Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 17.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ISTINATAнови  
АвторZA HlNGlS, ZA SHARAPOVA (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 13:37



6/3 6/1 HINGIS SRESHTU SHARAPOVA NA PAN PACIFIC OPEN. PLA4EVNO !!!
NE 4E SUM IZNENADAN.

PROSTO SE UMORIN DA GLEDAM TENIS "a la Sharapova", li6en ot vsiakakva intelegentnost i tehnika. Demek - spukai krushata, ne ya gali...

Mi ne moje samo da bluskash s vsi4ka sila i da kvi4i6 kato zaklana puika.

Hingis be6e i si ostava istinska shampionka - INTELEGENTEN STRATEG, suchetava6t PRIRODEN TALANT!

ZATOVA GLEDAM TENIS - VSE PAK NALI TRIABVA PO NE6TO DA SE RAZLI4AVA OT VDIGANETO NA SHTANGI, PRIMERNO...



Тема Re: ISTINATAнови [re: ZA HlNGlS, ZA SHARAP]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано04.02.06 22:53



Напълно съм съгласен. И на мен ми е писнало от блъскачки на топката, дето друго не умеят, освен да блъскат от яко по-яко и да реват като бикове /като че това ще ги направи по-добри тенисистки/. Изразът "интелигентен стратег, съчетаващ природен талант" е много точен. Защото тенисът е до голяма степен интелект, стратегическо мислене и техника. Не че не е нужна и сила на ударите, но когато тя стане култ, от красотата на тениса не остава много. Страхотна Хингис, дано да се върне на върха, където й е мястото.



Тема Re: ISTINATAнови [re: chavo]  
АвторlSTlNATA (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 23:25



A ZABELIAZVAL LI SI KOLKO MRUSNISHKI SHARAPOVA UDULJAVA VIKOVETE SI OT MOMENTA, V KOITO UDRIA TOPKATA CHAK DO MOMENTA, V KOITO SUPERNI4KATA OTVRUSHTA NA NEINIA UDAR?

KATO E BEZSILNA PONIAKOGA NA KORTA, DAI DA POLZVAME I GADNIARSKI NOMERCA, BELKIM SGRESHI OPONENTA, KATO GO NAVIKAME...


AMI KAKVO DA KAJEM, KOGATO SUDIITE TOLERIRAT KOMUNIKACIATA MEJDU NEIA I BASHTA I V POCHIVKITE?

PO-RANO PONE I PRAVEHA ZABELEJKA ZA DECIBELITE. SEGA LEPNAHA SE SPONSORITE I VECHE VSI4KO I E POZVOLENO!



Тема Re: ISTINATAнови [re: lSTlNATA]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано05.02.06 00:24



Е, на това не съм обърнал внимание. Но съм забелязал как вика по-силно, когато положението почва да става напечено. Не знам какво е да се играе срещу нея, но като знам колко жизнено важно е съсредотаването в тениса, едно такова викане сигурно много разконцентрира съперничките й. И точно това ми се струва нечестно. Освен това е все намръщена и с такова страхотно и неприкрито самочувствие, преминаващо във високомерие. Все едно казва: "Аз съм най-великата, а вие сте нищо". Може и да има талант /макар че не е печелила турнир от първа категория от януари 2005 година и не е стигала финал от големия шлем от онзи прословут Уимбълдън през 2004/. Но просто смятам, че всеки, който се големее така, забравя, че винаги идва и по-добър от него и тогава падането от пиедестала е много болезнено.



Тема Re: ISTINATAнови [re: chavo]  
АвторlSTlNATA (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 01:14



S BABINI HITRINI I SIBIRSKI ZOLUMI GOLIAM SHAMPION NE SE STAVA!

TVA E ISTINATA! I ZATVA MARIJKA IZDISHA!

I IMA O6TE MNOGO DA SE DOKAZVA IZVUN MEDIJNOTO PROSTRANSTVO, KOETO PUK NE ZNAM PO KAKVI BEZUMNI KRITERII YA OKI4I S TITLATA "KRALICA NA KRASOTATA"

AIDE DE! CHE DA NE SME SLEPI NIE - TEZI, KOITO NIAMAME NI6TO OBSHTO S REKLAMNATA KAMPANIA NA MARIJKINITE SPOSORI !!!!



Тема Re: ISTINATAнови [re: ZA HlNGlS, ZA SHARAP]  
Авторpaloma (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 01:00



шарапова никога не ми е харесвала. има изключително надменно държание и изражение, а това със стенанията и по корта направо ме убива. гледала съм един неин мач, където викаше, не когато удряше топката, а когато тя падаше в противниковото поле от всичките тенисисти май мразя само неяей, как се изкефих щом падна от мартина



Тема Re: ISTINATAнови [re: chavo]  
Автор smartin (попандос)
Публикувано14.02.06 19:29



Защото тенисът е до голяма степен интелект, стратегическо мислене и техника. Не че не е нужна и сила на ударите, но когато тя стане култ, от красотата на тениса не остава много.

Тук съм склонен да споря с часове :))
Ние сме любители и за професионалния тенис се водим само НАБЛЮДАТЕЛИ!
И по тази причина гледайки играта на мъжете > напълно си прав, обаче при жените е друга работа!

Да гледам Шарапова повярвай ми, ми доставя много по-голямо удоволствие отколкото да гледам Хингис, Навратилова или коя да е световнопризната стратежка на корта :) Горе сам спомена за красота в тениса и КРАСОТАТА в женския тенис е 90% природна
Къф ми е зора да обръщам внимание на някакви си точки > те се печелят единствено с надлъгване... мен лъжите не ме вълнуват (да не кажа че дори не ми харесват) вълнува ме КРАСОТАТА :))



Тема Re: ISTINATAнови [re: lSTlNATA]  
Автор smartin (попандос)
Публикувано14.02.06 19:36



Каква липса на ценности
Била викала мръснишки ?!
Ми тва е спорта, всичко влиза в играта... Който се вълнува от точките нека се дразни, който не му пука си живее по-добре :)

Какво повече може да искаш от едно блонди > Височка, Сладка, че и Мръсница!!! При това е палавка предполагам :) Според мен момичетата, които от малки обичат да играят (било тенис, бадминтон или който и да е друг спорт) са жизнени, имат фантазия и обичат да си играят с каквото им попадне!
Както хората, които са усмихнати се смеят и на едно пръстче, така и игривите девойки и едно пръстче да им дадеш ще намерят начин да се заиграят с него



Тема Re: ISTINATAнови [re: smartin]  
АвторИCTИHATA (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 00:39



СМАРТИН, тук се обсъжда ТЕНИС! Твоите глупости не са ми интересни, нито забавни дори и извън контекста на тениса.

Опитай се да блеснеш в някой друг клуб, макар че едва ли......



Тема Re: ISTINATA [re: ИCTИHATA]  
Автор smartin (попандос)
Публикувано15.02.06 01:48



това наистина беше забавно :)
блясък, клубове... хаха :))

дреме ми дали съм ти интересен. па и кой си ти?
някфо фантомче ... дори не си регистриран :))
ако беше си направил труда да погледнеш инфото в профила ми, и после го съпоставиш с броя на мненията ми през последните 2-3 месеца поне от части можеше да си направиш някой изводи

зарежи! ае наздраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.