Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 13.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема US Open  
АвторMopraнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 22:00



Ваканцията свърши,добрият тенис обаче тъкмо започва.След дългото ми и неизвинимо с нищо отсъствие от тоз` цЕнен форум ви призовавам най-тържествено да стегнем редици и да не оставяме клуба да пустее и то по време на турнир от Големия Шлем.Тъкмо изгледах мача на Сафин и адски се изнервих от оня симулант,когото би .Само разконцентрира нашто момче и аха-а...,дори не ми се мисли...Айде,нали всичко приключи по план(чукам на дърво)



Тема хе хе ! титлата пак ше е моя :))нови [re: Mopraнa]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано31.08.01 21:46



не се притеснявай, на онзи симулант му дадох един сет щото исках да поиграя малко повечко, за да вляза във форма не е лека задачата да защитавам титлата си ...


кой е следващият мераклия да го разбия в тайбреци ???



Тема Мхе-мхе,нови [re: safin]  
Автор Mopraнa (магьосница)
Публикувано31.08.01 23:19



щом е било за формата,от мен да мине.Ама предупреждавай поне,когато ще разгряваш-без малко да ме тръшне инфаркт
Интересно какво ще стане в мача срещу Арази-и той е една нерва...Значи шоуто няма да е за изпускане



Тема твоя друг път!нови [re: safin]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 14:01



Титлата ще е за РАФТЪР!!!!!!

Само дано да успее да премине през Сампрас.
брех, това трябва да бъде невероятен мач.
но рафтър е в по-добра форма.

Давай ПАТ!!!

пък ти Сафине, ако стигнеш до полуфинала, ще трябва да черпиш.
не можеш ли малко по-малко да се ядосваш? :)) ама
много си зле с нервите.......



Тема За тези които ...нови [re: Mopraнa]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано03.09.01 23:06



... си правят кр(ас)иви сметки без кръчмарина (т.е. без моя милост;)

На вниманието на Lazy:
Агаси ако се докопа до мач с Сафин, ще бъде разнасян като пръскачка из лозе! И ако мисис Граф - тази велика тенис дама (забравих в шах клуба да ти спомена, че плаша да ти взема дамата след 8 хода ;) все пак ме помоли, може и да му пусна някой и друг сет за публиката!!! (Ееее ама разбира се, че и на господин Агаси плаша да му отмъкна дамата :) той какво си мисли, че ще се оттърве само със една загуба на US OPEN ли?!?!?)

На вниманието на Моргана:
Преди малко погледнах за малко еуроспорт, за да видя как Сампрас прави два поредни аса на твоя любимец :РРР А резултата беше повече от убедителен (6:3 6:2 0:1 за Сампрас), така че печелиш моите ехидни съболезнования ...

Опс ! Извинявам се ! това се беше адресирано до Heops
Как можах да се объркам, че моята вярна фенка Моргана, ще стиска за Рафтър!

Редактирано от safin на 03.09.01 23:15.



Тема хъ-хъм!!!нови [re: safin]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 16:24



е, добре де, може и да не е за Рафтър титлата. айде сега....подробности.
:))
ама няма и за тебе да е. - просто не знам как ще омаеш госпожа Граф. тя и
бебенце ще си има вече от татко Агаси .
а пък той как играе!! може и да се докопа до мач с тебе, ама много ракети
трябва да хвърляш, за да омаеш неговата мадама.
ех, не е лесно..... :))


ей, сафине, ами бриджит уилсън как ще я омайваш, ако Пит играе с теб?
и все пак трябва да отбележа, че с нея имаш повече шансове.

Успехи! .... в омайването, де....



Тема Ами ти съвсем се разконцентрира...нови [re: safin]  
Автор Mopraнa (магьосница)
Публикувано04.09.01 22:35



Вместо да мислиш как да защитиш титлата се каниш да отмъкваш разни дами втора преснота.И тенис топки взе да похапваш (мача с Йохансон)Абе изобщо сериозно почвам да се притеснявам за психическото ти състояние.
Иначе много се опасявам от Родик и Гуга-и двамата имат всякакви мръсни оръжия в арсенала си и са страшно инатливи.Отгоре на всичко ако изостават в резултата умеят да се мобилизират и стават още по-опасниПък и Смпрас ме притеснява-май е решил да направи всичко възможно да спечели турнира отново преди да се оттегли и играе като за последно.Кво ше кажеш като вътрешен човек?

Редактирано от Mopraнa на 04.09.01 22:37.



Тема не плачи за Рафтър, аз ще отмъстянови [re: heops]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано06.09.01 19:21



Трябва да призная, че бях наистина впечетлен от мача между Агаси и бат’ Пит. Но все пак съм доволен, че няма да ми се наложи да играя с Агаси, щото има много мръсен стил на игра !!! С чичко Сампрас по ми е кеф да си цъкам, още повече, че финала от миналата година още му държи влага ;)

А относно мадамите – много повече уважавам Граф, но май много ми е голяма .
Обаче трябва да призная – малката сладуранка Бриджит хваща окото от километри :) че на всичко отгоре доста палава ми изглежда ! Не се учудвам че Сампрасчето победи ... Ако все пак искам да имам шансове да му я отмъкна трябва доста да се понапъна докато го бия :(

Heops, ако загубя от Сампрас вината ще е изцяло твоя :) нали те наех за лична мажоретка – сега трябва да разсейваш Сампрас :) Ако все пак издържиш конкуренцията с Бриджит и аз спечеля, ще ти подновя договора за още поне 2-3 годинки :) така че умната за кого ще викаш утре ;)



Тема спокойно фенке...нови [re: Mopraнa]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано06.09.01 19:29



Не се притеснявай миличко! За мача със Сампрас – той ми е абонат :) само дано не съм го ядосал много с тупаника който му теглих миналата година ...

Тези Йохансоновци изобщо ги нямам за играчи, истинският турнир едва сега започва !

горе в схемата играят федербал и изобщо не ме притесняват, ние с бат' Пит ще си доиграем продължението на миналогодишния финал




Тема Re: бяхме се договорили, сафине,нови [re: safin]  
АвторHeops (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 21:19



за масажорка, а не за мажоретка,
обаче с удоволствие ще приема и новата длъжност.
просто съм поласкана от деликатния начин, по който ми я предложи
какъв джентълмен ..........

според мен е малко да се каже, че мачът беше впечатляващ -
беше ВЕЛИК!!!! един от най-великите в историята на играта
между двама от най-великите в историята на играта.
Не видя ли само как публиката им стана на крака преди последния
тайбрек и цяла минута ги аплодираше!
Но Пит имаше малко повече късмет тази вечер.

ще изчакаме още един-два дена да видим дали още помни онази
ужасна загуба от теб от преди година.
ех.... трудничко ще ти бъде, въпреки че аз ще се погрижа да си свърша работата. :)))







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.