Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 22.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: I love Arazi!!!!нови [re: Phbs]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 01:24



агаси наистина нямаше проблеми, защото грожан се контузи.....
а налбандиан изглежда е в много добра форма, защото досега общо взето мачка всички ......
а иначе супер много се накефих марат как би гадното американче, страхотен мач, радвам се, че успях да го гледам почти целия
еее, джейми не съм го прежалила, ама какво да направя като отпадна, нали все някой трябва да подкрепям:)))
а при жените днес лиза реймънд играе с пати шнидер, която ми е една от най-симпатичните тенисистки като стил на игра. стискам й палци:)))



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Phbs ()
Публикувано30.01.04 04:45



След няколко дена прекъсване реших да напиша нещо :) Уви, за голямо мое съжаление Агаси отпадна. Но след тази игра, която показа Сафин заслужено си отпадна. Успех му пожелавам на Сафин на финала и дано да спечели - напълно заслужено ще е. Още повече ако успее да победи Федерер (или Фереро) - с две думи - наистина СТРАХОТНО завръщане, дано да продължава все така. За финала при жените - повечето познаха кои ще се срещнат и се надявам Енен-Арден да победи отново Ким (която поради не знам каква причина ми е доста антипатична:( ) Дано този път да позная в предвиждането:)

GeeNY


Тема Re: Australian Open 2004нови [re: Phbs]  
Авторxeoпc (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 05:31



уф, мен пък ми се иска ким поне веднъж да вземе голям шлем, това сега й е големия шанс, пък и аус опен не е толкова важен, жустин може да й пусне малко аванта бъзикам се, разбира се, досега не съм гледала нито едната, нито другата и не знам как играят, дано да направят хубав мач



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: GeeNY]  
Автор Phbs ()
Публикувано01.02.04 05:41



Wow, финала при мъжете започва много добре. При 4:4 з и двамата имат по 2 пробива - доста добро начало:) Излиза че им е по-лесно да правят пробив, отколкото да си печелят сервис-гейм-а;) Много интересно засега, ще пиша пак след 1вия сет;)
Update: Федерер спечели 1вия сет с 7:6(3). След като пропусна 2 сет пойнт-а не сгреши при 3тия опит. И както коментаторите казаха "и двамата изглеждат леко заспали":)
Update2: Федерер печели 2рия сет с 6:4. Успя да направи пробив и до края не допусна грешка при неговия сервис (за целия сет е допуснал само 4 точки, при негов сервис). А Сафин почна да си изпуска нервите - счупи 2ра ракета вече:) И нормалните руски псувни и т.н.:) А Федерер явно доста добре противодейства на силния сервис на Сафин - досега Сафин има само 3 ас-а (като единия беше просто грешка на съдиите, защото беше аут). Федерер се е запътил към нова титла:)
Final Update: Федерер спечели Australian Open 2004 с 7:6(3), 6:4, 6:2 по наистина впечатляващ начин. Сафин просто като че ли съвсем рухна след 2рия сет и доста бързо падна. Жалко, защото наистина доста добри мачове изигра и заслужаваше също да спечели, но Федерер се оказа прекалено добър за него. Поздравления на Федерер и Енин-Арден за победите и дано да станем свидетели на интересна година:)

Редактирано от Phbs на 01.02.04 07:30.



Тема ...нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано03.02.04 03:21








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.