Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 25.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Турнирчето - Варна 15-16 август!!!нови [re: safin]  
АвторD. (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 02:50



ave,na roba mu pratih e-mail,ne mi otgovarya neshto.dali ne sam mu zbarkal adresa?ti kakvo pravish ina4e?hranzo kakvo pravi?vijdate li se?



Тема Re: Добавка за Lefty и readerнови [re: safin]  
АвторLefty (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 17:45



Blagodarq ti Saf,4e si pomislil specialno za nas!Datite sa prili4ni i smqtam da se vklu4a v shemata za maje a i ne samoOstav vuprosut s kontakta na mqsto.Kak shte se namerim vuv Varnata,de?



Тема hi hihiнови [re: D.]  
Авторsaf (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 21:29



ти нощна птицо!

какво правиш онлайн в 2 през ноща аааааа??

пратих ти писмо за да не занимавам целия форум с наши истории



Тема super!нови [re: Lefty]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано02.08.03 21:41



е тайно таях надежди да спечеля служебно 1-вото място при мъжете :))

сега става трудно

Радвам се че си с нас! Без теб дори и смесени двойки нямаще да можем да спретнем! Сега поне сме двама (достатъчно броя за финал на см. двойки)

не бери грижа за това как ще се познаем. трикове най-различни :)
в крайна сметка ще си сложа грамадна табелка "ФЕН НА САФИН"



Тема Re: Турнирчето - Варна 15-16 август!!!нови [re: safin]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано03.08.03 21:52



ДАвай Сафинее!!!!!!
Мачкай :))))))

кога ще почва Бл-то
като почнат всички първенства ли?????



Тема Re: Турнирчето - Варна 15-16 август!!!нови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано04.08.03 20:26



разбира се че ще мачкам, но като започне бийстито ;))
Ти ще си ми една от жертвите :Р
И без това ми бягаш по фланга на шахматната дъска :)

пс: Вероятно септември да се позавърнат клубарите от отпуските
пс*: А истинската причина е, че и двата сезона беше първи след втория кръг и се опитвам да разбереш с 2 кръга закъснение за началото ;)))



Тема Re: Турнирчето !!!нови [re: safin]  
Авторferrero (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 11:57



vchera igrah na "chaika" s edin poznat. 4 korta sa- 8lv/chas. predi sedmica si zapazihme chasa, v 5 vecherta, v 6 i 7 veche biaha zaeti. mislete . shte triabva po-skoro da si zapazim kortove ako ne smiatame da se opechem do kraen predel. safin ideiata ti s tabelkata veche e pretvorena ot men (makar i ne mnogo hudojestveno) vurhu potnika mi;) moje okolo 10ti pak da igraia tam. da zapazvam li chasove i t.n ?...reshavaite. sled 2-3 dni shte mina da vidia kakvo predlagate. mislia, che vseki , koito shte idva triabva prosto da vleze v kluba i da vidi kakvo sme se ugovorili za sreshtata napravo tuk... i ne zabraviate koi e nomer 1 v champions race ( a mnogo sloro i v entry-to;)))...to sega prez avgust dosta tochki ima da se pecheliat puk shte vidim:)



Тема Re: Турнирчето !!!нови [re: ferrero]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано05.08.03 13:59



Az ne sym igrala ot dosta vreme i napravo vzeh da se strahuvam da idvam do Varna,kato vi slusham samo shte si otnesa qk boi ot vseki edin ot vas:),a pyk tabelka i az imam,no s moeto ime,vyobshte vqrvam,4e shte bydem golqma kartinka kato se sybirame pyrviq pyt:) Az sigurno shte otida vyv Varna kym vtornik-srqda,taka 4e dai nqkakvi predlojeniq za kolko 4asa v petyk trqbva da sym na kortovete.Az predpo4itam da igraq sutrin,no stavaneto mi e mnogo trudno,taka 4e 5-6 e idealno vremespored men!



Тема Според меннови [re: ferrero]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано05.08.03 16:01



Според мен

Според мен директно запазете един корт от 17 до 19 часа за петък 15 август.
Колкото и човека да се съберем за 2 часа ще успеем да се завъртим поне да поиграем по двойки. Така както я описа ситуацията ако някой толкова иска да играе сингъл ще има богат избор от кортове между 13 и 16 часа в събота ;)))

За потника ти не можах да разбера дали снимката е на Сафин или на Фереро :) или пък просто си написала нещо с фулмастер ;Р
Аз съм в кофти ситуация защото Шарапова още не е достатъчно известна за да си намеря тениска с лика и :((



Тема спокойно де :)нови [re: Hingis]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано05.08.03 16:02



Спокойно де :)

Нали всички сме любители! Хюит няма да идва, от какво толкова се притесняваш?
Погледни някой преди нас как играят на корта и ние няма да се различаваме особенно от тях :)
Потренирайте тая седмица с ferrero :)
Аз дори и да загубя на тенис мога и да се утеша с едно леко "наказание" над heops на плажен федербал МУХАхаххаХАА
(доколкото помня тя беше в стихията си именно на федербал)

пс: за картинката - ще сме! някой няма ли фотоапарат?
може и дигитален :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.