Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 22.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Australian Open 2004  
Автор GeeNY ()
Публикувано19.01.04 08:56



Не лошо начало на откритото първенство на Австралия. Водачите в схемата и при жените и при мъжете със сравнително лесни победи - особено Жустин Енин-Арден - 6:0 6:0, малко по-оспорвана победа за Родик - 6:2, 7:5, 7:6 (след две доста спорни отсъждания в негова полза при 6:5 втория сет и 5:5 третия). Какво ще кажете за играта на Родик, ако сте гледали мача? Според мен не бе зле - особено в защита след убийствено силния форхенд (приблизително 200 км/ч си е много) на Гонзалес. И какво ще кажете за изненадата на първия ден - отпадането на Шутлер (sorry ако не се пише точно така, не съм сигурен)? Успех за Маги Малеева с 6:1, 6:0 срещу Саманта Рийвс. Няколко отпаднали от поставените в схемата и при жените - Елена Дементиева и Надя Петрова. Сравнително интересно начало

GeeNY

Редактирано от GeeNY на 19.01.04 09:05.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 04:29



абе на гонзалес може и да му е силен форхенда, обаче много грешки прави, то е интересно да гледаш ва банк игра, ама чак толкова....аз всъщност гледах само първия сет, може би после гонзалес е играл по-добре (поне съдейки по резултата).......
днеска гледах филипусис как разби йохансен, това не е човек бе, абсолютно животно, разрушител
в момента моят любим (Джейми Блейк ) играе с Лапенти и го води 2:0 сета, дано да не се разсее преди да си е свършил работата:)))



Тема вижте снимка на давид налбандианнови [re: GeeNY]  
Авторxeoпc (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 04:32



направо се уплаших като видях в какво се е превърнал!





Тема Re: Australian Open 2004нови [re: heops]  
Автор GeeNY ()
Публикувано21.01.04 04:41



И след първия сет продължи да си играе така Днес ще гледам Агаси vs. Бердич.. така като гледам Агаси отново бие сравнително с лекота - 6:0,6:2,5:4 е за момента. Тод Мартин отново на косъм пе4ели - 7:6(4), 7:6(4) и 7:6(7) - това е втория подобен мач от началото на Australian Open 2004. За съжаление не успях да гледам Филипусис (а много исках, но просто съм на работа и няма как), но се надявам скоро да дават някой мач live или поне на запис по ESPN/ESPN2. Ще видим. А за съжаление твоя любимец в 3тия сет нещо пада - 4:1 е засега. Очертават се интересни мачове, дано и така да продължи до края .

GeeNY

П.С. Агаси печели с 6:0,6:2,6:4. Ще видим дали ще изгуби най-накрая в Австралия след 99та

Редактирано от GeeNY на 21.01.04 04:42.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано21.01.04 18:43



Между другото по време на първия мач на Агаси от турнира, коментатора на Евроспорт възкликна, ''ей човече Андре няма загуба тук цял един век'' (говоря по памет...) ))
п.с. Абе тук имаше една върла фенка на Агаси, Малвинка май се казваше къде ли зачезна...

Редактирано от Diavolo Rossonero на 21.01.04 18:44.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 02:30



споко, моят човек спечели
сега ще играе с някакъв французин, който не съм го чувала никога - дано да го прегази! време е най-сетне да се представи добре на голям турнир....
а иначе се очертават интересни мачове в третия кръг - дент-родик ще бъде голямо блъскане, агаси играе с енквист, сафин с тод мартин. за съжаление обаче и аз хич нямам време да гледам, а и миналата седмица ни отрязаха кабелната, която и без това не плащахме и се свърши с авантата ...
при жените както винаги едва ли ще стане интересно преди четвъртфиналите.
cheerio:)



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: heops]  
Автор GeeNY ()
Публикувано22.01.04 18:55



При жените така като гледам скоро няма и да стане интересно Клайстерс и тя направи 6:0, 6:0, другите продължават да си нямат абсолютно никакви проблеми. Виж, при мъжете ще е доста по-интересно. А и така както върви полу-финалите ще са особено забавни Агаси - Родик и Федерер - Фереро (не е сигурно че ще е така, ама горе-долу натам отиват работите, ако не стане някоя изненада). Предполагам финал - Агаси - Федерер, но да видим

GeeNY


Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 22:37



и аз съм съгласна за агаси-родик, въпреки че ми се иска джейми да поднесе някоя изненада....за втория полуфинал предлагам филипусис-федерер и дано федерер да го бие....казват, че лейтън бил в много добра форма, ама не ми се вярва да преодолее федерер, ако го направи ще има австралийски купон на полуфинала и онова гръцко чудовище ще играе финал



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: heops]  
Автор GeeNY ()
Публикувано23.01.04 00:36



Днес успях да хвана част от Филипусис - Санторо (после ме викнаха пак на работа и нямаше как да го догледам). Филипусис доста грешки правеше, поне в първия сет, но както каза няколко мнения по-нагоре - страхотно животно е . А за Хюит - гледах само части от предните му два мача и определено ми хареса. Но все пак срещу Федерер доста ще му е трудно Разбира се ако Федерер си играе неговата игра.

