Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 27.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема VLESTE TUKA BE HORAнови  
АвторHewitt (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 14:46



VISITKA:
TOVA SAM AZ
roden:15.02.89
name:Emil Harry Vassilev
priakor:Hewitt
I play:tennis ot 5 age
from:Sofia
Tell:098-579-036(GSM)
Ako iskate da igraem mi se obadete.




Тема Кой си ти бе нещастнико ... :))нови [re: Hewitt]  
Автор safin (рицар джедай)
Публикувано02.11.02 17:45



Ако искаш да научиш как се играе тази игра си пусни RTV възможно най-бързо !



Тема нищо лично братле ...нови [re: Hewitt]  
Автор safin (рицар джедай)
Публикувано02.11.02 17:50



но тук едва ли ще намериш някой достоен противник

хайде да си стиснем ръцете :))





Тема Choveche, ti samo na 13...нови [re: Hewitt]  
Автор naki (0xdeadcafe)
Публикувано02.11.02 18:12



... godinki li si bre? Wewe...
Ama kato se zamislja sigurno si po-dobar ot mene.
Kakwi sa tez razminavki? Tu igraja tennis ot 5-godishen, tu ot 5 godini, ima razlika vse pak, reshi koe ot dvete she e?



Тема Re: нищо лично братле ...нови [re: safin]  
АвторHewitt (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 11:40



PI4 kvo ima6 predvit?



Тема Re: Кой си ти бе нещастнико ... :))нови [re: safin]  
АвторPetko (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 12:56



Ако някой иска да играе с професионалит да ми се обади на 22-95-06 .Тренирал съм в тенис центъра на Калифорния 5 години.Там тренират Мартина Хингис,Моника Селеш,Дженифър Каприяти и сестрите Уилямс



Тема mmm. . ? [re: naki]  
Авторtennis_girl (Нерегистриран)
Публикувано01.01.03 20:44



nima vsichki tuk znaiat edinstveno da pishat kolko sa veliki? zashto vmesto da se fukate koi otkoga igrae i kolko e neveroiaten v sporta, ne napravite edna sreshta, ne se zapoznaete i ne zapochnete naistina da igraete . . ne e zadyljitelno da igraesh ot 20 godini za da si izkliuchitelen v igrata, vajnoto e dali ti idva otryki . .a vyv tozi forum nadali shte razberem koi umee vyprosnata igra i koi-ne . .give it up, guys! na dumi vseki moje da byde silen . .
P.S. bez zlostni komentari po moi address, prosto si pitam ne se li nauchihte li che samo s dumi nishto ne stava, sega da ne se hvyrlite da mi kazvate da ne se byrkam, kak godinite imali znachenie i prochee . . come on . .



Тема Abe ja...нови [re: tennis_girl]  
Автор naki (0xdeadcafe)
Публикувано01.01.03 20:54



...Kade sym kazal che sam velik? Pitam go prost vapros dali igrae ot 5 godishen ili ot 5 godini!!! Aide molia te ne mi izkrivjavai dumite...
A malak e zashtoto go svarnjavam s mene, i ne sam kazal che e malak za da e dobar, a e malak po prinzip (ne svarzano s tennisa)... Stoto az sym na 24... Taka che wopste ne si prava... Ima edno momche tyka, koeto si me bie na 6:1 i 6:0 redovno, mai pak tam - 13-14 godini... I naistina ne e zadaljitelno kato si igral ot 10 godini da si dobar, az ne sam mnogo dobar, dobar bjah 96 godina ottogava samo regres...
Togava imah i silen forehand i backhand no sega sym defanziven igrach i samo vrashtam topkata...




Тема Айде и аз едно бързо мнение :))нови [re: tennis_girl]  
Автор safin (рицар джедай)
Публикувано01.01.03 22:44



... щото след 2 минути почва комедията "4 сватби и 1 погребение" :)

1.Може и да правя впечетление на самохвалко, но
никога в този клуб не съм твърдял, че съм добър играч!
Мисля че съм над средното ниво, но чак пък добър - уви НЕ!

Тениса го играя защото ми харесва и защото съм спортна натура :)
Имайки предвид, че моите родители са средна класа живеем в провинцията на една жалка със своята икономика държава - пътя към големия тенис за мен винаги е бил затворен и затова амбициите ми са били умъртвени още преди да се появят :(

Тази страна в момента има нужда не от тенесисти, а от хора които да я вдигнат на крака :)))

Всеки би играл тенис с удоволствие, но малко са хората които ще си загубят голяма част от младините в труд за да се опитат да постигнат наистина нещо!

2.Форума за мен е място за разтоварване и за разговори с приятни хора!
Само че този клуб странно защо е доста по-пуст от доста наглед далеч по глупави клубове :(((

... така че това да пускам бъзици отвреме навреме е напълно в духа на това което търся тук :))

3.Запознанството наживо има 2 страни - добра и лоша

а)добрата е, че хората могат да засилят приятелството си посредством по-чести срещи

б)лошата е, че следствие на а) в клуба се оформят малки групички и целостта на групата се разрушава :(((

с Наки не сме от София, но по една случайност за малко щяхме да се видим именно там :))) аз съжалявам че не можахме, но точно тогава играх с един приятел от чата на кортовете в Техническия и се разминахме ...

В клуба няма хора ентусиасти - софиянци - те трябва да оправят нещата относно срещите :)))

Happy New Year

... a стига изтървах началото на филма

...аз съм съгласен да бъда и предпоследен,
стига последен да остане Каръка!


Тема Re: mmm. . ?нови [re: tennis_girl]  
АвторHewitt (Нерегистриран)
Публикувано02.01.03 14:28



Abe hora ne se karaite zaradi mene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.