Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 05.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Това е гаднонови  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 14:00



за Морезмо да спечели по този начин. Не го заслужаваше, защото игра страхотно, а сега винаги когато казват, че е шампионка на Австралия оупън, ще споменават, че е спечелила след отказване на Енин-Арден. Тя игра страхотно, но това не влиза в статистиката и някак отказът на съперничката й умаловажава победата. Мисля, че беше крайно време Морезмо да вземе турнир от големия шлем. Все отпадаше нещастно досега. А белгийката можеше някак да докара мача докрая, а не да поставя победителката в това неудобно положение. Виждате ли, играх ужасно, щото съм болна. Някак не съм съгласна, какво ти са виновни другите? Дано Амели спечели още някой турнир от Големия шлем тази година, за да се види че не е било само късмет!



Тема Re: Това е гаднонови [re: www]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано28.01.06 14:03



Амели най-добре да се пусне в АТР, предлагам аз ...




Esme to hast setare


Тема Re: Това е гаднонови [re: www]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано28.01.06 14:03



Абсолютно! Белгийката ми падна много в очите!
п.с. Ако запаси тази си форма Амели е най-големия фаворит на Ролан Гарос отчитайки стилът и на игра, а и вече не трябва да го има това психологическо бреме от задължителното спечелване на титла от големия шлем.

Grazie e Onore, Leoni!



Тема Re: Това е гаднонови [re: Diavolo Rossonero]  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 14:16



Разбирам, че Енен-Арден си спасяваше кожата, защото ако беше продължила всички щяха да пишат за разгромна победа над нея, но така отнема пълното удовлетворение от победата на Амели. Няма право. По-добре да се беше отказала преди мача, щом не се е чувствала добре. Съзнавам че Морезмо не е най-красивата тенисистка, но ми прави впечатление, че се държи много толерантно и достойно, което много повече ме впечатлява от нафуканото поведение на Шарапова, например.



Тема Re: Това е гаднонови [re: www]  
Автор heops ()
Публикувано28.01.06 15:07



всеки, който следи тениса, може абсолютно положително да каже, че титлата на моресмо е заслужена, независимо, че енен се отказа преди края на мача. а белгийката не я съдете чак толкова, не знам дали видяхте, но тя беше направо пред нервна криза и ужасно много съжаляваше, че се е наложило да прекрати мача - можеше да се види в очите й. 100% съжалението е било за себе си, а не за моресмо за това, че не е спечелила по редовия начин, но определено не й е било приятно да трябва да се откаже.
а колкото до шансовете на моресмо за ролан гарос, не знам, все пак е във франция...мен ми се струва, че е по-голям фаворит на уимбълдън, там винаги е имала отлични резултати.



Тема Re: Това е гаднонови [re: www]  
Автор Demandred ()
Публикувано28.01.06 15:17



Стига де, накрая Енен просто едва дишаше, не можеше да ходи, удряше топката без ниаква сила, очевидно изпитваше много силна болка - какъв е смисъла да се продължава? Само за да гледаме някаква пародия на тенис до неизбежния финал?

Което не омаловажа титлата на Моресмо, тя си игра чудесно в финала, изключително стабилна психически за мое учудване, връщаше всичко, и дори здрава Енен щеше да има много затруднения срещу нея.



Тема Re: Това е гаднонови [re: www]  
Автор Hingis (член)
Публикувано28.01.06 17:31



Много съм щастлива от титлата на Моресмо. Исках тя да победи независимо по какъв начин.
Много ме е яд обаче, че и двете белгийки, които правят всъщност женския тенис интересен от началото на годината провалиха вече няколко мача, след свои отказвания. То не бяха контузии на бедрата, на лактите, стомашни разстройства и т.н. Като виждат, че не могат да издържат цял турнир, въобще да не го започват! Клайстерс сега като я гледам с тези патерици, не ми се мисли какво е станало с крака и и дали въобще смята пак да се връща в игра, нали така или иначе искаше да се отказва.
BTW страхотно е, че Хингис стигна финал на смесени двойки!!!

Piper:U were at Cole's all night?
Phoebe:Aha
Piper:Did you?
Phoebe:Aha
Piper:Was he?
Phoebe:Aha


Тема Наистина е гадно...нови [re: www]  
Автор chavo (dylboka voda)
Публикувано28.01.06 19:27



...дето почти всичките се държите така неадекватно. Какво ви е виновно момичето, че се е контузило? Да не би нарочно да се е контузило, а, та сега да ви разваля кефа? Да припомням ли онзи финал на Ю Ес Оупън, когато Енен игра срещу Клайстерс на инжекции и все пак победи? Само не ми казвайте, че Енен е от тенисистките, които като видят, че падат и се отказват сами. Аз поне не съм я виждал да го прави. Не ви пожелавам контузии по време на такива важни мачове на вас, но не е лошо да се замислите по въпроса, преди да си давате оценките. Не можела ли, виждате ли, да изкара до края на мача /с риск да се контузи още по-тежко/, само заради кефа на някои писатели тук в клуба. Мислите ли, докато пишете?



Тема И това е част от играта...нови [re: www]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.01.06 20:10



Напоследък като гледам женски тенис се убеждавам, че този спорт става все по-силов. Да издържиш до край при тези трудни мачове и сериозни съпернички също е част от играта. Амели се опази без контузии и в отлична форма. На другите просто не им стигнаха силите, така че - победата й е напълно заслужена :)

Честито на Амели!



Тема Re: Наистина е гадно...нови [re: chavo]  
Автор Hingis (член)
Публикувано28.01.06 22:02



Ами мисля, че всички сме съгласни с теб, а именно какъв е смисъла да рискуват собственото си здраве като учавстват в турнири преди да са напълно възстановени. Или искаш да кажеш,че Енен е получила стомашите си проблеми, точно в началото на втория сет или Клайстерс е получила контузията си преди два дни. Единствената тенисистка, която се отказа в мача си срещу Амели поради субективни фактори (невероятната жега) беше Крайчек и тук вече бяха виновни организаторите, че въобще допуснаха да се играе мач при такива температури. А и никой не обвинява Енен,че се е отказала, в крайна сметка Моресмо спечели половината си мачове на този турнир след откази на съперничките си, така че явно и е било писано да стане по този начин

Piper:U were at Cole's all night?
Phoebe:Aha
Piper:Did you?
Phoebe:Aha
Piper:Was he?
Phoebe:Aha



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.