Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 29.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема IMAM DA VI KAZVAM SAMO 2 NE6TA  
АвторRODDlCK (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 20:08



1-kajete ne6to za marat safin mai naistina e prekaleno nepostoqnen.feliciano napravo go razsipa i to 3 seta na 0

2-andy roddick-tova e 4oveka.nali uj samo servizat mu be6e silen a.A KO 6E KAJETE ZA ONQ PLONJ A?????
roddick ve4e mina davidenko sq sl.o6te 1 krag 6e mine i safin i 6e stane 6ampion



Тема Re: IMAM DA VI KAZVAM SAMO 2 NE6TAнови [re: RODDlCK]  
Автор heops ()
Публикувано24.06.05 20:46



сафката нищо не игра, нямаше го на корта въобще, никакъв дух. естествено, че фелисиано игра отлично само че ако сафин беше вложил малко настроение в играта , друг щеше да е резултатът. иначе испанецът бая силен сервиз демонстрира и доста добри волета. тея пък от телевизията през цялото време показваха надал, който даже не пляскаше на лопез, когато спечели някоя точка, нито пък на края на мача. странно държание.....
а мачът на анди беше супер, яко зрелище. родик точно тогава е най-силен, и друг път съм казвала ,че може да прави шоу. друго може и да не ми харесва в него, обаче в оспорвани мачове винаги е в състояние да даде това, което се очаква от него като атракция. този плонж беше номер едно, като от годините на бекер. и все пак браво на брачиали, че успя да докара нещата дотам с хубавата си игра, че да се получат такива топки .



Тема родик е дървенце :)нови [re: RODDlCK]  
Автор saffin (справедлив)
Публикувано27.06.05 00:56



едно нервно дървенце, което се мята като риба на сухо когато сервисът му не потръгне :)

просто си личи че хюит и родик са от една тиква милин - много са нервни и постояно се почесват където не ги сърби (а може и да ги сърби - май рядко се къпят :) ... поправят си шапките които и без тва си им лепнат идеално ...

Саф е друга работа - ходи като петле, припада мадамите и не пропуска да се пошегува дори при негативен за него резултат в най-важните си точки...



Тема Re: родик е дървенце :)нови [re: saffin]  
Авторroddick (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 09:51



roddick moje ponqkoga da e nerven(XAAXXAXA A SAFIN NE E LI NERVEN WE)i koga se mqta (E DA METNA SE NA ONQ PLONJ AMA KO DA PRAI6 IMA UMENIQ)
hewitt se po4esva a roddick ne sam go vijdal(VQRNO E 4E SA 1 NA MILION TOLKOVA DOBRI TENESISTI)---trqq si mnoo tap 4e da ne vijda6 koi naistina e nerven i koi vinagi e nesiguren (qvno mnoo te e qd 4e tvoqt tapak otpadna)
da i da po4upi nqkoq druga raketa



Тема Re: IMAM DA VI KAZVAM SAMO 2 NE6TAнови [re: RODDlCK]  
АвторЧaвo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 13:00



"Надай се, Гергино" обича да казва един мой близък приятел, а случаят е точно подходящ и аз да го кажа за Анди Родик. Едвам се спаси от готиния Браччали, а и срещу Андреев се видя, че не е непобедим. Ще стане шампион на куково лято.



Тема Re: родик е дървенце :)нови [re: roddick]  
АвторЧaвo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 13:05



Пише се "тенисисти", големи познавачо



Тема Re: IMAM DA VI KAZVAM SAMO 2 NE6TAнови [re: Чaвo]  
Авторroddick (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 22:59



a sre6tu coria ko 6e kai6 we razbita4o
ae kaji si toq favorit
da ti pokaja kolko e slab
SME6NIK



Тема Re: IMAM DA VI KAZVAM SAMO 2 NE6TAнови [re: roddick]  
АвторЧaвo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 11:56



Не са ми нужни фаворити, достатъчно ми е когато аз играя добре на корта, за да се чувствам добре. Но иначе мисля, че Роже просто няма кой да го бие на Уимбълдън. Ако си гледал вчера мача с Фереро, трябва да си разбрал защо. Физическата сила на Родик, асовете и форхенда му са добри оръжия, няма спор. Проблемът му ще дойде от там, че Федерер притежава и тях и всичко останало накуп.



Тема Re: IMAM DA VI KAZVAM SAMO 2 NE6TAнови [re: Чaвo]  
Авторroddick (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 19:05



e ne sa ti nujni favoriti pak prikazva6 za moq 4ovek.Mi 6tom si tenesist bravo ama tuk prikazvame za profesionalnite tenesisti.Mi az mislq 4e Roddick moje i da mu se opre-min.godina dajdat provali ma4a i pobedata na ANDY.Gledah ma4a na ferrero no ma4 s ma4 ne si prili4a-ma4a na federer s nadal.roddick naposledak igrae dobre i s backhand i na mrejata.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.