Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 28.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изключително кратки церемонии по награждаванетонови  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано09.06.04 12:05



Забелязахте ли как церемониите по награждаването на Ролан Гарос бяха супер кратки?
Официалните лица не казаха нищо, и церемониите и при жените, и при мъжете свършиха доста бързо. На Australian Open, US Open и на Masters-ите са поне 5-6 пъти (даже повече) по-дълги, официалните лица (споносори, организатори и т.н.) говорят дълго (10-15 изречения и повече)... Защо ли е така?




Тема Re: Изключително кратки церемонии по награждаването [re: naki]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 12:13



ми по-добре да са по-кратки, за какво трябва да слушаме някакви там президенти на турнира, някви представители на незнам си кой спонсор и т.н.
интересното беше, че пуснаха химните на русия и аржентина, това преди не го бях виждала на награждаванията. дали защото и двата комплекта финалисти бяха от една държава, или пък са въвели нова традиция, не знам...



Тема Re: Изключително кратки церемонии по награждаванетонови [re: heops]  
Автор Rui Costa (straordinario)
Публикувано09.06.04 15:07



На такова събитие интересни са тенесистите, а на тях едва ли им е до много приказки в такъв момент. Това с химните и на мен ми хареса...




Тема Re: Изключително кратки церемонии по награждаванетонови [re: Rui Costa]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано10.06.04 14:47



Е зависи, виждал съм и тенисисти/ки, а не само офиц. лица, да произнасят дълги речи (е речи е силно казано де, щото реч значи да има опред. структура и т.н., тоест една реч си е литературно произведение, ама просто дълго говорят)...
Благодарности примерно на тоя, оня, и така на 10 различни хора или институции благодарности... После примерно на родния език (като първо са говорили на английски)....





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.