Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 20.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ето къде била работата...нови [re: Hingis]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 21:54



значи горкия ричард го изкара виновен за всичко?!
колко несправедливо не знам той каква ще им тегли, обаче оная дебелата им сестра ако се разгневи, направо ще ги смаже... да й се чудиш защо не е станала тенисистка
майтапа настрана, но и аз не смятам, че си уреждат мачовете, обаче имам чувството че като играят една срещу друга и не са така свирепо настроени както срещу останалите. все едно, шестото чувство ми говори, че винъс ще вземе да бие този път, обаче то почти винаги ме лъже, тъй че...:)



Тема ***нови [re: Hingis]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано04.07.03 21:54



Добре, че "леко" пълничката им сестра не е тенесистка, че ще заприлича на Терминатор 3!!!

Гледате ли го Мирни как мачка ......





Тема Re: Ето къде била работата...нови [re: heops]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано04.07.03 21:59



хахахаха, и аз същото говорих :))))))

утре май пак ще има табелки Williams Show!!!





Тема Re: ***нови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 22:47



ей, много съвпадения станаха в тази тема:)) гледам, че и ти си се сетил за габаритната сестричка ми, нищо чудно, хваща окото момичето...
абе той мирни май отпадна от филипусис ама на двойките е яко добър, ти за двойките ли говориш?



Тема мдам......нови [re: heops]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано04.07.03 23:17



за двойките говоря.
мирни и неговия партньор днеска победиха паяш и още един







Тема Re: мдам......нови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 23:24



мирни, както със задоволство отбелязахме преди известно време, има достолепното излъчване на римски пълководец
а сегашния партньор на мирни е бившия на паеш и двамата са най-успешната индийска двойка на всички времена. обаче нямам представа защо са се разделили...
абе двойките са супер интересни, дано утре след женския финал да дават и мъжките двойки да се покефя малко



Тема shampionkaнови [re: Hingis]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано05.07.03 18:24



Emi da 4estitim kakto kazva Todor Popov na novata stara shampionka,vse pak si zaslujavashe pobedata igra po-dobre ot Venus celiq turnir,no to i zashoto drugata beshe kontuzena qvno.4akame myjete!



Тема какво пък, хубав мач направиха черните:))нови [re: Hingis]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 18:48



даже много ми хареса, жалко че винъс не можа да играе 100 %,
може би щеше да спечели... имаше доста хубави разигравания, беше и оспорвано
абе да й е честито, ма дано не печели повече:)



Тема Re: какво пък, хубав мач направиха черните:))нови [re: heops]  
Автор Hingis (непознат)
Публикувано05.07.03 20:21



Na men pyk ne mi haresa osobeno imashe neveroqtno mnogo nepridizvikani greshki i Serena ne reagirashe kakto trqbva na nqkoi razigravaniq,govorq oshte za pyrviq set,igraeshe pod vyzmojnostite si.Venus opredeleno polagashe usiliq,shapka i svalqm,4e prodylji da igrae dokrai,no mislq 4e Serena igra po slabo shoto znaeshe 4e sestra i e kontuzena i ne dade vsi4ko ot sebe si,nqmashe q zlobata s koqto udrq topkata,nqmashe rannite vzemaniq na topkata,nqmashe bombasti4ni servisi,nqmashe hubavi voleta,samo ot vreme na vreme nqkoi problqsyk,no obshto vzeto nq sym dovolna o4akvah pove4e!



Тема Re: какво пък, хубав мач направиха черните:))нови [re: Hingis]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 22:21



е, сигурно до няква степен й е било кофти, че винъс е контузена и не е играла с пълната си мощ, нали все пак са сестри... ама иначе, въпреки непредизвиканите грешки, които наистина бяха много, смятам, че спретнаха хубав мач, доста по-хубав от повечето други между тях, които съм гледала, стигаха си разни супер трудни топки и ги завършваха, а пък бъркаха разни елементарни от друга страна.


интересно трофейче, а?

а между другото принц едуард беше с някаква черна лентичка на награждаването, а пък дукесата я нямаше, да не би да се е споминала достолепната дама...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.