Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 20.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Място за коментари :)нови [re: Mopraнa]  
Автор naki (0xdeadcafe)
Публикувано16.06.02 10:32



Мда, затва ли изпоотпаднаха всички французи рано-рано... :))) А испанците никакво впечатление ли не ти направиха?



Тема Re: Място за коментари :)нови [re: naki]  
Автор Mopraнa ((зла)магьосница)
Публикувано16.06.02 22:01



Чак пък рано да са изпадали франсетата не си спомням,а и от друга страна им се паднаха по-сериозните противници.Важното е,че правиха зрелищни мачове,което не бих твърдяла със сигурност за испанците;за финала-определено.The Spaniards,освен това,рядко представляват сериозна заплаха на други настилки,без Фереро...май.Дори няма да си правят труда да участват на Wimbledon,барабар с Гуга.Много им здраве.
Кореча пък да се беше обръснал малко тая година.Още сънувам кошмари като се сетя на какво беше заприличал



Тема Re: Място за коментари :)нови [re: Mopraнa]  
Автор naki (0xdeadcafe)
Публикувано16.06.02 22:16



Emi Santoro otpadna rano, nekoi drugi sushto, samo Грожан стигна до по-далече... Клемон се издъни ефектно от Кореча като имаше по едно време 3 последователни мачбола, верно на сервиса на испанеца... Е добре, какво разбираш под зрелищни мачове? Като са равностойни противниците и има интересна борба може би? Еми сори, ама не са равностойни на испанците... Фереро направо смаза Агаси и Сафин, например... И не беше чак толкова лошо за гледане даже...
А Кореча не се бръсна от суеверие... Явно си е мислел, че силата му е в брадата... Е поне стигна до полуфинал, значи може би е бил прав...
За испанците не си права... Верно на трева никак ги няма, ама например на Мастърса в края на годината са печелили неведнъж, което означава, че са добри и на бързи настилки... Между другото и Куертен май го спечели...



Тема eeee ama i ti si edna!нови [re: Mopraнa]  
Автор safin (xpert)
Публикувано17.06.02 19:00



каква фенка си, след като не подкрепяш докрай своя идол?

виж франсетата как се издъниха на световното :))

направи ми впечетление, как един ирландец развяваше гордо флага на страната си след като техните отпаднаха на дузпи!

ти вместо да ме похвалиш че съм No 1 ....?!?!



Тема де е адреса?нови [re: naki]  
Автор safin (xpert)
Публикувано17.06.02 19:08



и аз не съм го мяркал но ще гласувам против :)

иначе не си вярвам много защото не виждам сериозни играчки срещу тях



Тема Re: де е адреса?нови [re: safin]  
Автор naki (0xdeadcafe)
Публикувано17.06.02 19:14



http://www.sanexwta.com



Тема "Фереро смаза Агаси и Сафин"нови [re: naki]  
Автор safin (xpert)
Публикувано17.06.02 21:02



ха хх ах хахсах!

как го измисли само.....
добре че бях с привързан крак, щото ми излезе мазол, след като Япанасетата ни биха на футбол

Няма значение къде се класирам - стига Хюит да ми диша прахта



Тема ок! вече гласувахнови [re: naki]  
Автор safin (xpert)
Публикувано17.06.02 21:10



от 6-12 месеца

странно че има само 2% там



Тема Ми кво пък,нови [re: naki]  
Автор Mopraнa ((зла)магьосница)
Публикувано17.06.02 21:29



загубите също могат да бъдат зрелищни,явно проблемът е,че никой не обича французите.Та по тоя повод ми беше и мисълта,изненадах се,че дори не ме подразниха-напротив. Като се има предвид,че са доста млади-тепърва очаквай да громят любимите ти испанци.
Пък Кореча определено сгреши с брадата,защото без такава четина е стигал два пъти финала.Сега се получи голямо съпротивление с тая растителност и работата не стана.Мдам



Тема Да не би да мислеше,нови [re: safin]  
Автор Mopraнa ((зла)магьосница)
Публикувано17.06.02 21:47



че моето фенство е пожизнено?Както се изявяваш в последно време май ще почна да разглеждам нови офертиВнимавай как ще се държиш на Wimbledon :о))
Абе,навремето и лимонката Риос беше нумеро уно,не знам що се сетих.

Французите отпаднаха от световното,обаче Сенегал са си направо Made in France-треньор,играчи,цялата шайка;така че връзката остава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.