Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 28.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема durjavnoto do 18нови  
Авторtomdelonge (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 14:01



spodelete si mnenieto za durjavnoto do 18 godini..



Тема Re: durjavnoto do 18нови [re: tomdelonge]  
Автор dma (irq)
Публикувано08.02.06 21:51



Не само си споделете мнението, ами кажете как играят младежите и девойките. Малко хора имат възможността да гледат младите надежди, но се интересуват от тях, та всяка информация и подробност около стилът на игра на някой (силни и слаби страни) е повече от добре дошла.

Мерси предварително.



Тема Re: durjavnoto do 18нови [re: dma]  
Авторmiss_tennis (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 16:51



Ami ne6to ne be6e mnogo interesno samoto darjavno no ina4e zagubata na tania germanlieva be6e potresava6ta i neu4akvana pone za mene.A nai-me zaradvaha koko i drago 4e sa stanali parvi na dvoikite,mnogo sa sladki na snimkata v saita na federaciata:)



Тема Re: durjavnoto do 18нови [re: miss_tennis]  
Автор dma (irq)
Публикувано10.02.06 13:08



И аз очаквах по-добро представяне на Таня Германлиева, но е паднала от Лора Станчева, за която съм чувала, че не е лоша. А и като виждам резултата на финала, не се е дала лесно на Жаклин.

Много ме е яд, че не мога да ги гледам . Дано успеят да намерят пътя към успеха.

Между другото, днес започва Европейското до 14 години. Екипът на България изглежда силен, с двете Желязкови и Александрина.. Ще им стискам палци. Мислех си обаче, че можеха да вземат като резерва Виктория Томова. Това хлапе има бъдеще май. Да не и е уроки де..

Искам да попитам също. Знае ли някой какво стана с Дия Евтимова? Беше толкова обещаваща в джуниорите, а сега не може да мръдне от 10хилядните турнири. Има ли някаква причина, че не може да си реализира потенциала? Все някой трябва да знае



Тема Re: durjavnoto do 18 [re: miss_tennis]  
Авторtomdelonge (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 23:32



haha ti luda li si be miss_tennis ..koko i drago mene mnogo me draznqt...egati ........
prosto te moje bi nai mnogo draznqt ot vsi4ki.ne moga da razbera kak moje nqkoi da im se kefi



Тема Re: durjavnoto do 18нови [re: tomdelonge]  
Авторtenisistka (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 08:11



men sashto drago i koko mnogo mi haresvat
osobeno drago,toi e mnogo sladak,a koko e super,i dvamata sa bati pichovete



Тема То стана модно ревюнови [re: tomdelonge]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано14.02.06 11:11



Кой колко бил сладък, хубав ли бил, какъв бил. И това ако са тенис качества за обсъждане. Е, нищо, простимо е, с оглед на възрастта. Макар че добре би било да е на кирилица и без правописни грешки



Тема Re: То стана модно ревюнови [re: chavo]  
Авторmiss_tennis (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 15:05



Koko i DRago sa si pi4ove a tova za Diq nqma niakakva osnovatelna pri4ina



Тема Re: durjavnoto do 18нови [re: tenisistka]  
Авторtomdelonge (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 22:10



a verno...i dvamata ne mogat da igraqt dobre;)nikoga ne sum mogli:)i osven tova sa tupi:)kvoto i da mi govorite nqma da mi promenite mnenieto.nito koko nito drago moje da girae kato horata




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.