Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 23.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема vsi4ki koshmari na kupнови  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано04.07.03 15:54



Vsi4ko koeto ne iskahme da se slu4i e fakt:dve 4erni na finala,edin dvumetrov izrod i nai veroqtno drugiq finalist shte e edno nedoraslo mom4ence!
Prekrasen turnir,vinagi sym mrazila Wimbledon!



Тема YES YES YESнови [re: Hingis]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано04.07.03 18:05



Prosto e nai-golemiq, nai-nakraq ot 4 godini 4akam tozi moment-FEDERER e na final i napravo smaza Rodick,toi samo sedeshe i gledashe,tolkova sym shastliva super,super,super!:))))))



Тема Споко:) [re: Hingis]  
Автор heops (хахо-хихи)
Публикувано04.07.03 18:10



поне федерер по всичко личи че ще отсрами каузата на техничния тенис
гледах първия сет на мача с родик - нашия човек взе тайбрека и гледам, че сега е включил на четвърта и мачка родик
оооо мача току-що свърши с победа за роже! честно казано, не вярвах, че ще бие родик, дано сега да разкаже играта и на отвратителния филипусис:)))



е, а пък за жените, какво толкова - дали две негърки или две белгийки, няма голяма разлика! на гароса бяха белгийките, сега е ред на негрухите. мен ми хареса винъс как се справи с мача, защото имаше доста силни болки в корема обаче все пак не се предаде.



Тема брех,нови [re: Hingis]  
Автор heops (хахо-хихи)
Публикувано04.07.03 18:12



ти си ме изпреварила докато намеря снимка на роже:))
е, честито
обещавам ти, че ако филипусис бие на финала, собственоръчно ще го гръмна !



Тема Re: Споко:)нови [re: heops]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано04.07.03 18:15



Az po princip sym zabelqzala,4e vinagi kogato Venus izgubi pyrviq set osven ot sestra si,po4va da q boli q glavata,q krakyt ili rykata ili korema,vyobshte vse neshto i ima,nishto 4e predniq den Klijstera beshe ujilena ot p4ela,a Henen beshe s prevryzka na rykata,a dnes Kim sys Sugiqma se spraviha napravo blestqsho na dvoiki i biha Navratilova i Kuznetsova



Тема Re: брех:)нови [re: heops]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано04.07.03 18:16



az shte ti dam pushkata:)



Тема Re: Споко:)нови [re: Hingis]  
Автор heops (хахо-хихи)
Публикувано04.07.03 18:23



абе не знам, според мен наистина си я болеше, пък и е тъпо да симулираш, не вярвам вече някой нарочно да го използва като тактика...
на клистерс изглежда нищо й нямаше от тая пчела, а пък на енен превръзката й беше на лявата ръка и като че ли също не й пречеше особено.
май само на серена й нямаше нищо кой ли ще бие на финала. направо тръпна от очакване!!! такъв мач се случва веднъж на хиляда години:))



Тема Re: Venus rulesнови [re: heops]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано04.07.03 18:26



Ami az li4no vinagi sym haresvala pove4e Venus ama neshto me samnqva da spe4eli,taq drugata prosto beshe bezapelacionna v4era!



Тема Re: Venus rulesнови [re: Hingis]  
Автор heops (хахо-хихи)
Публикувано04.07.03 18:36



и аз съм за винъс естествено, при така създалата се ситуация.
вчера не я гледах серена, така че все още имам някакви надежди...
абе чудя се, няма ли поне някакво мъъъничко предварително уреждане на мачовете между двете - не може все серена да печели, ще настъпи раздор в семейството!



Тема Re: Venus rulesнови [re: heops]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано04.07.03 21:24



Az si mislq,4e te sa terminatori,nqma na4in da si urejdat predvaritelno ma4ovete,koqto kolkoto si moje,shoto ina4e bashta im shte im tegli po edna.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.