Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема hingis back ?? stupidнови  
Автор KARLA1 (pitashta)
Публикувано01.08.03 23:10



никога хингис не би могла да се върне със и да бъде номер 1 ...не само sisters williams а и белгииките ще Я биЯТ и т .н , спомнете си как Селеш разнасЯше Граф като пръскачка из лозе но след като Я наръгаха и отне 2 год да се върне и тЯ никога не стана толкова добра като преди инцидента ..ега ти несправедливостта ... просто всеки тенисист има нЯколко год в които е номер 1 а след това просто не може да се върне и да стане пак номер едно...e то си има и изключeниЯ - Aгаси ..ама кажете ми един американец да са го хванали с допинг ? в какъвто и да е спорт ....



Тема Re: hingis back ?? stupidнови [re: KARLA1]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано01.08.03 23:59



Ako Hingis naistina se zavyrne,zashoto iska da igrae ili zashoto naistina se e vyzstanovila, a ne zaradi nqkakvi dogovori shte gi smaje,no shte i e nujen opredelen period ot vreme-primerno 2 godini.
I vsyshnost zashto vsi4ki ste se hvanali za taq tema ako se vyrne v tenisa,nie samo mojem da spe4elim ako ne se zavyrne vsi4ko shte si prodylji i mene mnogo shte me e qd,no vsi4ko zavisi samo ot neq i ... sponsorite i!



Тема Re: hingis back ?? stupidнови [re: KARLA1]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано05.08.03 17:06



Нищо на тоз свят не е сигурно.
Може и пък да ги бие знайш ли! Ще бъде като в сценарий по готин филм :)
Надявам се само Енен да и се опъне (и Шара /както би трябвало да викам галено на Мария :)
Сестрите колкото по бързо одъртеят толкоз по добре :))

А за Агаси си спомням една много весела история.
По едно време нали се беше занемарил и беше хвръкнал извън 100 цата. Тогава Сампрас дереше всички с лекота. На поредната пресконференция относно "конкуренцията" му Сампрас беше се изказал нещо от сорта:
На света има само един играч, който може да ме затрудни, а доколкото разбрах вчера той е загубил в някакъв (долнопробен) турнир



Тема знаем я ниенови [re: safin]  
Автор heops (хахо-хихи)
Публикувано05.08.03 21:27



таз история за агаси. репликата на сампрас е израз на измамното самоуспокоение, което настъпва на върха, когато останеш известно време без конкуренция...
ама андре се завърна и му показа какво означава желание за игра и воля за победа!



Тема Re: hingis back ?? stupidнови [re: safin]  
Авторkarla1 (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 23:44



toia agasi se zobi mnogo iako spered men ....ti vijdal li si skembeto mu predi ??
az haresvam atakuvash tenis i football a ne agasi i italianskit football napremer ..

nikoi nikoga ne moje da me ubedi che agasi ne se zobi s neshto zdravo ..



Тема Re: hingis back ?? stupidнови [re: karla1]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 11:47



аз пък не знаех, че допингът и шкембетата били толкова свързани - да почвам и аз тогава да се тъпча, щом помага...
не съм пък съгласна, че тенисът на агаси не е атакуващ - може да не е атакуващ по същия начин като сампрас, но определено той умее да притиска яко противника през цялото време, а според мен и това е атакуващ тенис, независимо че е от задната линия



Тема XA xaxaaaaнови [re: karla1]  
Авторsaf (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 12:44



ХА хахаха!

Agassi да се зоби с нещо ?!?
В тениса много се съмнявам че зобенето има някакъв ефект!
То ако беше така разни културисти и зомбари щяха да са по върха на ранглистата :))

Неговото зобене е на емоционална основа!
Аз ако имах жена като Щефи и аз щях да съм начело на ранглистата :)



Тема Day lapa :)нови [re: karla1]  
Авторsaf (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 12:48



и аз харесвам Английския и Испанския :)
От италия само Киево ми харесват



Тема Re: hingis back ?? stupidнови [re: karla1]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано07.08.03 17:00



ВИВА ИТАЛИЯ!



Тема я да те питам тук на ухо :)нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано08.08.03 12:10



ще играеш предполагам в ПМЛ нали :))

търси си отборче ей! докато не е станало късно




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.