Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 18.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема айде бе, естети, нека да сравняваме  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано06.05.03 15:49



ето ви чехкинята:









ето ви и Анна













извод:
две думи за чехкинчето
1. цици- липсват
2. крака- дълги, недоразвити, с една дума- щеки. Рядко грозна гледка, да носи анцунг или панталони
3. лице- нищо особено


две думи, а може и повече за Анна
1. цици- има, имаааа, при това добре оформени, стегнати и перфектни
2. крака- спортни, без излишна мускулатура, приятно заоблени, отлична пропорция
3. лице- не е идеално /идеалното почти винаги е скучно/, но е интересно и красиво
4. като гледам това момиче на корта, винаги ми идват на ум три неща
4.1 здраве- просто лъха от нея, няма как хората да не искат да и мязат
4.2 спортно излъчване- не може да се отрече, че това е най- добре изглеждащата тенисистка в историята на тениса. И това е факт!
4.3 секс - също като здравето, което излъчва
5. пределно съм наясно, че Ку,рникова няма да стане №1 едно в ранглистата, нито скоро ще спечели турнир, да не говорим за турнир от Големия шлем или, боже, самия Голям Шлем. Наясно съм с мисълта, че никога няма да бие рекордите на моята любимка, Щефи Граф, но и не може да се отрече, че това момиче има талант, липсва му психика

както и да е, от горепосочените доказателства, не виждам основание да се отдават някакви предпочитания на въпросната чехкиня... нищо особенно, като тях, тенисистки бол. Курникова е една!!!

Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема Re: айде бе, естети, нека да сравняваменови [re: Philip Marlowe]  
Автор heops (хахо-хихи)
Публикувано06.05.03 21:46



абе не знам, ама нито една от снимките на ана не
се отваря.
нищо де, знаем я как изглежда...
само едно се чудя - защо реши, че има талант, а й
липсва психика? на нея просто й липсва желание да
спечели каквото и да било:)



Тема ей тука вече ще станатнови [re: heops]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано07.05.03 11:50



мамка му, тези дето не се отварят бяха убиец, до вчера ставаше, обаче май от сайта правят некви въртели... ето други

аз знам, че знаеш как изглежда Анна, обаче една глупава полемика в клуба ме накара да се замисля, дали и други знаят ... та нека око да види /макар ръка да не може да пипне/

ами гледал съм играта и, многократно. Няма елемент от тениса който тя да не владее, има техника, има физика, но лесно се пречупва, та за това казвам, че няма психика ... не е Щефи Граф, да обърне Новотна на финал на Уимбълдън от 1:4 в третия сет и сервиране на за чехкинята





















[image][/image]

Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема Re: ей тука вече ще станатнови [re: Philip Marlowe]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 16:20



боже, ти ме засипа! два часа ги чакам да се отворят:))

само недей да ми споменаваш новотна! това сигурно е най-нестабилната психически тенисистка в историята на тениса. бях й фенка, понеже много ми харесваше сервиз-мрежата й, обаче толкова съм й се ядосвала, че губеше спечелени мачове евала все пак, че един уимбълдън успя да вземе преди да се откаже.

що се отнася до ана - онази снимка където държи двете топки е впечатляваща дори и за моето женско око.изглежда хубава на нея.



Тема Re: ей тука вече ще станатнови [re: Philip Marlowe]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано08.05.03 16:00



ей на това му се вика - ак добитък
физиономията просто няма да я коментирам - типична руска селянка
но самочувствие е върха - то май само това привлича



Тема Re: яснонови [re: mania4ka]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано09.05.03 12:04



единственото по- лошо от женската злоба е женската завист. Да си бяхте постанали маниакалната физономия, а можеше и да цъфнете по тенис- тоалет... така щях да сравнявам, да имам база, как не изглежда яка руска селянка.

съвсем очевидно е обаче, че на вас ви липсва самочувствие- съдя по изключително неграмотния текст сътворен под диктовката на вашата злоба.

и накрая, уверявам ви, че нещата които привличат в Анна са доста повече и съжалявам че не предизвиквате същия интерес сред хората ... що пък да съжа
лявам? Толкова си можете... съжалявайте се



Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема я па ти!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор safin (black swan)
Публикувано09.05.03 20:49



За първи път виждам някой да говори на ВИЕ в интернет и то по подобна тема!!!
Няма смисъл да се правим на учтиви по-готино си е директно на ТИ :)

Всеки си има право на вкус и за едни е селянка, за други принцеса за трети - незабележима.

Та какво викаш ти :)? Мацето било готино?
Е! И според мен - никак не е зле, но нищо повече!
Ако трябва да я сравнявам с някого - примерно в едно средно училище можеш да намериш поне дузина по-хубави :)))

Колкото до снимките - харесва ми на онази с оранжевия потник.
А на онази с топките - НЕ МИ ХАРЕСВА :Р /Tва е за хеопс/
Опитали са да я хванат с по-перверзна физиономия ама нищо не е станало ... или просто Ана не може да прави такива муцунки.

За да те зарадвам - Щефи е с класа над нея
/предпочитам нея макар и на сегашните и години, пред Анечка ;)/



Тема Re: яснонови [re: Philip Marlowe]  
Автор heops (хахо-хихи)
Публикувано09.05.03 21:14



разбира се, че още хиляда неща привличат в ана, кой ти гледа външността?!!!
то е една искряща интелигентност...ангелска доброта, ама и услужливо е девойчето, състрадателно, усърдно.....
ама тея хора са толкова повърхностни, баси - как не ги виждат тия работи?!!
човек лоша дума за нея просто няма как да каже.



Тема Re: я па ти!нови [re: safin]  
Автор heops (хахо-хихи)
Публикувано09.05.03 21:18



що да не ти харесва бе? най-свестната е. не казвам че другите са зле (да не се обиди детектива:)).
ана да не може да прави перверзни физиономии?! ти се шегуваш.
е като се замисля, всички хора си мислят, че тази жена 100 % е богиня в секса, с тоя външен вид, ама представи си, че въобще не е така.
той и том круз беше голям плейбой, пък нищо не струвал в леглото - така говорят злите езици...

сафин, какво става с теб? държиш ни в пълно информационно затъмнение...



Тема Re: я па ти!нови [re: heops]  
Автор safin (black swan)
Публикувано09.05.03 22:21



прави мръсно на хокеистчетата ... друго едва ли.

Ама все пак се е поусетила че шахматистите са по перверзни - голяма фантазия имат ша знайш

Абе Дж Анистън ги слага всички в джоба си ама аре ...

колкото до мен - разкъсвам се на едно 10-15 парчета от бач, мислене, девойки и т.н. /най-вече първите две/




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.