Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 25.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Абе хора...  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 23:38



гледам ролан гароса се приближава и реших да хвърля едно
око на тенис турнирите, да видя кво става...
и веднага бях възнаградена и зарадвана за интереса си
хюит (моя любимец) - отпаднал още в първи кръг на турнира в
хамбург срещу представителя на домакините ханчк.
а дано все така да му върви занапред!

маги малеева спечели убедително срещу силвия фарина -
даже й хванах края на мача - на силния турнир в рим.
и като гледам, ако не се разконцентрира, както често прави ,
може и доста напред да стигне!

и хайде пишете моля ви.
стига сте мързелували:))




Тема Re: Абе хора...нови [re: heops]  
Автор reader (dead)
Публикувано14.05.03 08:44



Тва сичку дет го казваш
само мож да ме радва...

"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема Re: Абе хора...нови [re: heops]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано14.05.03 15:32



Имам чувството, че вървят поне пет турнира едновременно и нямам представа точно кой гледам като хвана тенис, но Маги я засякох . Зърнах и незабравимата фигура на Серена
Пък Джейми Блейк отпаднал в първи кръг незнамкъдеси. Какво му става на това дете! Ако знаеше коклко ме разстройва само...



Тема леле, егати мистерията...нови [re: Mopraнa]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 16:53



нали вчера ви писах че лейтън паднал в първи кръг -
то така пишеше на сайта на евроспорт.
пък сега гледам, че по ринг го дават пряко във втори
кръг срещу клеман та напразна радост -
любимецът продължава...
а ако знаете клеман колко е смешен - пуснал си е някаква
брада, която е невероятно руса и направо прилича на древен викинг с нея

а за джейми, моргана, ще ти кажа, че не му е дошло времето още.
ама ще дойде!



Тема Re: леле, егати мистерията...нови [re: heops]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано14.05.03 17:38



Току що си пуснах Ринга, ако не за друго, то заради Клеман - много яка брада си е отгледал , пък и води за момента. Абе, с него сме отвсякъде, така да се каже
Както гледам, времето на Джейми ще дойде когато и на Марат



Тема Re: леле, егати мистерията...нови [re: Mopraнa]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 22:25



леле, скъсах си нервите с тоя мач.
добре, че го спряха след първия сет, че сигурно щях да счупя нещо
вкъщи. как може тоя клеман да изпусне толкова шансове!?!
гледам сега в евроспорт, че е загубил мача. 7/6 в третия сет.

тебе да не ти харесва брадата му? изглежда поне с 5-6 години
по-стар с нея, да не говорим, че въобще не се познава кой е...



Тема Ама че ме е яд...нови [re: heops]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 22:33



Магдалена отново доказва колко е непостоянна:

Малеева отпада нещастно в Рим
Въпреки че водеше с 4:2 в последния сет, Магдалена Малеева допусна обрат за 6:4, 4:6, 7:5 срещу Тина Пишник (Слвн) във II кръг от Откритото на Италия ($ 1,3 млн.). Мачът продължи близо 3 часа, но първата ни ракета не успя да подобри класирането си от миналата година. Поставената под №15 в схемата Малеева и квалификантката Пишник (№65 в света) не бяха играли досега помежду си.
Късно снощи Маги и Лизел Хубер (ЮАР) срещнаха №3 Кара Блек и Елена Лиховцева (Зимб/Рус) във втората фаза на двойки.
Контузия на левия крак пък отказа от участие снощи Моника Селеш. При 3:6, 1:4 срещу Надежда Петрова (Рус) двукратната шампионка не издържа и напусна корта в комплекса “Форо Италико”.

само не можах да разбера какво имат предвид с това "нещастно". то, тва си е типично за нея




Тема Re: леле, егати мистерията...нови [re: heops]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано15.05.03 13:16



Аз пък можах да ги гледам до 5:4 за Клеман, така че съм си спестила стреса Пък Хюит по традиция трудно се дава, не може да му се отрече. И като си помисля, че е зодия Риби...

Пък брадата много ме кефи Не намирам, че Арно изглежда по-стар с нея, по-скоро му придава някакво приятно хулиганско излъчванеОбаче трябва да подчертая, че имам слабост само към руси и рижи бради-черните са ми някак бабаитски

На Малеева и стана специалитет да вдъхва празни надежди на родните фенове и как само успява да падне от разни дето никой не ги е чувалТва за мене си е нещо мързел-да губиш редовно от такива,които не са ти на нивото.Май е решила да си пази силите за турнирите по двойки...



Тема добрата новина!нови [re: Mopraнa]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 22:29



Hewitt beaten in Hamburg

World number one Lleyton Hewitt finally ran out of steam and was beaten 6-1 3-6 6-0 by Fernando Gonzalez in the third round of the Hamburg Masters on Thursday, as Gustavo Kuerten lost against Wayne Ferreira 7-6 6-4.

The world number one had played six hours of tennis in overcoming his first two opponents, and often looked flat against the lively 15th seeded Chilean.

Gonzalez dominated much of the match with his sharp returns and fierce forehand winners, and Hewitt rarely looked capable of turning the tide.

Hewitt swiftly fell behind 5-0 and earned just two game points in the first set.

In the second, Gonzalez broke to lead 1-0, but then twice dropped his own serve to love, for the Australian to level the match at one set all.

In the deciding set Hewitt again struggled to impose himself on a confident opponent, earning just one game point, on Gonzalez's serve in the first game.


риби ли бил?! доста интересно...
не че нещо разбирам от зодии. сега ако ми кажеш, че
и ким е някоя риба ... най ми прилича на скорпионче:)

шегуваш ли се? той с тая брада не може да се познае,
направо си е друг човек! и ми изглежда яко сдухан с нея,
не знам защо. и си му пролича да ти кажа - всеки път
когато имаше някоя възможност и така се панираше в разиграването
че ми стана жал в един момент. иначе и той си е голям борец.

а в рим кончита мартинес бие хантукова. каприати също продължава.




Тема Re: добрата новина!нови [re: heops]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано17.05.03 12:47



Ми как няма да падне горкия Лейтън - ти го урочаса, като го беше отписала предварително Пък за зодията на изгората му - прекалено миличка ми се вижда , за да е скорпи, по-скоро нещо телешко виждам в нея

Повече лоши думи по адрес на любимата брада не давам да се изричат! Опитваш се да я обвиниш за загубата, обаче аз няма да се хвана
Гледа ли Каприати / Моресмо , щото аз му хванах само началото. Гледам, че Моресмо излиза на полу-финал срещу Серена...Хм




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.