Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: US Open-схемата при женитенови [re: reader]  
Автор Mopraнa (саблезъб тигър)
Публикувано30.08.02 16:20



И аз това имах предвид.Сякаш беше излязла само да се поразгрее,пък каквото стане.



Тема Re: аз пък вчера като я видяхнови [re: heops]  
Автор Mopraнa (саблезъб тигър)
Публикувано30.08.02 16:36



Мисля,че Винъс беше на 18,когато падна от Хигис...Иначе за Динара имах предвид,че и да има качества,май още не се взима на сериозно. Необяснимата руска душевностЯвно ще трябва да сме търпеливи и да изчакаме още някоя друга година.Тъкмо Уилямсите могат да решат да се пенсионират междувременно
Дано да дадат мача на Малеева...
Нали питаше за старите мачове-вчера за N-ти път даваха Конърс-Агаси,нали имаше rain-delay



Тема Re: аз пък вчера като я видяхнови [re: Mopraнa]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 09:56



аз по време на един от тези rain delay
хванах повторение на миналогодишния
мач агаси-сампрас, обаче тоя прословут
агаси-конърс така и не мога да го нацеля, значи!

винъс не може да е била на 18, защото това беше 1997,
най-много да е била на 16, но все едно
снощи хванах много интересен мач - Бовина-Форец.
това е истинският тенис, а не животинското блъскане
на уилямс, дето никаква игра не става. като гледам досега
серена си печели мачовете с по 6/1 6/1 - то къв е смисълът? . а в този мач имаше и интрига, и хубави разигравания,
и психологическа борба



Тема Re: аз пък вчера като я видяхнови [re: heops]  
Автор Mopraнa (саблезъб тигър)
Публикувано31.08.02 20:10



И аз хванах Бовина-Форец и останах приятно изненадана.Това беше може би първият наистина интересен двубой при жените от началото на турнира.Останалите бяха или неравностойни или безумно скучни.Като мача на Скиавоне,който се състоеше от безкрайни разигравания от дъното на корта докато някоя сгреши

Вчера влязох в нета да проверя каква става с Марат и О! Ужас! даже леко поприпаднах Може би пак е решил да направи жест към публиката,но се е поувлякъл и е забравил,че не е препоръчително да губи повече от два сета на мач Сега остава и Джейми да отпадне...А,даваха ги днес със брат му-май играеха на двойки,що ли?..Блейк №2 не е толкова хубав,дори е леко гушест, но има сини очи и може да мине за приблизително чаровен



Тема zamalko chudo da se sluchi!нови [re: Mopraнa]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 10:57



bravo na chanda rubin!
wednuj niakoi da igrae naistina umno sreshtu
sestrite williams i da pokaje che sa bezmozuchni
suwsem malko ne i stigna na rubin, no mi stana mnogo
simpatichna. i oswen towa pokaza "great fighting spirit"

a puk bovina mnogo se izloji sreshtu davenport, wupreki che
specheli edin set. ujasno e neturpeliwa w igrata si, naprawo me
hwana iad



Тема Re: zamalko chudo da se sluchi!нови [re: heops]  
Автор Mopraнa (саблезъб тигър)
Публикувано04.09.02 21:55



Но пък Хантукова беше много спокойна срещу Хенин и за пръв път ми беше интересно да гледам нейн мач.Досега не ми беше правила особено впечатление.
Да бе,едва ли някой е очаквал точно Чанда Рубин да се окаже сериозно препятствие за една Уилямс.Много се изкефих как караше Винъс да тичка из целия кортАбе,нямаше да е зле след всички усилия да вземе и да го спечели тоя мач...Но всичко продължава по план
Малеева-Фрейзър може да кандидатства за най-отеглителна реща на турнираКак не заспаха тия двете?!..Аз поне заспах




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.