Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 25.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Енен гази наред с крехкото си тяло :)нови [re: heops]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано06.06.03 19:16



Страшен мач беше! Не очаквах Енен да се справи, но след тази битка съм й фен forever! Ще стискам за нея на финала

И аз изпуснах какво се случи накрая, за да освиркат Серена - само видях , че поздрави Енен много надменно като свърши мача, но едва ли е само това. Пък коментаторите кво го взимат навътре - публиката на Гароса общо взето гаднее, но в повечето случаи - справедливо . На мен например хич не ми развалиха впечатлението от двубоя.

Що пък никой не е за Коста? Много добре се справя като се имат превид резултатите му през годината. И все хубави мачове направи. Обаче мисля, че няма да му стигнат силите. Айде - успех на Фереро.




Тема най-големият момент ?!нови [re: heops]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано07.06.03 00:04



Ененчето има още доста да израства поне 2-3 годинки!
най-вече психически и физически щото техниката и е в излишък :)
Ударите и най-много приличат на мъжките от целия женски елит.
Странното е че има най-слабата физика според мен



Тема като каза Магинови [re: HlNGlS]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано07.06.03 00:23



разбрах, че отбора на училището ни по баскетбол (реп шампион за 2002) по една случайност са пътували към Франция и обратно заедно с Маги! Водача на групата се е снимал с нея и е взел интервю за местния вестник :)))



Тема ще ви разочаровамнови [re: Mopraнa]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано07.06.03 00:33



ама като гледах записа на адаша Веркерк ми се струва, че Ферито (който ми е по -симпатичен и на мен) е в по-слаба форма и ще загуби финала.

Оня е изрод бе сестричкиииииии



Тема абсолютен изрод!нови [re: safin]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 08:13



верно си е.
а коментаторите по евроспорт казаха, че бил
бивш модел (или на мен нещо ми се е счуло...)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.