Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro?нови  
АвторHoT_dReAm_F (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 00:00



interesno mi e v tozi forum xorata koito pi6at ot kolko vreme igraqt tenis ,igraqt li profesionalno ,na kolko godini sa....?
izvinqvam se za tova 4e ne pi6a na kirilica ,no prosto ne sum si ka4ila na komputara :)



Тема Re: koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro?нови [re: HoT_dReAm_F]  
Авторmuray (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 11:07



az igraia ot devet godini tennis i sum pro i sum ot purvite



Тема Re: koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro? [re: muray]  
Авторmamp;m (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 12:32



az igraq ot 4 godini i sum pro



Тема Re: koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro?нови [re: mamp;m]  
АвторNol (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 12:43



Аз пък играя от 3 месеца ,а съм на 20 години



Тема Re: koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro?нови [re: Nol]  
Авторmiss_tennis (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 14:19



Az sa6to igraia ot devet godini profesionalno!



Тема Re: koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro?нови [re: mamp;m]  
АвторHoT_dReAm_F (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 17:30



axam:)az igraq ot 4 godini no vse o6te ne sum pro ,xodila sum po turniri ..no samo v moq klub , sega do 1 sedmica 6te podam dokumentite na treniora mi za da me kartotekira :D ,i ot novo godina zapo4vam o6te pove4e da treniram (dano da stane) ,za6toto prosto mn mi se iska da moga da igraq mn dobur tenis a ne edinstveno za udovolstvie ...
da se nadqvame lqtoto na 2006 da zadobreq o6te osobeno ot kum servis ,backhand i izlizane na mrejata;)...4e da moga i az da xodq na turniri
interesno mi e o6te kak e na turnirite.....momi4eta ,mom4eta , sami li si broite to4kite na ma4ovete ,kakvi nagradi se davat ,v koi gradove se provejdat i dr.......
:)))))))))))))))))



Тема Re: koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro?нови [re: HoT_dReAm_F]  
Авторmiss_tennis (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 18:19



Ami zavisi ot turnira ako e darjavno ili parva kategoria ima si sadii.Ami po turniri e super iako 6toto stava goliam kupon.Mi nagradite sa kupi i medali a na nikoi turniri davat i predmetni nagradi.Ti na kolko si godini?



Тема Re: koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro?нови [re: miss_tennis]  
АвторHoT_dReAm_F (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 18:49



ami az sum na 16 godini:) tukmo se pribiram ot trenirovka...neska be6e mn studeno ,o6te igraq na otkrito za6toto sled 10dena 6te slagat balona na kortovete..no ina4e trenirovkata b6e dobre:) ,az tazi sedmica 6te si dam dokumemntite na treniora da me kartotekira.miss_tennis ti ot kude si ?na kolko si ?
ako mi kaje6 i e-maila si vsi4ko 6te e 6 ! :D



Тема Re: koi ot kolko vreme igrae tenis i koi e pro?нови [re: HoT_dReAm_F]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано21.11.05 12:15



доста ти е късничко тепърва да ставаш състезател. Играй си тениса за удоволствие за да не се разочароваш.



Тема За кирилицата ти:нови [re: HoT_dReAm_F]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано21.11.05 16:12



добре, че посланието ти е достатъчно кратко, за да го прочета; това, че нямаш кирилица, е твой проблем .
За тениса: тренирала съм 8 г., а общо играя от 20 години, като в последните 8 - доста нередовно, което ще рече - в летния сезон: 2-3 пъти седмично, в зимния - почти никак /тогава наблягам на плуване, два пъти седмично/.

Dolce vita!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.