Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Mастерсмания (Индиън Уелс)нови  
Автор shevchenko (новак)
Публикувано06.03.05 21:05



Предполагам повечето от вас знаят,че имаше идея за такава игра.Е игра ще има!!!! Надявам се повече от вас да участват.През започващата утре седмица стартира Индиън Уелс,така че минавайте през клуба и си пускайте прогнозитеВсе още не е теглен жребият,така че немога да пусна мачовете за 1 кръг.Утре ще напиша и правилата за играта,че сега нямам много време.Сега исках само да напиша.че игра ще има и да се готвите

Успех на всички,които ще участват,които се надявам да бъдат колкото се може повече



Тема Re: Mастерсмания (Индиън Уелс)нови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано06.03.05 22:29





Божков, върни СТОЙКО!


Тема Re: Mастерсмания (Индиън Уелс)нови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано06.03.05 23:15



тука съм и чакам...;)

"Играта свърши, а аз лично съм доволен..." (Неизвестен съвременен автор)


Тема Re: Mастерсмания (Индиън Уелс)нови [re: shevchenko]  
Автор Ferrero (La Armadaaaaa)
Публикувано06.03.05 23:26



здрасти





Тема Re: Mастерсмания (Индиън Уелс)нови [re: Ferrero]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано07.03.05 15:34



a 4e nakade bez professionalist v otbora????

We are the champions


Тема Re: Mастерсмания (Индиън Уелс)нови [re: shevchenko]  
Автор izgrev_lamerz (от Магадан)
Публикувано07.03.05 17:29



и аз ще участвам



Тема Re: Mастерсмания (Индиън Уелс)нови [re: shevchenko]  
Автор shevchenko (новак)
Публикувано07.03.05 21:36



Радвам се за добрият интерес към играта.Доколкото знам жените почват в сряда,а мъжете в петък (не съм 100 % сигурен).Някой може ли да ми помогне за едно уточнение: Финалът при мъжете нали е 3 от 5 сета ,а схемата при жените от 64 участнички?Не пускам правилата,защото не съм убеден в тези 2 неща



Тема Re: Mастерсмания (Индиън Уелс)нови [re: shevchenko]  
Авторa.rod (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 05:11



awe nqkoi znae li dali 6e dawat turnira po ring tv



Тема Правила за игрта Мастермания Индиън Уелснови [re: shevchenko]  
Автор shevchenko (новак)
Публикувано08.03.05 14:29



Ето и правилата на играта

1.Прогнозират се мачове от тенис турнира Индиън Уелс (мъже и жени) с точен резултат до сетове.
Пример:Сесил Каратанчева - Марлене Уеитнгартнер 2:0

2.Мачовете на брой,които ще се прогнозират по кръгове са:
Жени:
1 кръг - 12 мача
2 кръг - 20 мача
3 кръг - 12 мача
1/8,1/4,1/2 и финал пълна програма

Мъже:
1 кръг - 15 мача
2 кръг - 20 мача
3 кръг,1/8,1/4,1/2 и финал пълна програма

3.Дерби мачове.В първите три кръга (и на мъжете и жените) ще има по 3 дерби мача.В 1/8 финалите и 1/4 финалите дербетата ще бъдат 2,а на 1/2 финала един.тези мачове ще бъдат маркирани в червено и за тях ще се дават повече точки

4.Бонус точки - всеки кръг при определени предвиждания,в които сте познали поне победителя ще бъдат раздазвани бонус точки.Тези предвиждания ще бъдат определени предварително.Примерно мач м/у Федерер и Акасусо е дадена възможност при победа на Акасусо за бонус точки.Ако Акасусо спечели и вие сте прогнозирали победа за него наред с останалите точки ще получите и 2 допълнителни - бонус

5.Точкуване:Точките ще се дават равномерно (при жените и мъжете ще са едни и същи).След посочения кръг съм изредил точките ,които ще получите само при познаване на победителя,а след това и точките,които ще получите при правилно прогнозирана сетова разлика

1,2 кръг - 1,2
дерби мачове - 2,3

3 кръг,1/8 финали - 3,4
дерби мачове - 4,5

1/4 финали,1/2 финали - 5,7
дерби мачове - 7,10

финали - 8,12

Идеята при точкуването е ако има такива,които ще се включат по средата на играта да имат шансове за челото

Ако не сте разбрали нещо - питайте надявам се да мога да ви отговоря

Успех на всички



Тема Re: Правила за игрта Мастермания Индиън Уелснови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано08.03.05 14:47



Може би единственото неудобство е, че мачовете от мъжката и женската програма не са по равно, но ти си знаеш...;) Голямо браво за ентусиазма!

"Играта свърши, а аз лично съм доволен..." (Неизвестен съвременен автор)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.