Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 23.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Australian Open 2004нови  
Автор GeeNY ()
Публикувано19.01.04 08:56



Не лошо начало на откритото първенство на Австралия. Водачите в схемата и при жените и при мъжете със сравнително лесни победи - особено Жустин Енин-Арден - 6:0 6:0, малко по-оспорвана победа за Родик - 6:2, 7:5, 7:6 (след две доста спорни отсъждания в негова полза при 6:5 втория сет и 5:5 третия). Какво ще кажете за играта на Родик, ако сте гледали мача? Според мен не бе зле - особено в защита след убийствено силния форхенд (приблизително 200 км/ч си е много) на Гонзалес. И какво ще кажете за изненадата на първия ден - отпадането на Шутлер (sorry ако не се пише точно така, не съм сигурен)? Успех за Маги Малеева с 6:1, 6:0 срещу Саманта Рийвс. Няколко отпаднали от поставените в схемата и при жените - Елена Дементиева и Надя Петрова. Сравнително интересно начало

GeeNY

Редактирано от GeeNY на 19.01.04 09:05.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 04:29



абе на гонзалес може и да му е силен форхенда, обаче много грешки прави, то е интересно да гледаш ва банк игра, ама чак толкова....аз всъщност гледах само първия сет, може би после гонзалес е играл по-добре (поне съдейки по резултата).......
днеска гледах филипусис как разби йохансен, това не е човек бе, абсолютно животно, разрушител
в момента моят любим (Джейми Блейк ) играе с Лапенти и го води 2:0 сета, дано да не се разсее преди да си е свършил работата:)))



Тема вижте снимка на давид налбандианнови [re: GeeNY]  
Авторxeoпc (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 04:32



направо се уплаших като видях в какво се е превърнал!





Тема Re: Australian Open 2004нови [re: heops]  
Автор GeeNY ()
Публикувано21.01.04 04:41



И след първия сет продължи да си играе така Днес ще гледам Агаси vs. Бердич.. така като гледам Агаси отново бие сравнително с лекота - 6:0,6:2,5:4 е за момента. Тод Мартин отново на косъм пе4ели - 7:6(4), 7:6(4) и 7:6(7) - това е втория подобен мач от началото на Australian Open 2004. За съжаление не успях да гледам Филипусис (а много исках, но просто съм на работа и няма как), но се надявам скоро да дават някой мач live или поне на запис по ESPN/ESPN2. Ще видим. А за съжаление твоя любимец в 3тия сет нещо пада - 4:1 е засега. Очертават се интересни мачове, дано и така да продължи до края .

GeeNY

П.С. Агаси печели с 6:0,6:2,6:4. Ще видим дали ще изгуби най-накрая в Австралия след 99та

Редактирано от GeeNY на 21.01.04 04:42.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано21.01.04 18:43



Между другото по време на първия мач на Агаси от турнира, коментатора на Евроспорт възкликна, ''ей човече Андре няма загуба тук цял един век'' (говоря по памет...) ))
п.с. Абе тук имаше една върла фенка на Агаси, Малвинка май се казваше къде ли зачезна...

Редактирано от Diavolo Rossonero на 21.01.04 18:44.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 02:30



споко, моят човек спечели
сега ще играе с някакъв французин, който не съм го чувала никога - дано да го прегази! време е най-сетне да се представи добре на голям турнир....
а иначе се очертават интересни мачове в третия кръг - дент-родик ще бъде голямо блъскане, агаси играе с енквист, сафин с тод мартин. за съжаление обаче и аз хич нямам време да гледам, а и миналата седмица ни отрязаха кабелната, която и без това не плащахме и се свърши с авантата ...
при жените както винаги едва ли ще стане интересно преди четвъртфиналите.
cheerio:)



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: heops]  
Автор GeeNY ()
Публикувано22.01.04 18:55



При жените така като гледам скоро няма и да стане интересно Клайстерс и тя направи 6:0, 6:0, другите продължават да си нямат абсолютно никакви проблеми. Виж, при мъжете ще е доста по-интересно. А и така както върви полу-финалите ще са особено забавни Агаси - Родик и Федерер - Фереро (не е сигурно че ще е така, ама горе-долу натам отиват работите, ако не стане някоя изненада). Предполагам финал - Агаси - Федерер, но да видим

GeeNY


Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 22:37



и аз съм съгласна за агаси-родик, въпреки че ми се иска джейми да поднесе някоя изненада....за втория полуфинал предлагам филипусис-федерер и дано федерер да го бие....казват, че лейтън бил в много добра форма, ама не ми се вярва да преодолее федерер, ако го направи ще има австралийски купон на полуфинала и онова гръцко чудовище ще играе финал



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: heops]  
Автор GeeNY ()
Публикувано23.01.04 00:36



Днес успях да хвана част от Филипусис - Санторо (после ме викнаха пак на работа и нямаше как да го догледам). Филипусис доста грешки правеше, поне в първия сет, но както каза няколко мнения по-нагоре - страхотно животно е . А за Хюит - гледах само части от предните му два мача и определено ми хареса. Но все пак срещу Федерер доста ще му е трудно Разбира се ако Федерер си играе неговата игра.

GeeNY


Тема go jamie!!!нови [re: GeeNY]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 05:26



e da, i az ne sam gledala dosega federer, ako igrae kakto minalata godina na wimbledon, nikoi ne moje da mu izleze......
a toku shto vidiah, che jamie blake e preodolial uspeshno frenskoto predizvikatelstvo, vsushtnost napravo go e razmachkal sas 6/1 6/3 6/2




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.