Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 01.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема PRODAVAM raketa Wilson...нови  
Автор openeye (непознат )
Публикувано01.10.05 21:18



Продавам тенис ракета Wilson Hammer PRO (+оригинален калъф). Материал - графит; 260 грама; Размер на главата - 103; Грип - 3. Супер запазена ! Играл съм три пъти с нея (мирише още на ново). Продавам я защото не ми пасва на стила на игра. Купих я от официалния представител на Wilson за България на "Фр. Нансен" в София за 225 лв.
ПРОДАВАМ я за 150 лв. (цената подлежи на коментар в разумни граници) !!!
За свръзка:
гр. София
GSM: 0888231278
e-mail: chavo@mail.bg



Тема Re: PRODAVAM raketa Wilson...нови [re: openeye]  
Автор safinator (Сафинатор-а)
Публикувано11.10.05 17:46



Продаде ли я вече, защото ако не си се замислям дали да си взема такава. Досега играх с алуминиева, но от месец си търся добра гранитна, защото доста често получавах лакят. До 150 лв (+/- 10лв.) съм готов да дам за тази. Ако не си влизал тук до 1 ден, ще ти пратя SMS. Но все пак ще трябва да я пробвам. Аз не обичам много ракети с голяма глава, като досегашната ми - 110 инча и тази както я описваш е свестна

Сафин - Федерер 5-7 6-4 5-7 7-6 9-7, Australian Open 2005, semi-final

Редактирано от safinator на 11.10.05 17:46.



Тема Re: PRODAVAM raketa Wilson...нови [re: safinator]  
Автор openeye (непознат )
Публикувано12.10.05 10:50



Zdravei, ne sum prodal raketata. Stoi si tuk do men na toplo. Saglasen sum da svalia cenata. Niama problem da ia probva6, moge da me tursi6 po vsiako vreme na GSM

Chavdar



Тема Re: PRODAVAM raketa Wilson...нови [re: openeye]  
Автор safinator (Сафинатор-а)
Публикувано12.10.05 13:57



Чудесно! Само че трябва времето да се пооправи малко и ще я пробвам, ще се видим. Голяма оферта е това, защото аз си търсих и най-добрата която намерих (гранитна) беше Babolat за 189 лв при намаление близо 90 лв (струва 270). Отказах се и си харесах една Уилсън, 139лв. Не съм я купувал още, а иначе исках да си взема Hummer. Ще ти се обадя скоро, само да направя един разчет.

Btw, какъв тип ти е играта. Защото като гледам ракетата, малката глава осигурява по-добър контрол, а не като досегашните ми боклуци . по 110-115 инча.

Сафин - Федерер 5-7 6-4 5-7 7-6 9-7, Australian Open 2005, semi-final


Тема Re: PRODAVAM raketa Wilson...нови [re: safinator]  
Автор openeye (непознат )
Публикувано12.10.05 18:34



Ами аз си падам малко любител, обичам по-спокойната игра. Купих си ракета с по-голяма глава Wilson TRIAD 5. Изръсих се яко, обаче голям кеф ми прави да играя с нея.
Ще ти пазя Hummer-а ти си първи. Ще чакам да се обадиш !
Можеш да ми пишеш и на mail-а ако искаш, както ти е удобно...
Успех



Тема Re: PRODAVAM raketa Wilson...нови [re: openeye]  
Автор safinator (Сафинатор-а)
Публикувано12.10.05 19:12



Ми по-голяма глава -> повече сила -> по-неспокойна игра. И аз съм любител, а любителите трябва да играят с по-големи глави. Но аз досега съм играл с LiquidMetal Prestige 10-на пъти и съм свикнал с по-малки глави. Ще се обадя, спокойно. Но ще видя кога.

Колко я взе Triad 5-цата. 3-ката не те ли кефи повече?

Сафин - Федерер 5-7 6-4 5-7 7-6 9-7, Australian Open 2005, semi-final


Тема Re: PRODAVAM raketa Wilson...нови [re: safinator]  
Автор openeye (непознат )
Публикувано12.10.05 22:40



Системата TRIAD се грижи точно за това, независимо къде попада топката удара винаги е концентриран. Доста леко и комфортно се играе с такава ракета (т.е. любителски или мързеливо, а главата и е 110 !!??) Ако решиш да се изсилиш топките стават доста остри, не чувстваш почити никакво усилие в китката. Винаги уцелвам и топката отива точно там където поискам при това със страшна лекота !!! Абе въобще TRIAD-ите са СУПЕР !!! Иначе не си купих TRIAD 3, защото исках да е по-висок клас т.е. 5-цата. Изръсих се за нея 520 лв.!!!



Тема Wilson Triadнови [re: openeye]  
Автор ian ()
Публикувано13.10.05 02:15



Здрасти,

Аз също играя с Wilson Triad. Дано не го приемеш като заяждане, но ще направя 2 коментара:

- системата (както я наричаш) Триад помага основно за това да се обират максимално вибрациите при удар (ракетата е сглобена от 3 части - глава, междинен слой и грип)... и мисля, че в това, което рекламират (че с около 60% по-добре се справя с вибрациите) има доста голяма доза истина - поне моето усещане е такова. Технологията Hammer помага за това, за което говориш - благодарение на нея т. нар. sweet spot е по-голям и съответно дори и да не уцелиш центъра на ракетата, ударът (би трябвало да) става сравнително точен. (всички Triad-и са с Hammer технология)

- по отношение на модела Триад, който си взел, и коментара ти за класа - при Уилсън по-ниското число на модела означава по-висок клас - така е с Триад-ите, така е и с новата им серия nCode... обикновено разликата е основно в съставките на материала, от който е направена ракетата (процентното съдържание на карбон, високомодулен графит и "обикновен" графит). Дано само в магазина не са те "информирали", че 5 е по-висок клас от 3 например и по този начин са ти повлияли на решението... щото това, както се сещаш е некоректно...

А мнението ми за ракетата е много добро. Удобна, лека, но въпреки това достатъчно мощна (нали е head heavy) - моята е със 100 инчова глава и смятам, че това е много добър междинен вариант за сила/контрол.

/няма да казвам с каква ракета играх допреди този Триад, че ще избухне мощен смях в залата /



Тема Re: Wilson Triadнови [re: ian]  
Автор openeye (непознат )
Публикувано13.10.05 17:39



Ian, благодаря ти за изчерпателната информация. До сега не се бях замислял за тези подробности относно технологията TRIAD, защото аз съм любител. За мен TRIAD=голям кеф като играя . Това ще ми бъде полезно !!!
Иначе в магазина не са ме излъгали, чиста истина е, че 3 е по-висок клас от 5. Аз съм допуснал правописна грешка исках да напиша, че: "защото НЕ исках да е по-висок клас т.е. 5-цата", а съм написал: "защото исках да е по-висок клас т.е. 5-цата".
Благодаря ти още веднъж !!!



Тема Re: Wilson Triadнови [re: openeye]  
Автор safinator (Сафинатор-а)
Публикувано13.10.05 18:46



Но Хамъра си е добра. Казват, че тези които играят бекхенд с една ръка им трябва Уилсън. Айде да дойде стипендията след някой друг ден и я взимам

Сафин - Федерер 5-7 6-4 5-7 7-6 9-7, Australian Open 2005, semi-final



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.