Тема
|
Мастерсмания2 (Насдак оупън Маями)
|
|
Автор |
shevchenko (Ицках Шум) |
Публикувано | 22.03.05 13:57 |
|
Правилата.Общо взето правилата се запазват от предишната игра.Точкуването ще е малко по различно.Ето по важните неща:
мачовете:
1 кръг по 10,2 кръг по 20,всички останали кръгове пълна програма.Този път мачовете при жените и мъжете ще бъдат по равно
бонус точки:
остават по 2 при познат победител
дерби мачове: 3 във втори и трети кръг,1 на 1/2 финалите и по 2 във всички останали кръгове.Тези мачове ще са в червено
точкуване (познат само победител,познат точен резултат):
1 кръг - 1/2,дерби мачове 2/3
2,3 кръг 2/3,3/5
1/8 финали и 1/4 финали - 4/5,5/7
1/2 финали - 5/7,7/10
финали - 10/15
п.с. до неделя 20.00 се приемат и прогнозите за шампион при мъжете и жените.Който познае ще спечели по 10 точки бонус за всеки шампион.Който изпусне срока губи
Ей сега пускам програмата за първи кръг
надявам се когато нямам възможност да пускам мачовете на време,че ще ми помагатеРедактирано от shevchenko на 22.03.05 14:12.
|
|
|
жени:
Ана Кахвекадзе (Рус) - Мария Кириленко (Рус)
Катерина Среботник (Слвк) - Никол Вайдасова (Чех)
Мартина Суха (Слвк) - Евгения Линетская (Рус)
Виктория Кутузова (Укр) - Виржини Руано Паскуал (Фр)
Лиса Реймънд (САЩ) - Машона Уошингтън (САЩ)
Саня Мирза (Инд) - Мария Санчес Лоренцо (Исп)
Квета Пешке (Чех) - Сесил Каратанчева (Бъл)
Никол Прат (Австр) - Тамарин Танасугарн (Тлнд)
Саманта Стосър (Австр) - Абигейл Спиърс (САЩ)
Дениса Хладкова (Чех) - Ивета Бенесова (Чех)
мъже:
Иво Карлович (Хър) - Оливие Рошу (Бел)
Жил Мюлер (Люкс) - Мариано Сабалета (Арж)
Сиенг Шалкен (Хол) - Хуан Монако (Фр)
Поул Анри Матю - Михаел Табара (Чех)
Кирил Саулниер (Фр) - Ярко Ниминен (Фин)
Иракли Лабадзе (Гр) - Йонес Ел Аунауи (Мар)
Райнер Шютлер (Гер) - Потито Стараче (Ит)
Йонас Бьоркман (Шв) - Макс Мирни (Блр)
Роби Гинепри (САЩ) - Филипо Воландри (Ит)
Гейл Монфилс (Фр) - Мишел Лодра (Фр)
|
|
|
Айде пак да се поизлагаме...
жени:
Ана Кахвекадзе (Рус) - Мария Кириленко (Рус) 0:2
Катерина Среботник (Слвк) - Никол Вайдасова (Чех) 1:2
Мартина Суха (Слвк) - Евгения Линетская (Рус) 2:1
Виктория Кутузова (Укр) - Виржини Руано Паскуал (Фр) 2:0
Лиса Реймънд (САЩ) - Машона Уошингтън (САЩ) 2:1
Саня Мирза (Инд) - Мария Санчес Лоренцо (Исп) 2:1
Квета Пешке (Чех) - Сесил Каратанчева (Бъл) 1:2 //хм.... макар че за тоя мач си имам едно наум ама да видим
Никол Прат (Австр) - Тамарин Танасугарн (Тлнд) 2:1
Саманта Стосър (Австр) - Абигейл Спиърс (САЩ) 0:2
Дениса Хладкова (Чех) - Ивета Бенесова (Чех) 1:2
мъже:
Иво Карлович (Хър) - Оливие Рошу (Бел) 2:1
Жил Мюлер (Люкс) - Мариано Сабалета (Арж) 2:1
Сиенг Шалкен (Хол) - Хуан Монако (Фр) 0:2
Поул Анри Матю - Михаел Табара (Чех) 0:2
Кирил Саулниер (Фр) - Ярко Ниминен (Фин) 0:2
Иракли Лабадзе (Гр) - Йонес Ел Аунауи (Мар) 2:1
Райнер Шютлер (Гер) - Потито Стараче (Ит) 2:0
Йонас Бьоркман (Шв) - Макс Мирни (Блр) 2:0
Роби Гинепри (САЩ) - Филипо Воландри (Ит) 0:2
Гейл Монфилс (Фр) - Мишел Лодра (Фр) 0:2
Къде е Енквист?
