Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 20.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: go jamie!!!нови [re: heops]  
Автор Phbs ()
Публикувано23.01.04 17:59



Поздравления Всъщност американците вчера леко са размазали противниците си Родик бие 6:2, 6:0, 6:2 ... Агаси 6:0, 6:3, 6:3 Блейк и той 6:1, 6:3, 6:2 . Само Тод Мартин е паднал, но няма значение Интересно ще ми е ако така продължават Агаси и Родик да гледам полуфинала. Btw Малеева и Мартинес са вече на третия кръг по двойки - браво

GeeNY


Тема ЕТО И МОИТЕ ПРОГНОЗИ!нови [re: GeeNY]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано23.01.04 20:05



В това съм добър можете да питате, Марат!

МЪЖЕ!

1/2 финали:

Сафин - Агаси
Фереро - Федерер

ФИНАЛ

Сафин - Федерер

Победител, Роже!



---------
---------

ЖЕНИ!

1/2 финали:

Енен - Моресмо
Винас - Клайстерс

ФИНАЛ!

Винас Уилямс - Енен-Ерден

Победителка: Винас!
-------
П.С. При мъжете изненади могат да поднесат Хюит, Филипуси или Куертен, който е в добра форма... Всъщност за Хюит няма да е изненада по принцип, а заради сериозното му отсъствие от корта...
При жените смело бих заложил за посочените от мен 1/2 финални двойки, както и за Енен, но просто си имам пристрастие към клана Уилямс!



Тема Re: ЕТО И МОИТЕ ПРОГНОЗИ!нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Phbs ()
Публикувано24.01.04 05:43



За жените съм почти напълно съгласен с теб, с изключение на победителката - според мен ще е белгийката Виж за мъжете мога малко да поспоря Не виждам как Сафин ще бие Родик, ако той продължи да играе както досега А и да бие и Агаси на всичкото отгоре - малко невъзможно ми се вижда. Но ще видим Победителя черпи

GeeNY


Тема Изненадата на кръга :) нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Phbs ()
Публикувано24.01.04 07:17



Лошо...Винъс отпадна при това в 2 сета от партниорката на двойки на Мартина Навратилова (не съм 100% сигурен за това). 6:4 7:6 .... доста интересен мач обаче При мъжете - засега няма изненади - Федерер мачка и в 3тия кръг, Налбандиан засега води с 6:2, 6:4, 3:1, Филипусис също има 2 сета преднина - 6:4, 6:5. Голямата новина обаче си остава отпадането на Винъс. Това автоматично означава значително по-лесно спечелена титла за някоя от белгийките. И също автоматично (почти) означава Клийстерс на финал срещу Енен-Арден.

GeeNY

Редактирано от Phbs на 24.01.04 07:22.



Тема Re: ЕТО И МОИТЕ ПРОГНОЗИ!нови [re: Diavolo Rossonero]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 07:20



дяволе, добре че не си заложи парите на винъс, защото преди около час-два тя падна от лиза реймънд....не съм гледала мача и не знам двете как са играли, само по интернет хвърлях по едно око на резултата....обаче явно сестрите не са чак толкова непобедими колкото всеки ги мисли.
колкото до белгийките, вероятно пак двете ще играят на финала



Тема Re: Australian Open 2004нови [re: heops]  
Автор Hewitt (tarsi lubovta)
Публикувано24.01.04 13:32



a ti si protiv Hewitt taka li?????????????????

We are the schampions


Тема Re: ЕТО И МОИТЕ ПРОГНОЗИ!нови [re: heops]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано24.01.04 14:25



мда отново Белгийски финал и дано Енен бие пак! :)



Тема Re: Изненадата на кръга :)нови [re: Phbs]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано24.01.04 14:30



ееее Лоша работа, май трябваше да изчакам един ден с прогнозите... ;)
-------
Ама виж аз съм написал, че Енен по-скоро ще спечели, но просто си имам пристрастие към Винас... :) По принцип съм фен на по-малката сестра, но когато нея я няма съм си за Винас
Е най-малкото очаквах 1/2 финал даже и финал, но това си е сензация просто... :( Още не мога да повярвам, явно още не е в необходимата кондиция след дългото отсъствие, май трябваше да постъпи, като Серена, а не да се излага така.
Иначе за мъжете имам просто шестото чувство, че Сафин ще се превърне в печелившия джокер на турнира, Родик е дървар и нищо няма да направи... На Агаси пък ще му стане прекалено много ако стигне отново до финала, така че...

Редактирано от Diavolo Rossonero на 24.01.04 14:31.



Тема Re:нови [re: heops]  
Автор Phbs ()
Публикувано24.01.04 17:16



Лиза Реймънд игра наистина впечатляващо добре. С адски много разнообразие, а и Винъс изобщо не направи най-добрия си мач, тъй като имаше супер-много двойни грешки (вярно че и доста ас-а имаше, но все пак двойните грешки бяха ...много:) Общо взето заслужено я победи. Винъс определено не е в форма и наистина не трябваше така да се "излага", но в началото добре започна. А в четвъртия кръг ще има доста интересен мач - Хюит Федерер, с нетърпение чакам да го гледам ако го дават

GeeNY


Тема Re:нови [re: Phbs]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано24.01.04 18:36



В отговор на:

вярно че и доста ас-а имаше



2 аса в първия сет, и 12 във втория (общо 14).


Редактирано от naki на 24.01.04 18:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.