак на крайната линия в полето на Рафа и испанеца пробва смач, който Южни завърши ДИРЕКТНО от форхенд - СТРАХОВИТО ! НАПРЕД, МИХАИЛ, ВЕЧЕ СЪМ ТИ ФЕН ОТВСЯКЪДЕ !!!

Un' Estate Italiana

Тема Re: Южни сгази Рафа !!!нови [re: alessandron]  
Автор msafinx (dll)
Публикувано07.09.06 02:31



красота отвсекъде :))

рафа и фед толкова са заслепили маниаците, че дори при 4-0 в последния сет и сервис Южни на борсата имаше желаещи да залагат за Рафа на финал при едва 4 коефицент! Бухахах! чудеса ли очакваха що ли!
как да не им прибереш паричките :))



Тема Re: Южни сгази Рафа !!!нови [re: msafinx]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 05:37



Къде се правят тези наддавания? Само съм лщбопитен





Тема спортните борси [re: Dr. M]  
Автор msafinx (dll)
Публикувано07.09.06 10:14



www.betfair.com > тук за всички тенис мачове се приемат и лайв залози, като принципа е на борса (т.е. можеш да заложиш или да предложиш коефиценти за ралични събития) сайта удържа 5% комисионна върху чистата ти печалба за всеки конкретен маркет

www.mansion.com > пак е на принципа на борса, но не се предлагат лайв залози. Интерфейсът му е малко по-объркващ! за сметка на това сайта удържа 0% комисионна върху чистата ти печалба когато ЗАЛАГАШ или 0,5% на чистата ти печалба, когато предлагаш коефицент!

www.betdaq.com > като останалите е. Предимството му е че можеш да правиш комбинирани залози - няколко събития в колонка (не само за тенис но и за други събития). Реално никоя друга борса не предлага тази екстра понеже трудно се намират играчи които да договорят залога ти. Мисля, че сайта формира коефицента на комбинирания залог на базата на договорените залози и коефицентите в момента 5% - като в бетфеър

във всяка от борсите можеш да депозираш по най-различни начини, включително през електронни портфейли (примерно www.moneybookers.com)



Тема НЕВЕРОООООЯЯЯЯЯТЕН ЮЖНИнови [re: alessandron]  
Автор Henman (henmaniak)
Публикувано07.09.06 10:50



Фантастичен, страховит не знам какви суперлативи да кажа за това 24 годишно момче. Цялото му представяне в турнира е невероятно.Още в 1 кръг побеждава Доминик Хрбати един от най-издръжливите тенисисти с 3-0 сета. След това в 2 губи 2-0 сета от Масу, но запазва самообладание и дори бие в петия без да загуби гейм. Идва ред и на Давид Ферер, който е победен в четири сета. На 1/8 Южни РАЗМАЗВА петия в ранглистата Томи Робредо като губи само три гейма!!!!!! Вчера обаче обаче беше кулминацията на добрите игри на руснака. Страхотна победа и то в четири сета над втория в ранглистата Рафаел Надал. Сега ще видим дали чудесата на Южни ще продължат и срещу Родик един мач, който със сигурност ще е много вълнуващ.

Maybe next year...


Тема Re: НЕВЕРОООООЯЯЯЯЯТЕН ЮЖНИнови [re: Henman]  
Автор Orelaz (5NTRP)
Публикувано07.09.06 10:59



Ако и Борис Елцин беще на мача (както срещу Франция на Дейвис) Михаил щеше да му врътне поне един геврек!





Тема Re: НЕВЕРОООООЯЯЯЯЯТЕН ЮЖНИнови [re: Orelaz]  
Автор heops (benevolent)
Публикувано07.09.06 13:51



хаха! яд ме е , че не съм гледала и минутка от мача, дано да повторят нещо следобеда...
на рафа не му върви на ю ес оупън май

Редактирано от heops на 07.09.06 13:51.



Тема Re: Южни сгази Рафа !!!нови [re: msafinx]  
Авторhch (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 15:36



Bravo neveroqten ma4!Zamalko Rafa da go zagubi na gevrec!





Тема Re: Южни сгази Рафа !!!нови [re: alessandron]  
АвторFerrero (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 17:06



Прекрасно игра руснака, без никакво колебание. Аз най-съм изненадана от това, че беше стабилен психически и нямаше никаква нервност след като загуби 2 сет и т.н., спасяването от 0-40 т.е. трите сетбола в 3 сет, тайбрека, абе по-различен отколкото съм го виждала в някои мачове. Рафа като загуби тайбрека се пречупи, нещо необикновено при него. Но което е факт - на тая настилка предимно със защита няма как, колкото и да си добър в това. Освен ако не си Енен-Арден, но тя далеч не е само защита де.


Сега ако Миша се вземе в ръце да бие Родик тва ше е истината, но както обикновено става след такива победи като днес - цъ.



Тема Re: Южни сгази Рафа !!!нови [re: alessandron]  
Автор Maлвинka (сладката ТО)
Публикувано08.09.06 08:57



Най-готиното е, че Надал осъзнаваше, че губи и въпреки това се усмихваше и се държеше много готино :))) За пръв път той ми хареса, иначе не мога да го трая, каквото и да говорят за неговите възможности :))
Абе изобщо този Опън е страхотен, не е за вярване



Джоанна - мойта мамма


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.