GeeNY


Тема go jamie!!!нови [re: GeeNY]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 05:26



e da, i az ne sam gledala dosega federer, ako igrae kakto minalata godina na wimbledon, nikoi ne moje da mu izleze......
a toku shto vidiah, che jamie blake e preodolial uspeshno frenskoto predizvikatelstvo, vsushtnost napravo go e razmachkal sas 6/1 6/3 6/2



Тема Re: go jamie!!!нови [re: heops]  
Автор Phbs ()
Публикувано23.01.04 17:59



Поздравления Всъщност американците вчера леко са размазали противниците си Родик бие 6:2, 6:0, 6:2 ... Агаси 6:0, 6:3, 6:3 Блейк и той 6:1, 6:3, 6:2 . Само Тод Мартин е паднал, но няма значение Интересно ще ми е ако така продължават Агаси и Родик да гледам полуфинала. Btw Малеева и Мартинес са вече на третия кръг по двойки - браво

GeeNY


Тема ЕТО И МОИТЕ ПРОГНОЗИ!нови [re: GeeNY]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано23.01.04 20:05



В това съм добър можете да питате, Марат!

МЪЖЕ!

1/2 финали:

Сафин - Агаси
Фереро - Федерер

ФИНАЛ

Сафин - Федерер

Победител, Роже!



---------
---------

ЖЕНИ!

1/2 финали:

Енен - Моресмо
Винас - Клайстерс

ФИНАЛ!

Винас Уилямс - Енен-Ерден

Победителка: Винас!
-------
П.С. При мъжете изненади могат да поднесат Хюит, Филипуси или Куертен, който е в добра форма... Всъщност за Хюит няма да е изненада по принцип, а заради сериозното му отсъствие от корта...
При жените смело бих заложил за посочените от мен 1/2 финални двойки, както и за Енен, но просто си имам пристрастие към клана Уилямс!



Тема Re: ЕТО И МОИТЕ ПРОГНОЗИ!нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Phbs ()
Публикувано24.01.04 05:43



За жените съм почти напълно съгласен с теб, с изключение на победителката - според мен ще е белгийката Виж за мъжете мога малко да поспоря Не виждам как Сафин ще бие Родик, ако той продължи да играе както досега А и да бие и Агаси на всичкото отгоре - малко невъзможно ми се вижда. Но ще видим Победителя черпи

GeeNY


Тема Изненадата на кръга :) нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Phbs ()
Публикувано24.01.04 07:17



Лошо...Винъс отпадна при това в 2 сета от партниорката на двойки на Мартина Навратилова (не съм 100% сигурен за това). 6:4 7:6 .... доста интересен мач обаче При мъжете - засега няма изненади - Федерер мачка и в 3тия кръг, Налбандиан засега води с 6:2, 6:4, 3:1, Филипусис също има 2 сета преднина - 6:4, 6:5. Голямата новина обаче си остава отпадането на Винъс. Това автоматично означава значително по-лесно спечелена титла за някоя от белгийките. И също автоматично (почти) означава Клийстерс на финал срещу Енен-Арден.

GeeNY

Редактирано от Phbs на 24.01.04 07:22.



Тема Re: ЕТО И МОИТЕ ПРОГНОЗИ!нови [re: Diavolo Rossonero]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 07:20



дяволе, добре че не си заложи парите на винъс, защото преди около час-два тя падна от лиза реймънд....не съм гледала мача и не знам двете как са играли, само по интернет хвърлях по едно око на резултата....обаче явно сестрите не са чак толкова непобедими колкото всеки ги мисли.
колкото до белгийките, вероятно пак двете ще играят на финала



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: heops]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано24.01.04 13:32



a ti si protiv Hewitt taka li?????????????????

