Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 26.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Фереро е №1нови  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано19.10.03 20:47



Фереро е №1 и никой вече не може да го оспори. Нито Родик, нито Федерер,а още по-малко Агаси могат да застрашът първото му място и в двете ранглисти до края на годината. Айде честито, но все пак поздравления и за чилиеца!



Тема Re: Фереро е №1нови [re: Hingis]  
Автор Ferrero (Chavalito)
Публикувано20.10.03 00:11



pozdravlenia i ot men;)))...what a guy!!:)

e niama kak, koito si go moje..:).....dobur final, lichno az gledaiki kak igra massu prez sedmicata mu biah dala pone 1 set, no ferrero ochevidno beshe klasa otgore...
nali da si nomer edno e imenno da si v nai-vurhovnata si forma tochno v nai-vajnia moment i kakto kaza ti, nikoi ne moje da ospori che v momenta, a nadiavam se i po-natam toi shte e nomer edno....dokaza go ochi v ochi na Mr. talanta federer ,shteshe da go dokaje i sreshtu roddick....imame i master's cup skoro, oxooo!!!!!!:))

hingis oshte ne e li rano da se kaje che nikoi ne moje da go izmesti or entry i champ race?....nali ima oshte edin masters?.....e, za men e sigurno che i sled nego shte e 1-vi, no tehnicheski vse oshte mai imat shans;)

samo edno me drazni, nishto lichno, obache gospodin popov neka poveche ne kazva "match point za ferreira" kogato na terena niama nikakuv ferreira, ami FERRERO, zashtoto si e dosta neprofesionalno.....abe isobshto, ima li pone edin sviasten komentator na tenis v bulgaria ?....



Тема Re: Фереро е №1 [re: Hingis]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано20.10.03 19:12



Ами нека да му е честито, заслужи си първото място, беше най-постоянен и в момента е може би и най-комплексният тенисист въпреки моите пристрастия към Роже Федерер...



Тема БРАВООООООООнови [re: Hingis]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано20.10.03 21:04



Тоя е наш човек!

Подочух че май някой от тук присъстващите го е гледал скоро на живо



Тема ами той дето е чел във вестницитенови [re: Ferrero]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано20.10.03 21:12



за Уейн Ферейра и от къде да знае разликата човека



Тема Re: ами той дето е чел във вестницитенови [re: safin]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано20.10.03 22:17



Abe vie znaete 4e i az si imam pristrastiq kym Federer, no v momenta Ferrero e №1 i nqma kakvo da se kaje pove4e. Ina4e i az go 4uh tova s Fereira i mnogo se smqh, slu4vase da sbyrkash, no pone da se beshe popravil,a toi dore ne se useti. I da ima oshte 1 masters, no mi se struva, 4e nqma koi da go izmesti, o4evidno e 4e Rodick hi4 go nqma v momenta,no pyk final mastyrsa mai beshe v Houston i tam i stenite pomagat,a Federer mai go e udaril pove4e na liubov naposleduk:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.