Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 20.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ot kade da si kupq tennis topki...?  
Авторvodafone (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 17:30



Nqkoi moje li da mi kaje ot kade nai evtino moga da si kupq tennis topki.Do sea si kupuvam ot CUM (v Sofia) Dunlop Fort za 12 lv.(1 ken=3 topki) a v evropeiskite internet shopove sa po $3 no ne pravqt dostavki v BulgariaMnogo sum dovolen ot tezi topkii se interesuvam dali nqkoi znae kade moga da si kupq takiva ili drugi na nai evtini ceni...????



Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: vodafone]  
АвторMorris (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 01:34



И аз се питах същото нещо.Отговор на този въпрос ще ми е много полезен и на мен



Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: Morris]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано19.08.05 21:09



e mi batenca topki z atennis se prodavat v Tennis klubove Levski sofiq i cska v borisovata gradina !!!!ili puk v DEMA V Mladost i na mnoogo drugi mesta iz sofiq cenite sa okolo 14 lv na kutiq Fort!!!\
a za moqq final do 18 god. na DEMA na singul i dvoiki i tva 4e minah kvalifikaziite na na mejdunarodniq turnir pak tam na DEMA ITF do 18 nqma da govorim!!!to tuka v toqa forum se govori samo za SVETOVEN TENNIS AXXAAX!

We are the champions


Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: Hewitt]  
Авторvodafone (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 21:03



of eto o6te edin zableqn
kwokato si minal tam kwoto 6te da e vajnmoto e 4e si negramoten 6tom ne moje6 da 4ete6!!!!!!!!!!!!!!
KAZAH 4E SI GI ZIMAM NA 12 LV. I TURSA PO EVTINO AKO IMA!!! 4ETETE PREDI DA RUSITE A AKO NE ZNAETE NE OTGOVARQITE PROSTO E!



Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: vodafone]  
АвторHewitt (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 11:28



bate za 12 lv nqma da nameri6 nikude!!!osven ako ne ti praqt namalenie kato na mene!!!oba4e poneje sum negramoten hodi se grumni nekude!!!



Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: Hewitt]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано23.08.05 12:04



Аз пък лелиното на теб да ти кажа ,че си купувам от години Dunlop Fort 3ка и тази година за тях плащам 12 лева. Хубаво е че играеш по финали,честито да ти е ,ма дай го малко по-скрoмно.

We will someday cross the
Rainbow Bridge together



Редактирано от минaвaщa на 23.08.05 13:13.



Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: Hewitt]  
АвторChavo (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 13:11



По-добре вместо да ползваш форума, за да се самоизтъкваш, вземи пиши по темите. Видяхме, че си много велик... освен ако само се надуваш, а си въздух под налягане. На корта всичко се вижда най-добре, приятелю



Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: Chavo]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано24.08.05 20:16



Ami priqtelu s udovolstvie bih pisul no treniram po zql den sled tva imam OFP i prosto nqmam vreme!!!i to kvo da pi6a???i ne se samoiztukvam a naro4no pi6a tiq raboti za da privle4a vnimanie!ne 4e mi trqbva!!!e tva sega i mi e svobodnoto vreme i sum stra6no izmoren!!!imam turnir sled 4 dni a bredi tva otborno p-vo!!! i tuka v toq "forum samo me draznqt!slagat mi sa admin nekav chichko lubitel!!!

We are the champions


Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: Hewitt]  
АвторChavo (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 23:28



Приятел, само си прочети следното, дето си го написал:... ne se samoiztukvam a naro4no pi6a tiq raboti za da privle4a vnimanie!ne 4e mi trqbva!!!...
Ако сам не схващаш целия куп противоречия в тези думи, аз не мога да ти помогна. И пак ти казвам, чного ми се иска да поиграем малко с тебе тенис, та да видим дали аз /любителят/, няма случайно да ти видя сметка. Ти, естествено, ще кажеш, че това е под твоето ниво. Само дето хората "погрешно" ще го разберат като "страх".



Тема Re: Ot kade da si kupq tennis topki...?нови [re: Chavo]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано28.08.05 19:31



ok aide da poigraem koga i kude???

We are the champions



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.