Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 26.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Hewitt bie naredнови  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано06.08.04 13:33



Porednata jertva na L.Hewitt se kazva T.Henman !!!!Bravo Hewitt Ma4kai gi nared !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

We are the champions


Тема Re: Hewitt bie naredнови [re: Hewitt]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 22:31



днеска би и марат сафин, явно е в много добра форма хюит.
марат пак счупи няколко ракети, ма това не му помогна особено.
аз не че гледах много от мача, ама коментатора каза, че лейтън
бил играл много мъдро и оставил марат да греши, без да си
изпуска своите шансове



Тема Re: Hewitt bie naredнови [re: heops]  
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано06.08.04 22:50



То вярно при Хюит най-голямата и единствена "мъдрост" е в това да чака другия да сбърка - грозно, жалко поведение на човек, който не изпитва наслада от играта. А миналата седмица веднъж това не стана и падна веднага, нищо че срещу него игра пенсионерът Санторо с неговия женски тенис - форхенд с две ръце и сервиси под 170 км/ч.

Vive Chiappe! Vive Chiappe! Vive Chiappe!Vive Chiappe!


Тема Re: Hewitt bie naredнови [re: vogelfrei]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано07.08.04 00:37



Много крайно отричаш Хюит... Наистина стила му е "връщане на топката", но трябва да му се признае, че връща много повече топки средно за мач от другите тенисисти, често гони, хваща и печели топки, които другите въобще не гонят... А нали знаеш - целта в тениса е да имаш един удар в корта повече от противника, при което печелиш точката - така играе Хюит...




Тема Re: Hewitt bie naredнови [re: naki]  
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано07.08.04 10:39



Но това не е никакъв талант, никакъв спортен аристократизъм - да играеш защитно, без увереност, без импровизация... Като поведение на тенисист, пък и на спортист изобщо е наистина жалко.

Vive Chiappe! Vive Chiappe! Vive Chiappe!Vive Chiappe!


Тема Re: Hewitt bie naredнови [re: naki]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано07.08.04 13:56



bravo be Naki pak kaza mnogo madri ne6ta A onia deto govori s/ty Hewitt ako tolkova znae6t ako iska da igrae s mene!!!!AAAAA

We are the champions


Тема Re: Hewitt bie naredнови [re: Hewitt]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано07.08.04 14:04



Хей, недей, че е бивш тенисист, ако играете може да вземе да те бие...




Тема Re: Hewitt bie naredнови [re: naki]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано07.08.04 14:19



Dobre ama vij kak mi lazi po nervite!!!!!!!!Ako znae6 sega kade sam!!!!

We are the champions


Тема Re: Hewitt bie nared [re: Hewitt]  
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано07.08.04 14:49



Скъпи ми фанатизиран фен на Хюит, вземи се успокой - ако изпитваш съмнение в способностите на идола си (разбираемо е), не смятам, че трябва да се ядосваш от скромните ми размисли за съотношението на силите в съвременния тенис. Както виждаш, боравя с аргументи от спортно-техническо естество, докато ти само хулиш, което е по-лесно и показва слабост на позицията ти. Иначе наки е прав - нищо, че не съм профи от 3 години, съм запазил априорния си усет към играта, така че пиши на кирилица и коментирай безпристрастно и аргументирано.

Vive Chiappe! Vive Chiappe! Vive Chiappe!Vive Chiappe!


Тема Re: Hewitt bie naredнови [re: vogelfrei]  
АвторHewitt (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 15:31



Ok. Oba4e niama da pi6a na kiriliza!!!I pak me drazni6 !Kak se kazva6 kato si bil profi moje da te znam i da sam te gledal!!!!Kaji de???!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.