Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 28.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Heartbreak for Danielaнови  
АвторHingis (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 01:48




napravo da ti se dopla4e i na teb, naistina syjalqvam za tova momi4e igra strahotno i tozi rezultat 12:10, ujasno!



Тема Re: Heartbreak for Danielaнови [re: Hingis]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано27.06.03 10:06



от тази снимка сигурно естета Philip Marlowe подлудява от кеф

и все пак смятам, че самичка си е виновна Даниела.
Не може при 5:4 в нейна полза да плаче! Това не е слаба психика а въобще липса на такава :((

чесно да призная бях за японката докато губеше /исках да гледам повече тенис/ обаче като видях сълзите и ми стана някак криво. Стана ми все едно кой ще бие и дори проспах геймовете между 5:5 и 10:10 ...

През 5-10 минути хвърлях само по едно око за да не пропусна развръзката



Тема Re: Heartbreak for Danielaнови [re: safin]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 12:33



да ама ние въобще не знаем за какво е плачела,
мен ми се струва, че развитието на самия мач не беше
причината за сълзите й, разбира се и това го има, освен това
на даниела нищо не й вървеше, а на онази японка това й беше
мача на живота (явно иначе не е нищо особено, защото казаха, че
е на 27 години, а и маги малеева миналата седмица я смачка).
тъпото е, че сигурно тази загуба наистина ще подейства на
самочувствието на хантукова, което и без това е разклатено.



Тема Re: Heartbreak for Danielaнови [re: heops]  
АвторHingis (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 12:57



Na mene mi stana tyjno ne za drugo,a zashoto koito i da e,da zagubi s takyv rezultat 12:10 ili 17:15 ili neshto podobno ne zaslujava tazi u4ast. Osven tova tq e 10 pyti po- dobra ot qponkata, koqto naistina v posledno vreme se predstavq dosta dobre na treva. Ne mi se iska tova momi4e da e porednoto napravilo edin-dva uspeshni sezoni da potyne v posredstvenost!



Тема Тц [re: Hingis]  
Автор reader (dead)
Публикувано27.06.03 23:59



Не съм съгласна и това си е...
За съжаление Хантухова сама си беше виновна за този мач. Дори и резултата не оправдава сълзите й на корта. Тенисът вече не е само здрава физика и бомбени удари, ами ЖЕЛЯЗНА ВОЛЯ! На когото му липсва - губи почти спечелени мачове.
Истината е, че Даниела беше нива над Асагое, но й позволи да наложи волята си. За което шапка свалям на японката.

Мое мнение.

"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема Re: Тцнови [re: reader]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 01:05



по принцип тенисът винаги е бил желязна воля, а напоследък
стана и физика.
а при японката ставаше въпрос според мен повече за огромно желание в случая, на нея й беше лесно, защото всичко й вървеше - това не е воля.
иначе съм съгласна, че на хантукова й липсваше воля, защото волята е да побеждаваш въпреки себе си и когато не си на обичайното си ниво, а тя това не го показа в този мач.
но дано наистина хантукова не потъне в посредственост, защото има голям талант.
а между другото асагое продължава в следващия кръг - днес си е спечелила мача.



Тема Re: Heartbreak for Danielaнови [re: Hingis]  
АвторHewitt (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 10:58



abe kak gi slaga6 tia snimki???



Тема Re: Тцнови [re: heops]  
АвторHingis (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 11:30



Az si mislq 4e ako sylzite i sa svyrzani s tenisa, to tova e zashoto v nqkolko poredni turnira otpada v dosta ranna faza. Po-princip tenisistkite ot nashiq krai sa si labilni i to dosta, ne znam kakvo i stana 4e zagubi taka, no Si spomnqm posledniq final na Hingis na Roland Garros, kogato i trqbvaha 2 to4ki za spe4elvane na ma4a,a nakraq zagubi i plaka pove4e ot 10 min., vsyshnost tq togava pravi dosta gluposti po vreme na ma4a,no spored men zaslujavashe da spe4eli. Ne kazvam 4e Hantuchova trqbvashe da spe4eli tozi ma4, to qponkata prosto beshe s pove4e kysmet v tozi den, no pyk tova ne mi pre4i da me e qd,4e si propilq shansovete po tolkova elementaren na4in



Тема Re: Heartbreak for Danielaнови [re: heops]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано28.06.03 14:20



Права си!

Въобще не бях се замислял, че може да плаче по друга причина :(
Много е кофти в такъв момент да си ангажиран служебно, особенно ако около теб има много хора :(((



Тема Re: това не го разбрахнови [re: safin]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано28.06.03 14:53



нямам нищо против чехкинчето, ма чак пък сесксимвол!?!

нека си кюта тениса и да продължава с диетата- все по често ще реве. Мускули трябват вече, дори и в женския тенис.

Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.