Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 17.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Jalki steнови  
Автор Federer (непознат )
Публикувано18.08.05 13:23



значи гледам ви и ми стана тъжно
една камара народ коментира Ролан Гарос,и смешния турнир в Монтреал,а никой от вас ботове не се сети да пусне тема за Уимбълдън !!???!!
Всички световни медии бяха възхитени от финала Федерер-Родик,който беше обявен за един от най-зрелищните играни досега,но явно българските "тенисисти" Уимбълдън им се вижда незначителен,за разлика от "турнира на турнирите" в Монтреал . . .и грозния тенис на Ролан Гарос.
Явно зависта ви към красивото няма граници,толкова по зле за вас



Тема Re: Jalki steнови [re: Federer]  
Автор vogelfrei (wozu?)
Публикувано18.08.05 14:01



Нямаше нужда от специална тема за едно показно убийство на корта. :) Иначе по повод третата поредна на Фед пуснах тема за него, можеш да видиш на някоя от задните страници.

пп Добре дошъл и само Фед!



Тема Re: Jalki steнови [re: Federer]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано18.08.05 15:31



къв си ти ве обитак?



Тема Re: Jalki steнови [re: Diavolo Rossonero]  
АвторFederer (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 15:46



Diavolo,a ti kuv si ve obitak ?



Тема А ти сигурнонови [re: Federer]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано18.08.05 16:39



и на виното мерло казваш "мерлот", а?
По-добре първо се научи да пишеш грамотно, а дотогава вземи се скрий нЕкъде!!

Dolce vita!


Тема Re: А ти сигурно [re: Bambi*]  
АвторФeдepep (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 16:56



Бамби,6то не вземеш да се гръмнеш за разнообразие ? Като те гледам ще ти е трудно с малкия ти жалък мозък,значи темата е за тенис а не за граматика ОК???
Ама за теб явно "тенис" и "правопис" са едно и също ?!?!?



Тема Re: Jalki steнови [re: Federer]  
АвторChavo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 17:25



И на мен ми е тъжно... И се озадачавам къде ли е този град Монтреал. Аз знам за един, който се нарича Монреал, ама дали е той?
Но "зависта" /може би все пак "завистта"/ ми към красивото не я намирам у себе си. Макар че щом харесвам тениса на Ролан Гарос сигурно нямам усещане за грозното.
А иначе аз Федерер много го харесвам. Само дето не виждам защо трябва да обиждаш другите, само защото имат различно мнение. Или май си против свободното слово



Тема Re: А ти сигурнонови [re: Фeдepep]  
АвторChavo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 17:28



Не, двете теми не са едно и също нещо. Просто правиш "добро" впечатление



Тема Re: Jalki steнови [re: Federer]  
Автор Roddick (непознат )
Публикувано18.08.05 17:42



Ми кой те кара да ни гледаш е манияк За твое сведение имаше и тема за Уимбълдън но ти май си сляп Финала на Уимбълдън наистина беше хубав но отстъпваше на този в Ролан Гарос и Монреал Аз съм за Родик-но съм обективен че мача му с Федерер не беше толкова равностоен колкото другите споменати два



Тема Re: Jalki steнови [re: Roddick]  
АвторFederer (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 18:51



чаво,сигурен съм че френският ти е трагичен ако избщо го имаш,знам много добре как се пише и произнася ,нарочн го пиша по този начин,но ти явно не зацепваш и не ми говори за впечатление ,форумите не са за да правиш добро или лошо впечатление.Иначе родик прав си ,но макар и безапелационна победа,анди загатна за своя огромен потенциал.Личното ми мнение е че през следващите няколко години,Родик и Федерер ще доминират в световния тенис,просто тва са играчите на бъдещето




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.