We are the schampions


Тема Re: ЕТО И МОИТЕ ПРОГНОЗИ!нови [re: heops]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано24.01.04 14:25



мда отново Белгийски финал и дано Енен бие пак! :)



Тема Re: Изненадата на кръга :)нови [re: Phbs]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано24.01.04 14:30



ееее Лоша работа, май трябваше да изчакам един ден с прогнозите... ;)
-------
Ама виж аз съм написал, че Енен по-скоро ще спечели, но просто си имам пристрастие към Винас... :) По принцип съм фен на по-малката сестра, но когато нея я няма съм си за Винас
Е най-малкото очаквах 1/2 финал даже и финал, но това си е сензация просто... :( Още не мога да повярвам, явно още не е в необходимата кондиция след дългото отсъствие, май трябваше да постъпи, като Серена, а не да се излага така.
Иначе за мъжете имам просто шестото чувство, че Сафин ще се превърне в печелившия джокер на турнира, Родик е дървар и нищо няма да направи... На Агаси пък ще му стане прекалено много ако стигне отново до финала, така че...

Редактирано от Diavolo Rossonero на 24.01.04 14:31.



Тема Re:нови [re: heops]  
Автор Phbs ()
Публикувано24.01.04 17:16



Лиза Реймънд игра наистина впечатляващо добре. С адски много разнообразие, а и Винъс изобщо не направи най-добрия си мач, тъй като имаше супер-много двойни грешки (вярно че и доста ас-а имаше, но все пак двойните грешки бяха ...много:) Общо взето заслужено я победи. Винъс определено не е в форма и наистина не трябваше така да се "излага", но в началото добре започна. А в четвъртия кръг ще има доста интересен мач - Хюит Федерер, с нетърпение чакам да го гледам ако го дават

GeeNY


Тема Re:нови [re: Phbs]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано24.01.04 18:36



В отговор на:

вярно че и доста ас-а имаше



2 аса в първия сет, и 12 във втория (общо 14).


Редактирано от naki на 24.01.04 18:37.



Тема Re:нови [re: naki]  
Автор Phbs ()
Публикувано24.01.04 19:28



Не са малко при положение, че Реймънд няма нито един

GeeNY


Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Phbs ()
Публикувано25.01.04 06:26



Wow, учудващо оспорван мач на Агаси - 7:6 първия сет, след като спаси 5(пет!) сет-бол-а;) Но засега доста интересен мач. А Енен-Арден продължава да мачка - отново не загуби нито един сет - 6:1 7:6. Доста добре засега

Update: Агаси спечели мача с 3:0 сета. Като че ли тайландеца рухна психически след като изгуби първия сет, или Агаси влезе в ритъм, но все пак победата си е победа. Дано да продължи така до края на първенството, много бих искал да спечели отново Блейк засега пада със 7:6, схте видим как ще свърши мача.

Редактирано от Phbs на 25.01.04 07:37.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: Phbs]  
Автор reader (dead)
Публикувано25.01.04 09:32



Ура-ура!
Първата щастлива за деня новина!
Благодаря!
Дори и да не спечели турнира,
пак ще му се радвам на Агаси!

"The purpose of life is to end"

Редактирано от reader на 25.01.04 09:33.



Тема хахаааанови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Valka (=ябалка=)
Публикувано26.01.04 19:13



много те е наплашил тоя сафин
сигурно ще е заради онова 0:1 в 90'



Тема Re:нови [re: Phbs]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано26.01.04 20:08



Да, но и 44 unforced errors за Уилиамс!




Тема I love Arazi!!!!нови [re: reader]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 20:44



не можете да си представите колко съм доволна, един от най-симпатичните и талантливи тенисисти е смачкал (поне според резултата) зеленото чудовище, хахахаха! само така:))



Тема Re: I love Arazi!!!!нови [re: heops]  
Автор Phbs ()
Публикувано26.01.04 21:36



Много бързо прежали Блейк В момента гледам Хюит и Федерер. Един от най-добрите мачове, които успях да гледам тази година Жалко,че толкова рано се срещнаха, но си заслужаваше де Даваха и репортаж от мача на Налбандиан - имаше няколко страхотни разигравания, с нетърпение чакам Агаси и Грожан днес - дано да е интересен мач (естествено се надявам Агаси да няма проблеми)

GeeNY

Редактирано от Phbs на 26.01.04 22:13.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Phbs ()
Публикувано27.01.04 06:41



Енин-Арден току що победи Девънпорт с 7:5,6:3. Морезмо е трябвало да се оттегли от турнира, заради някакво мусклулно разтежение и така общо взето Енин-Арден отива на финал почти 100% (ще играе "протоколен" мач срещу Зулуага(или нещо подобно) от Колумбия, поставена в схемата под номер 32). След около 5 минути почва Агаси-Грожан и възможно най-скоро ще пусна резултата а доста по-късно Родик и Сафин ще се изправят един срещу друг. Все пак очаквам Родик-Агаси на полуфинала

GeeNY

Update: Агаси на полуфинал, след като Грожан се отказа при 2:0 за Агаси във втория сет. Първия сет мина при размазващо предимство на Агаси - 2 поредни брейк-а и шанс за още два и това само първия сет. Втория започна отново с брейк пойнт за Агаси а следващия гейм Грожан просто се отказа (заради контузия).

