Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 17.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Финалите в Токио (жени) и Милано (мъже)  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано06.02.05 18:24



Милано
Робин Содирлинг (Швеция) победи Радек Степанек (Чехия) с
6-3 6-7(2-7) 7-6(7-5)
Жалко за Радек, който игра втори ATP финал в кариерата си и го загуби (от друга страна шведа има вече 2 от 2), а на 1/2 финала срещу Иван Любичич показа страхотен тенис и не допусна дори да се стигне до равенство когато сервираше. Жалкото в случая е и това, че чеха е един от малкото тенисисти в момента, които играят сервис-воле. Содирлинг обаче ако трябва да бъда откровен пласира повече уинъри, а и форхенда му беше убийствен, докато Радек разчиташе предимно на точен първи сервис и отиграване на мрежата, в разиграванията от задна линия бе прекалено пасивен.

Токио
Мария Шарапова - Линдзи Девънпорт 6-1 3-6 7-6(7-5)
Линдзи не можа да спечели турнира в Токио Пан Пасифик за 5 път (и 3 пореден) въпреки, че изравни постижението на Мартина Хингис от 6 финала тук. Единствено третия сет бе равностоен и двете финалистки показа страхотен тенис, за съжаление сибирската калитарка победи... Любопитното беше, че в решителния тайбрек, Мария водеше с 6-2, но Линдзи докара нещата до 6-5 точки и чак тогава, Шарапова завърши едно оспорвано разиграване с форхенд-уинър по правата.
В интерес на истината в този мач, Шарапова завърши доста точки, особено с бекхенда си, така че мисля спечели заслужено 8-та си титла в кариерата.

Редактирано от Diavolo Rossonero на 06.02.05 18:26.



Тема Re: Финалите в Токио (жени) и Милано (мъже)нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано06.02.05 18:34



Пускаш заради факта, че е в Милано турнирчето ли? :)))

Ами Степанек е типичен играч на двойки, от онези, които тренират 2 часа на ден само сервиси и после само ретури... Но при все, че съм яростен привърженик на сервис-волето, съм радостен за Сьодерлинг, едно че е част от фамозната шведска школа, а и самият той е от силовите тенисисти с перфектен сервис и много "умни" удари.

Хмм, Линдзи мисля, че седми финал игра в Токио, иначе се вижда, че постепенно става все по-непосилна задача за нея да бие Мичето, няма как да удържа толкова нахъсани съпернички, които блъскат или до ънфорс, или до уинър... Ще видим как ще се развие тая работа...;)



Тема Re: Финалите в Токио (жени) и Милано (мъже)нови [re: vogelfrei]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано06.02.05 18:43



по-скоро щото имах възможност да го гледам по Евроспорт 2 :)
Само че не ми харесва играта на килим... ;)
п.с. ами коментатота каза 6 финала за Линдзи в Токио, не знам може да се е объркал или пък аз да не съм разбрал нещо.



Тема Re: Финалите в Токио (жени) и Милано (мъже)нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано06.02.05 19:08



Ами на килим е много изкуствено и затворено, нормално е да след един грандиозен оупън да се чувстваш така... ;))

7 са, доколкото гледам статистиките, пък де да знам... иначе двойката рулес.



Тема Re: Финалите в Токио (жени) и Милано (мъже)нови [re: Diavolo Rossonero]  
АвторHingis (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 21:01



Za Milano ne znam no gledah posledniq set v Tokyo i tozi pyt moga smelo da tvyrdq 4e rezultata ot 6:2 stana na 6:5 shoto Sharapova i trite pyti atakuva, no topkite ne vlizaha. I zatova mi haresa zashoto ne sedeshe da 4aka nqkoi da sgreshi ,a prosto iskashe da spe4eli ma4a i opredeleno si zasluji titlata! Ako taka e izgubila trite si match pointa na Aus ot Serena to togava q pozdravqvam za smelata igra!



Тема евроспорт 2нови [re: Diavolo Rossonero]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 21:54



тва евроспорт 2 как се хваща и аз що не го хващам????
там да не би да дават повече тенис, щото този турнир в милано
го нямаше в програмата на евроспорт.
иначе финала на пан пасифик го гледах. ми кво да кажа - девънпорт
е уморена и й личи. и все повече ще я бият нахъсени млади тенисистки, като марчето. интересното е, че тя е от тези, които се оплакват
най-много от натоварения сезон, обаче едновременно с това играят
и адски много турнири, като гледам почти никъде не пропуска да
играе. серена например тази седмица не игра, както и много други.
за сметка на това се пуска понеделник в газ дьо франс.

само за да допълня резултатите от другите турнири тази седмица:
кончита мартинес спечели турнира в патая, тайланд, което й е
първа титла от 2000 насам, освен това тя се отказва от тениса
този сезон. в делрей бийч на финал играят малис и иржи новак,
само че още не се е играл мачът. във вина дел мар (което
да си призная току-що научих, че се намира в чили) на финал ще
играят гаудио и фернандо гонзалес. гонзалес защитава титлата
си от миналата година и на гастон ще му е трудно пред чилийска
публика.





Тема Re: Финалите в Токио (жени) и Милано (мъже)нови [re: Hingis]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано07.02.05 00:14



За твое съжаление в мача срещу Серина не игра толкова смело и може би за това загуби, толкова много шансове имаше, поне веднъж да беше поотпуснала ръката (както се казва)... ;)



Тема Re: евроспорт 2нови [re: heops]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано07.02.05 00:19



Евроспорт 2 се появи на мястото на Евроспорт Новини преди около месец. :) И той е 24/24, няма телешопинг и дават изключително разнообразни спортни събития, ще има и здраво тенис (но по-малките турнири, тежките и важни турнири ще си ги дава титулярния Евроспорт) Ами обади се на кабелния оператор и ги питай защо не го разпространяват. София Кабел го излъчват, а Евротур не. За Евроком и Центрум Груп си нямам на идея. Аз имам София Кабел и Евротур, а защо цели два кабелни опратора е дълга и широка история... :)



Тема Chilie!;)))))))нови [re: heops]  
Автор Ferrero (La Armadaaaaa)
Публикувано07.02.05 06:22



6 AM... кой ти спи в такава нощ;)))

Gaudio def Gonzalez 63 64



неочаквано лесно всъщност, като за мач на GG....ай - време беше!



Редактирано от Ferrero на 07.02.05 06:24.



Тема браво бравонови [re: Ferrero]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 20:09



браво бе гастон, супер
ти да не би да си го гледала мача някъде?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.