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...
|
|
|
Само да отговоря: В първите кръгове се прогнозират само най-интересните мачове, виж с Южни мача ще е включен. -)
Now the clubs don't work
They just make you worse...
|
|
|
Ами то на мен от целия първи кръг, това ми е най-интересния мач
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...
|
|
|
Много искам и аз да участвам в прогнозите...........ма ще трябва някой да даде едно рамо, че съм леко ненаясно.......особено в началото
Джоанна - мойта мамма
|
|
|
жени:
Ана Кахвекадзе (Рус) - Мария Кириленко (Рус) 0:2
Катерина Среботник (Слвк) - Никол Вайдасова (Чех) 0:2
Мартина Суха (Слвк) - Евгения Линетская (Рус) 0:2
Виктория Кутузова (Укр) - Виржини Руано Паскуал (Фр) 2:1
Лиса Реймънд (САЩ) - Машона Уошингтън (САЩ) 2:0
Саня Мирза (Инд) - Мария Санчес Лоренцо (Исп) 1:2
Квета Пешке (Чех) - Сесил Каратанчева (Бъл) 0:2
Никол Прат (Австр) - Тамарин Танасугарн (Тлнд) 2:1
Саманта Стосър (Австр) - Абигейл Спиърс (САЩ) 2:0
Дениса Хладкова (Чех) - Ивета Бенесова (Чех) 2:1
мъже:
Иво Карлович (Хър) - Оливие Рошу (Бел) 1:2
Жил Мюлер (Люкс) - Мариано Сабалета (Арж) 2:1
Сиенг Шалкен (Хол) - Хуан Монако (Фр) 2:0
Поул Анри Матю - Михаел Табара (Чех) 2:1
Кирил Саулниер (Фр) - Ярко Ниминен (Фин) 1:2
Иракли Лабадзе (Гр) - Йонес Ел Аунауи (Мар) 2:1
Райнер Шютлер (Гер) - Потито Стараче (Ит) 2:1
Йонас Бьоркман (Шв) - Макс Мирни (Блр) 1:2
Роби Гинепри (САЩ) - Филипо Воландри (Ит) 2:1
Гейл Монфилс (Фр) - Мишел Лодра (Фр) 2:1
Now the clubs don't work
They just make you worse...