Редактирано от Phbs на 27.01.04 07:42.



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Phbs ()
Публикувано27.01.04 17:26



Анди Родик не успя да се класира за полуфиналите на Aus Open 2004, след 5 сетова драма срещу Марат Сафин - които са го гледали казват, че е бил много интересен, но за съжаление няма да мога да го гледам и на повторението. Така Агаси ще играе срещу Сафин и се надявам и да спечели Дано дългия мач на Сафин не го е уморил, за да гледаме по-интересен мач на полуфинала. Днес ще стане известна и другите полуфинални двойки, както при мъжете, така и при жените.

GeeNY


Тема Re: Australian Open 2004нови [re: Phbs]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано27.01.04 18:51



Ами хубава победа и скъпоценен подарък за рождения си ден днес. :)
п.с. Днес Сафин става на 24 г.



Тема Re: I love Arazi!!!!нови [re: Phbs]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 01:24



агаси наистина нямаше проблеми, защото грожан се контузи.....
а налбандиан изглежда е в много добра форма, защото досега общо взето мачка всички ......
а иначе супер много се накефих марат как би гадното американче, страхотен мач, радвам се, че успях да го гледам почти целия
еее, джейми не съм го прежалила, ама какво да направя като отпадна, нали все някой трябва да подкрепям:)))
а при жените днес лиза реймънд играе с пати шнидер, която ми е една от най-симпатичните тенисистки като стил на игра. стискам й палци:)))



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Phbs ()
Публикувано30.01.04 04:45



След няколко дена прекъсване реших да напиша нещо :) Уви, за голямо мое съжаление Агаси отпадна. Но след тази игра, която показа Сафин заслужено си отпадна. Успех му пожелавам на Сафин на финала и дано да спечели - напълно заслужено ще е. Още повече ако успее да победи Федерер (или Фереро) - с две думи - наистина СТРАХОТНО завръщане, дано да продължава все така. За финала при жените - повечето познаха кои ще се срещнат и се надявам Енен-Арден да победи отново Ким (която поради не знам каква причина ми е доста антипатична:( ) Дано този път да позная в предвиждането:)

GeeNY


Тема Re: Australian Open 2004нови [re: Phbs]  
Авторxeoпc (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 05:31



уф, мен пък ми се иска ким поне веднъж да вземе голям шлем, това сега й е големия шанс, пък и аус опен не е толкова важен, жустин може да й пусне малко аванта бъзикам се, разбира се, досега не съм гледала нито едната, нито другата и не знам как играят, дано да направят хубав мач



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Phbs ()
Публикувано01.02.04 05:41



Wow, финала при мъжете започва много добре. При 4:4 з и двамата имат по 2 пробива - доста добро начало:) Излиза че им е по-лесно да правят пробив, отколкото да си печелят сервис-гейм-а;) Много интересно засега, ще пиша пак след 1вия сет;)
Update: Федерер спечели 1вия сет с 7:6(3). След като пропусна 2 сет пойнт-а не сгреши при 3тия опит. И както коментаторите казаха "и двамата изглеждат леко заспали":)
Update2: Федерер печели 2рия сет с 6:4. Успя да направи пробив и до края не допусна грешка при неговия сервис (за целия сет е допуснал само 4 точки, при негов сервис). А Сафин почна да си изпуска нервите - счупи 2ра ракета вече:) И нормалните руски псувни и т.н.:) А Федерер явно доста добре противодейства на силния сервис на Сафин - досега Сафин има само 3 ас-а (като единия беше просто грешка на съдиите, защото беше аут). Федерер се е запътил към нова титла:)
Final Update: Федерер спечели Australian Open 2004 с 7:6(3), 6:4, 6:2 по наистина впечатляващ начин. Сафин просто като че ли съвсем рухна след 2рия сет и доста бързо падна. Жалко, защото наистина доста добри мачове изигра и заслужаваше също да спечели, но Федерер се оказа прекалено добър за него. Поздравления на Федерер и Енин-Арден за победите и дано да станем свидетели на интересна година:)

Редактирано от Phbs на 01.02.04 07:30.



Тема ...нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано03.02.04 03:21








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.