Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 24.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Абе не се заяждамнови  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано22.03.06 15:34



обаче тази година дори и улиците не измиха за празника-егати пепелака,егати чудото,да те е яд да ходиш пеш.Ами дупките и разрушените стълби...кво ще ги правим,а кмете?
Само строежи не може(и комисионни)
А къде м/у другото отиват нашите данъци?
Ами приходите от общински имоти?
Ами таксите от наем на рекламни площи?
Ами парите от милионите разрешителни за какво ли не...
Защо не се благоустроява?
Защо е мръсно?
Защо има тъмни улици?
А кмете???

Ей,доде най-сетне

Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: ДPaka]  
АвторBolqr4o (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:20



Е, ти пък - и кметът е човек. А един човек може ли без 68538959874 апартамента? Не че не може, ще кажеш ти, ама живот ли ще е това?



Тема Re: Мен друго ме учуди ...нови [re: ДPaka]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано23.03.06 01:19



Изненадах се от факта, че липсват катуните по главната! Как изобщо пропуснаха да лапнат некой левец от нещастните мангали, напразно били пътя с таратайки с ремаркета пълни с гащи и чорапи от Търговишко, Шуменско и прочие дрън, дрън. Не ги ли помните от миналата година? И от по-миналата? И от още по-миналата? Какъв напредък!!! Не мога да повярвам!!! И в този ред на мисли, се сещам само за едно - дали пък точно този парцел (за главната говоря) не се подготвя за поредния строеж, защото то друго място не остана...

НЕ СИ ДАВАМ ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА, НА КОЯТО СЪМ ИГРАЛА!!! НЯМА ДА СТРОИТЕ ТАМ!!!

НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Тема Re: Мен друго ме учуди ...нови [re: deliverme]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано23.03.06 16:59




Да,наскоро ни гостуваха братовчеди от Бургас,гледат широкият площад от нашата тераса и се смеят-абе какъв площад,вие сте си щастливи,това до сега в Бургас да е станало на 3-4 кооперации
Как не се е сетил кмета...
аслъ
за какво са ни тези площади,че и улици...я по-нагъсто сградите

Ей,доде най-сетне

Тема Re: Ааааа.....нови [re: ДPaka]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано24.03.06 16:10



Не му давайте на кмета таквиз идеи за площада, че току-виж гушнал идеята и както си нямаме затворен център /без автомобили/ и площад няма да си имаме



Тема Re: Ааааа.....нови [re: kremenskata]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано24.03.06 17:25



яадоввжмжмж(земам си думите обратно)
Ама той кмета е ангаже бе,да не ще дойде тук да ни чете из клубовете я,човекът си има толкоз дела,командировки,заеми,важни решения...
Де го търсиш ти...

Ей,доде най-сетне

Тема Re: Ааааа.....нови [re: ДPaka]  
Автор deliverme (без титла)
Публикувано24.03.06 17:39



Абе едва ли ще дойде тук, но като гледам какъв лоялен като камикадзе привърженик си има сред нас, нищо чудно да е в час какво си коментираме! Незнаете ли колко малък е градът ни всъщност!?!

НЯМА ДА СИ ДАМ ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА, НА КОЯТО СЪМ ИГРАЛА! НЯМА ДА СТРОИТЕ ТАМ!!!

НИКОЙ ПЪТ НЕ Е ДЪЛЪГ, АКО НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ!!!


Тема Re: Абе не се заяждамнови [re: ДPaka]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано25.03.06 06:50



Драка, какво да ти кажа, колкото пъти се върна от София и си викам, брей как са изчистили града, но то това е само докато мине една седмица и почна да виждам къде какво има



Тема Re: Ааааа.....нови [re: deliverme]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано25.03.06 13:03



Че има такива кучета да душат къде ли не, има. Но те едва ли ще влизат в открит спор или ако го правят то ще е анонимно....



Тема Площад?! [re: ДPaka]  
Автор drek (хирургоид)
Публикувано25.03.06 16:46



Доскоро живях в Търново и града много ме кефи, ама...

...де го този площад, че не се сещам нещо?

То официалните събития се правят на улицата пред общината, като се спре движението! Де ти на баир площад?

Не пиша с лоши чувства! Напротив. Но, моля, припомнете ми къде във В.Т има площад.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.