|
|
|
Ана Кахвекадзе (Рус) - Мария Кириленко (Рус) 0:2
Катерина Среботник (Слвк) - Никол Вайдасова (Чех) 1:2
Мартина Суха (Слвк) - Евгения Линетская (Рус) 0:2
Виктория Кутузова (Укр) - Виржини Руано Паскуал (Фр) 0:2
Лиса Реймънд (САЩ) - Машона Уошингтън (САЩ) 2:0
Саня Мирза (Инд) - Мария Санчес Лоренцо (Исп) 2:1
Квета Пешке (Чех) - Сесил Каратанчева (Бъл) 1:2
Никол Прат (Австр) - Тамарин Танасугарн (Тлнд) 2:0
Саманта Стосър (Австр) - Абигейл Спиърс (САЩ) 0:2
Дениса Хладкова (Чех) - Ивета Бенесова (Чех) 2:0
Иво Карлович (Хър) - Оливие Рошу (Бел) 0:2
Жил Мюлер (Люкс) - Мариано Сабалета (Арж) 1:2
Сиенг Шалкен (Хол) - Хуан Монако (Фр) 2:0
Поул Анри Матю - Михаел Табара (Чех) 2:0
Кирил Саулниер (Фр) - Ярко Ниминен (Фин) 2:0
Иракли Лабадзе (Гр) - Йонес Ел Аунауи (Мар) 1:2
Райнер Шютлер (Гер) - Потито Стараче (Ит) 2:0
Йонас Бьоркман (Шв) - Макс Мирни (Блр) 1:2
Роби Гинепри (САЩ) - Филипо Воландри (Ит) 0:2
Гейл Монфилс (Фр) - Мишел Лодра (Фр)2:1
|
|
|
айде да видим кви ще ги натворим тая седмица:))
жени:
Ана Кахвекадзе (Рус) - Мария Кириленко (Рус) 0:2
Катерина Среботник (Слвк) - Никол Вайдасова (Чех) 0:2
Мартина Суха (Слвк) - Евгения Линетская (Рус) 0:2
Виктория Кутузова (Укр) - Виржини Руано Паскуал (Фр) 2:1
Лиса Реймънд (САЩ) - Машона Уошингтън (САЩ) 2:0
Саня Мирза (Инд) - Мария Санчес Лоренцо (Исп) 2:0
Квета Пешке (Чех) - Сесил Каратанчева (Бъл) 1:2
Никол Прат (Австр) - Тамарин Танасугарн (Тлнд) 2:0
Саманта Стосър (Австр) - Абигейл Спиърс (САЩ) 2:0
Дениса Хладкова (Чех) - Ивета Бенесова (Чех) 2:1
мъже:
Иво Карлович (Хър) - Оливие Рошу (Бел) 1:2
Жил Мюлер (Люкс) - Мариано Сабалета (Арж) 2:0
Сиенг Шалкен (Хол) - Хуан Монако (Фр) 2:1
Поул Анри Матю - Михаел Табара (Чех) 2:0
Кирил Саулниер (Фр) - Ярко Ниминен (Фин) 1:2
Иракли Лабадзе (Гр) - Йонес Ел Аунауи (Мар) 1:2
Райнер Шютлер (Гер) - Потито Стараче (Ит) 2:0
Йонас Бьоркман (Шв) - Макс Мирни (Блр) 1:2
Роби Гинепри (САЩ) - Филипо Воландри (Ит) 2:1
Гейл Монфилс (Фр) - Мишел Лодра (Фр) 1:2
|
|
|
жени:
Ана Кахвекадзе (Рус) - Мария Кириленко (Рус) 0:2
Катерина Среботник (Слвк) - Никол Вайдасова (Чех) 0:2
Мартина Суха (Слвк) - Евгения Линетская (Рус) 0:2
Виктория Кутузова (Укр) - Виржини Руано Паскуал (Фр) 2:1
Лиса Реймънд (САЩ) - Машона Уошингтън (САЩ) 2:0
Саня Мирза (Инд) - Мария Санчес Лоренцо (Исп) 2:0
Квета Пешке (Чех) - Сесил Каратанчева (Бъл) 1:2
Никол Прат (Австр) - Тамарин Танасугарн (Тлнд) 2:1
Саманта Стосър (Австр) - Абигейл Спиърс (САЩ) 2:1
Дениса Хладкова (Чех) - Ивета Бенесова (Чех) 1:2
мъже:
Иво Карлович (Хър) - Оливие Рошу (Бел) 1:2
Жил Мюлер (Люкс) - Мариано Сабалета (Арж) 2:0
Сиенг Шалкен (Хол) - Хуан Монако (Фр) 0:2
Поул Анри Матю - Михаел Табара (Чех) 2:0
Кирил Саулниер (Фр) - Ярко Ниминен (Фин) 1:2
Иракли Лабадзе (Гр) - Йонес Ел Аунауи (Мар) 2:0
Райнер Шютлер (Гер) - Потито Стараче (Ит) 2:1
Йонас Бьоркман (Шв) - Макс Мирни (Блр) 2:1
Роби Гинепри (САЩ) - Филипо Воландри (Ит) 2:1
Гейл Монфилс (Фр) - Мишел Лодра (Фр) 2:1
|
|