Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 03.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Шопарова пак разкрита  
Автор Diavolo Rossonero (невино дяволче)
Публикувано01.04.06 22:10



за кой ли път вече, уфф забравих им бройката :))
Браво на Кузнецова, сибирското плашило отново бе трагично

Grazie e Onore, Leoni!



Тема smeshen siнови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор f_torres (Profesor)
Публикувано01.04.06 22:35



ne mojesh li da broish do 4?
e qvno ne si mogul i da preboish golovete na Livirpool, a?


COME ONNNNNNNNNN

Тема Re: smeshen siнови [re: f_torres]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано02.04.06 11:33



Come on можеш да си викаш, колкото искаш, обаче истината е, че твоята злобарка я отнесоха като куцо пиле домат, професорче



Тема Re: smeshen siнови [re: chavo]  
Автор f_torres (Profesor)
Публикувано02.04.06 12:16



ei umnik, ima razlika m/u zloba i sportna zloba, i to golqma.
Ot 5 turnira 3 finala i 2 polufinala mislq che e mnogo dobro predstavqne. nqmash pravo da govorish za igrata i, zashto ne kajesh neshto za Kim ili Henen,Mauresmo a samo po Masha pliuesh, to nai-lesno taka. Estestveno che shte ima oshte zagubi i pobedi, ama ti shte si ostanesh syshtiqt parazit


COME ONNNNNNNNNN

Тема Re: Шопарова пак разкританови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Hingis (член)
Публикувано02.04.06 13:12



Не успях да гледам целия мач, но с ръка на сърцето мога да кажа, че Кузнецова беше класи над Шарапова в този мач и не виждам, кой можеше да я спре с тази игра. Връщаше абсолютно загубени топки и то по такъв начин, че Шарапова беше принудена да и ръкопляска,което се случва доста рядко.
Оставям настрана "комплиметите", които коментатора отправи по адрес на Светлана, но тя с играта си му затвори устата! Шарапова за съжаление в този мач беше в противоположна позиция, тази в която често тя поставя съперничките си, но въпреки всичко се опита да остане докрая в мача и да даде най-доброто от себе си, но просто Кузнецова беше на MAX!!!

P.S. Така победите на Кузнецова над Шарапова са вече 3, срещу две за Мария,така че битката продължава!

Piper:U were at Cole's all night?
Phoebe:Aha
Piper:Did you?
Phoebe:Aha
Piper:Was he?
Phoebe:Aha

Редактирано от Hingis на 02.04.06 13:14.



Тема Re: Шопарова пак разкританови [re: Diavolo Rossonero]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 14:10



Шарапова никога няма да стане комплексна тенесистка. Тя има ограничен игрови арсенал!



Тема Re: smeshen siнови [re: f_torres]  
Автор enable secret (irq)
Публикувано02.04.06 18:02



Това което тя показва не е спортна злоба, а чиста злоба. Ако беше само за спорта, щеше да иде до Головин да види какво става. Ама най-сетне и заблудените журналисти започват да виждат каква е.

А тенисистките, които споменаваш са няколко нива над Шарапова.



Тема Re: smeshen siнови [re: f_torres]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано03.04.06 19:12



Действително ралзика между спортната злоба /която и на мен не ми липсва/ и човешката злоба, но, както уместно е забелязал и Enable Secret, при Маша двете така си приличат, че просто са си еднакви. Иначе какво искаш да кажа за Ким, Енен и Моресмо? Че са големи тенисистки, спечели по един от последните четири големи шлема /за печеленето на такъв Шарапова сигурно има вече само бегъл спомен /. И най-вече с нищо не посказват злоба. Например за Моресмо едва ли някой мъж или хетеросексуална жена биха казали, че има нещо женско в нея, но играе добре, има КОМПЛЕКСНА игра и не гледа всички останали сякаш са й изяли десерта. И печели турнир след турнир. Подобно нещо мога и да ти кажа за Девънпорт - може да не и харесвам силовата игра или физическите данни, но е известна с това, че е една от най-дружелюбните и подрепящи тенисистки в женския тенис. А Хингис си е слънчева по природа, което винаги печели почитатели, за разлика от вечно намусената ти любимка. За други да коментирам ли или това ти стига?
И защо впрочем да съм паразит? Ако се случайно знаеш значението на тази дума /в което, с оглед на употребата й в твоя постинг, се съмнявам/, ще съм щастлив да изясниш какво имаш предвид, като ме наричаш така

Редактирано от chavo на 03.04.06 19:13.



Тема Re: smeshen siнови [re: chavo]  
Автор f_torres (Profesor)
Публикувано04.04.06 00:23



heityr vij,
ne mi obesnqvai koi kakvi turniri pechelil ili kolko si "zloben" na korta. Qvno pak ne si me razbral za kakvo govora: zashto kogato padnaha Kim i Henen oshte v purvi kryg nikoi ne pisa koi kogo srital, ili kogato Kuznetzova bi "VELIKATA" Mouresmo, koqto pecheli tyrnir sled tyrnir. ha ha ha, osobeno na GS nali? umnik takuv, velikata ti Mauresmo e ot 10 godini v prof. tenis i ima edna titla i to beshe sega na AO (kato se ima v predvid che ne igra polovinata si machove) i edin final,pak na AO.
a ti umniko mi prikazvash 18god. Masha ot kolko vreme nqmala turir ot GS..??..??
haide otgovori mi na vyprosa kato si tolkova pechen: zashto kogato Kuznetzova bi Mauresmo ne govori za kuci pileta i domati, ili zagubite na Henen i Kim, a sega zagubata na Masha na FINALA stana svetoven problem na vsichki prostaci tuk.
i v zakliuchenie da ti kaja, che tazi godina Masha pecheli sredno po 235 tochki na tyrnir, sled neq e Henen s 211 i Mauresmo s 206, drygite sa mnogo nazad.
auuu, shtqh da zabravq q mi kaji kolko predavaniq,6outa ili podobni neshta si gledal s Masha,che si taka zapoznat s neq?
za parazita po-natatyk shte ti izqsnq,znam znachenieto,nali sum prof.


COME ONNNNNNNNNN

Тема Diavolo Rossoneroнови [re: Diavolo Rossonero]  
Авторbrad pit (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 10:08



...........

Редактирано от shevchenko на 05.04.06 12:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.