Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Leftyyyyyy къде са ни снимкитеееее  
Автор violet gale (ледено дихание)
Публикувано07.06.04 02:55



Вече почти година ги чакаме ве човек
Да не си осветил лентата...
Ние сме само аматьори, нашата звезда Hewitt щеше да освети лентата....
но добре че не дойде



Тема Re: Leftyyyyyy къде са ни снимкитеееее [re: violet gale]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 21:47



абе и аз за тея снимки питам то стана вече време за новото издание на срещата на тенис форума, а пък още ги няма снимките от миналата година....
аз да използвам, сафине (понеже много често си сменяш никовете и не мога да ти ги следя, ще си използвам тоя дето най-много си ми харесва ), факта, че се появи след дълго мълчание и да те питам -като баш майстор по организацията:)- дали няма и тая година да се съберем някъде да поиграем тенис???



Тема търрр так так търр-так! аз съм навитааа-так :)) [re: heops]  
Автор violet gale (ледено дихание)
Публикувано08.06.04 00:41



тая година може да идвам и до София за около седмица, но не знам датата.

освен това напоследък не се занимавам много с организаторска дейност, но Дяволчето знам че ще ме отсрами със способностите си Силно мой човек, смея да твърдя че е дори по-сериозен от мен Освен това въобще не съм го виждал, а имам толкова много много да си говоря на футболни и тенис теми с него, така че просто срещата трябва да се състои :)
Освен това предния път пропуснах да играя официален сет с теб, а смятам малко да те набия

как са твоите планове за лятото ? долу горе къде и кога.
към края на юни, началото на юли мога пак да пусна тема за да са по-прегледни нещата ;)

Вярно че рядко прескачам до тук... кво да прайш много работа :(((
Ама май не съм и само аз тоя дет се губи



Тема Re: търрр так так търр-так! аз съм навитааа-так :))нови [re: violet gale]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 22:51



добре, че са големите турнири, че да се сетим да понаминаваме по-често към клуба. и миналата година по това време се зароди идеята за турнирчето, така че сега покрай уимбълдън не е зле да се поуговорим
ама и аз няма да ти се дам да ме понабиваш, хич няма да ти се дам, ей!!! колкото и китари да си домъкнеш. само те моля да не си сваляш панталонките
ми мойте планове за лятото...твърдо съм в софия до около 25-6 юли, след това -един господ знае но възнамерявам да поддържам мобилност, така че където и да решим да направим събитието, ще съм на линия зависи повечето хора къде смятат да си карат морето това лято.
само ще ти кажа на ушенце, че ако ме наемеш за професионален фотограф на тазгодишния турнир, ще получиш един тон снимки не по-късно от 24 часа след като съм се добрала до най-близкия компютър



Тема Re: търрр так так търр-так! аз съм навитааа-так :))нови [re: heops]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано09.06.04 10:44



Breh, имаш цифров фотоапарат май?
А иначе, аман от това море, не може ли в София, казваш до 26 юли, а откога - или ти си си в София, там ли живееш?
На мене в София ми е най-удобно, на 60 километра съм...




Тема Re: търрр так так търр-так! аз съм навитааа-так :))нови [re: naki]  
Авторxeoпc (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 12:16



аха, имам си апаратче
а иначе в софия живея. не че предлагам морето като единствен вариант, ама изглежда всички са по морето през лятото и затова...иначе и на мен ми е по-удобно в софия, иска ли питане:))



Тема :) [re: heops]  
Автор violet gale (ледено дихание)
Публикувано11.06.04 23:55



май тая година ще е софия :)
моето пътуване не зависи само от мен, защото ще съм с малка компания.
надявам се да сме около 15-20 най-късно в София, но нищо не мога да кажа.

за апарата - това е добра новина
ако има и запис на AVI - направо чудесно :)
аз имам служебен и не искам да го рискувам


за набиването - не ти мърда
китара нямам :((
а панталонките не мисля да ги свалям, освен ако не ме озориш изключително много на някоя топка, но това по скоро граничи със сферата на фантазиите

пс: пропусна да споменеш в кое списание ще са ми снимките - PlayGirl или SportBild и какъв ще е хонорарът ми за тях



Тема предния път ... [re: naki]  
Автор violet gale (ледено дихание)
Публикувано11.06.04 23:59



се разминахме, но сега се надявам да разчистиш датите около събитието и да се видим най-сетне

хем може професионално да се възползвам от теб.
ще си взема тефтерче с въпроси на тема windows step by step

интересува ме най-вече какво знаеш за нишките и опашките от съобщения.
аз така и не съм те питал дали използваш VB?
не тая големи надежди, но windowsa si e windows и конкретния език е без значение, важна е организацията




Тема ама тинови [re: violet gale]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 12:37



и хонорар ли се надяваш да получиш???
чакай сега - това 15-20ти за юни месец ли се отнася? щото ако е юни то това е другата седмица....:)))



Тема юли :)нови [re: heops]  
Автор violet gale (ледено дихание)
Публикувано15.06.04 00:03



до 9 ти съм на бач




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.