Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 30.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема абе не е само тва, че не си вярванови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор heops (да бе, да)
Публикувано21.03.05 09:44



той дори и да си повярва, просто не ЗНАЕ как да бие федерер.
единственият, който доказа, че знае, това е сафин. а с това дойде
и увереността, че може да го направи. хюит за съжаление в момента
няма абсолютно никакви аргументи, с които да се изправи срещу роже,
играта му е толкова предвидима, че вчера чак беше жалък
особено с тея лобове дето на всяка втора топка се опитва да ги прави.....



Тема Re: Хюит пак го отнесенови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано21.03.05 13:41



Ти почни от факта, а именно, че Роже е достатъчно добър, за да си прави сам победите. Странно как Хюит все прави големи игри до финалите (такива поне се броят, пък и са 5-6 последователни демба), пък накрая все не може да си повярва. Все едно не го е правел, все едно не е обръщал мач с Фед от 0:2 сета и пробив, все едно не е бил номер 1, няма опит, титли от ГШ и редица авторитетни победи... С други думи, присъствието на Фед, което ФЕД извършва, е просто на друго ниво от това на всеки друг в момента, затова и наивната игра на изчакване и психология бива толкова лесно разбита, затова са последователните победи над Хюит и Агаси.

Ами нека си го мразят, мен ме интересуват истинските фенове на тази игра, които не гледат шоуменщини и дърводелски изпълнения, а признават елементарни факти. А вече неведнъж съм казвал, че Шумахер е различен случай, докато тук това помага на играта.

Now the clubs don't work
They just make you worse...


Тема Re: Хюит пак го отнесенови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано21.03.05 15:55



Da prav si!!!
no naistina mnooogo e dobar federer!!!!
kato zqlo ma4a ne be6e 4ak tolkova lo6 no prosto federer ne dade nikakvi 6ansove na hewitt!!!
jalko!!!!
ni6to next time!!!!!!!!!!

We are the champions


Тема Re: Хюит пак го отнесенови [re: vogelfrei]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано21.03.05 21:28



абе и ти имаш право, не знам истината може да е и по средата...
Знам ли вече и аз какво става... :О

Божков, върни СТОЙКО!


Тема И ти трябва да признаеш нещонови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано22.03.05 14:27



Дяволчето е прав за едно,че няма кой знае какви противници Федерер,което е много тъжно.Щом от толкова уж силни играчи се открояват Хюит,който има много малко общо с модерният тенис,Родик който е много слаб психически,а и движението му по корта е отчайващо в срвнение с останалите,Агаси на 34,Сафин с невероятното си непостоянство.Абе Фед наистина почти няма конкуренция на бързите настилки.Виж,ако почне да печели така и на червено и да триумфира 2-3 пъти на Ролан Гарос наистина ще го признаяМен ме радваше превъзходството на Куертен на червено над останалите.Тогава наистина можехме да кажем,че Гуга се доближаваше до савършеността на тази настилка



Тема Re: Хюит пак го отнесенови [re: roddick]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано22.03.05 14:29



По всичко изглежда,че твоят финал ще е още в трети кръг



Тема Re: И ти трябва да признаеш нещонови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано22.03.05 14:39



Вече сме говорили, всъщност по-различното на новата епохата е, че без да има толкова широк кръг от изявени фаворити, има изключително оптимизиране на техниката и всеки с повече тренировки е способен да победи всеки друг, това да си по-добър значи, че към цялото струпване от тренировки успяваш да въведеш малко мисъл, да имаш силна психика, комплексност, тактика, физика и т.н., изобщо да бъдеш лидер в едно такова време е много по-трудно от всяко друго, а при Фед явно не е моментно изригване. Не е нужно за всеки нов тенисист а ла Сампрас да бъде прилаган неговият Агаси.

Now the clubs don't work
They just make you worse...


Тема Re: Хюит пак го отнесенови [re: shevchenko]  
Авторroddick (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 20:15



taka e da
dano Roddick da pobedi
no predi tova mu predstoi drug truden ma4 sre6tu VERDASCO-nai-veroqtno



Тема Re: И ти трябва да признаеш нещонови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано22.03.05 20:45



Да бе ясно,ама щом Хюит е толкова изпъкнал с откровено демодерната си игра не говори много добре за момнетното състояние на мъжкият тенис.А пък в Федерер ме дразни ,че не се напъва в 80 % от мачовете си.И не е вярно,че пести сили щото от една двучасова среща без да си даваш много зор се измаряш повече отколкото в една едночасова с 100 % от възможностите си.



Тема Re: И ти трябва да признаеш нещонови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано22.03.05 21:21



Да, доколкото липсват същите динозаври, но това далеч не прави самото модерно състояние по-слабо, големите лидери винаги ги има, под каквато и да е форма. А това с пестенето го има, всъщност това е сред слабите черти на Роже, защото той няма това ограничено мислене за мача, според което взимаш няколко решаващи точки и си готов, дори често е връщал съперника в мача, но като цяло следва тази необходима тактика...

Now the clubs don't work
They just make you worse...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.