Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 22.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Харесвате ли Родик?нови  
Автор Maлвинka (сладката ТО)
Публикувано03.11.03 14:28



В последно време много често ми се случва да гледам мачове с Родик и нещо ми убягва тактиката му на игра. Играе много разхвърляно, нервно, а пък успешно :)))))
Между вас има ли негови фенове? Че ми е интересно какво мислите за него.
Аз си падам по Андре Агаси, харесвам го като мъж и като тенисист и много тежко изживявам неучастието му в турнирите в последно време :)))))))
Дано приемате нови попълнения в клуба си, ако не - сори за нахлуването :)))))


Джоанна - мойта мамма


Тема Re: Харесвате ли Родик?нови [re: Maлвинka]  
Авторxeoпc (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 05:56



ама естествено, че ще се радваме на нови попълнения:))
аз съм много пристрастна по въпроса с родик, понеже форхендът му предизвиква силни изблици на гадене в стомаха ми, които ме карат моментално да изтърча до банята за легенчето или до кухнята за найлнонова торбичка....
не, сериозно, форхендът му е безобразно грозен и въобще не ми е ясно как успява да си изкриви китката по този начин. иначе сервизът му е бомбастичен, това е ясно, ама дали има с какво да го подкрепи, освен с яко воля, желание за игра и тичане, не знам.... това, което ми харесва в играта му е, че е роден за шоумен и за големи мачове. още си спомням онзи четвъртфинал (или май беше полу?) от аус оупън срещу ел аинауи, по-голямо шоу честно не съм гледала



Тема Re: Харесвате ли Родик?нови [re: xeoпc]  
Автор Maлвинka (сладката ТО)
Публикувано04.11.03 10:33



Ейй, радвам се, че поне един човек ме прие :))))))
А кои са ти иначе любими тенисисти? А Родик, колкото и крив да е, стана номер едно!

Джоанна - мойта мамма


Тема Re: Харесвате ли Родик?нови [re: Maлвинka]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано04.11.03 16:30



Приемаме нови членове всякакви, а ти приемаш ли...? ;)))))))

Ами аз лично не го харесвам! Фен съм на Роже Федерер, а иначе Пийт Сампрас е моят идол за вечни времена!



Тема Re: Харесвате ли Родик?нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Maлвинka (сладката ТО)
Публикувано05.11.03 12:19



Ми ще кажа само, че имам глобално мислене и съм много любвеобвилна, пък ти си го интерпретирай, както ти е удобно :))))))
А това за Пит ми е много болна тема. С моя колежка стигаме до бой кой е по-по-най - Сампрас или Агаси :)))))
Падам си по шоуто в тениса, влагането на емоции и изразяването на такива, а и добра игра, разбира се!
Сампрас играеше сериозно, студено и някакси се затваряше. Иначе е добър тенисист и има класа и ще остане в тениса като голямо име.

Джоанна - мойта мамма


Тема Re: Харесвате ли Родик?нови [re: Maлвинka]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 20:14



и аз съм фенка на агаси, сампрас като бях малка много го мразех, защото все печелеше, но в края на кариерата му започнах малко да му симпатизирам, даже много се изкефих като взе ю ес оупън миналата година:)))
тук като цяло предпочитанията на клуба са много подобни, и мен федерер най ми допада като игра в момента, всички мразят хюит, имаме тежки случаи на патологично () симпатизиране на фереро и сафин - надявам се да не обидя никого:))
а иначе най-дълго време любимец ми беше майкъл ченг, обаче той май вече се отказа или ако не се е отказал, губи рано рано....



Тема Re: Харесвате ли Родик?нови [re: Maлвинka]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано08.11.03 13:10



I Hate Roddick - достатъчно красноречиво ли е?



Тема Re: Харесвате ли Родик? [re: Hingis]  
Автор white rabbit (непознат)
Публикувано09.11.03 00:12



Абе не че ми е любимец, ама има хъс ,напорист е ,биткаджия e...става




Тема Re: Харесвате ли Родик?нови [re: Maлвинka]  
Автор Baля K (синя фенка)
Публикувано16.11.03 20:15



тоя малко ме дразни - голямо самочуствие има а основно печели със сервис!
Освен това много яко го подпряха наскоро на един мач бол за противника му, май беше на 1/2 финала на US OPEN.

Явно ти харесва забързания и разхвърлян стил. Агаси също се движи доста нервно из корта!!!

Аз пък точно на корта съм най-спокойна а в живота все бързам за някъде :))

пс: колкото за новите членове, има ли значение дали са членове или членки

Тоя Steve Howey само да го гепам 82min ще го късаам


Тема Re: Харесвате ли Родик?нови [re: Baля K]  
Автор Maлвинka (сладката ТО)
Публикувано17.11.03 13:48



Ако добре чета между редовете, ти играеш тенис :)))))) А аз така и не се научих в този живот! Оставям го за следващия :)))))))))
Тенисът ми харесва като спорт, защото е повече тактика и бързо вземане на решения, отколкото рипане като при футбола примерно. Ама сегашните тенисисти много скокливи бееее, хвърчат из тоя корт като гламави.
Ми възрастен човек съм, изморяват ми се очите да я търся тая топка по корта

Джоанна - мойта мамма



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.