Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 02.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: TEXNOMARKET METRO PRAKTIKER CBAнови [re: sasho_rs]  
Автор pyж (Red Album)
Публикувано19.11.09 22:19



Даже и съм работил за един от тях (Техномаркет)



Тема Re: TEXNOMARKET METRO PRAKTIKER CBAнови [re: pyж]  
Автор sasho_rs (новак)
Публикувано20.11.09 10:57



Значи си потъпкваш принципите.





Тема Re: TEXNOMARKET METRO PRAKTIKER CBAнови [re: sasho_rs]  
Автор pyж (Dhanvantari)
Публикувано20.11.09 12:49



Те з*тва ме изгониха ... К*т ме усетиха ...че налитам на бой (+признаците на леки психо*отклонения) и айде ...
Иначе там работя готини момчета - кълна се ...
Обаче ... колкото повечете се качваш по стълбицата (на властта) - толкова повече играта загрубява и мухлясва...



Тема ТехноМаркетнови [re: sasho_rs]  
Автор pyж (Dhanvantari)
Публикувано20.11.09 13:02



а колкото до принципите (аз съм засукал бая от анархията и пънка) - даже оттам (Техномаркета) си купих едно без*ценно дискче - ЦеДе на СексПистълите - Живо изпълнение от клуб76 (направен.през.77-ма) ... нещо велико! ... обаче к*т видях де е произведен (Мейд ин Израел - оп-паа! и ми замириса на Еврейска Конспирация) ... чета след това ... *Протоколите* (на Николов) и гле*ам - а те евреите разпространяват пънк плюс класика - да обрамчват на младите главите с щури и утопични идеи ... докато дойде Еврейският Цар (и Властелин) & ае (мо*е съм шизо) ама тия цени стил 99 (освен че да заблудят клиента за реалната цена (ще си кажеш левче, левче - ама едно е да видиш 199, друго е 200) - аз долавям тук няк*ви масонско\еврейски сакралности (стил трите6) ... и продават боклуци *Нео!* (братя и сестри, за бога! не си купувайте *Нео!* - щот се чупи веднага!) ... Залагайте на качествени (и утвърдени марки) Pioneer например! мо*е да е малко по-скъпо, ама штъ зарине - дет се казва ...



Тема Капиталът!нови [re: pyж]  
Автор pyж (Dhanvantari)
Публикувано20.11.09 13:07



аз капитала не го мразя - напротив! - нищо лошо в т*ва да си богат! ама да пра*иш от това системи за експлоатация, подчинение и манипулация (т*ва вече го мразя!)



Тема Кои Сме?нови [re: pyж]  
Автор пepфekтeн шизoфpeниk (руж)
Публикувано08.03.10 04:10



Аз (Никола от Павликени)
Силиус
и Тихият Търсач на Дхарма



Тема Re: TEXNOMARKET METRO PRAKTIKER CBAнови [re: pyж]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано04.02.21 08:16



Самият Фурние - на този площад - прочети адреса е починал брат ми Владимир Полянов в Париж.

Цитирам част от акт 1308

В четвъртък на двадесет и трети август хиляда даватстотин и деветде-
сета година, в три часа и петнадесет минути е починал, на адрес 2,
Площад Доктор Алфред Фурние, Владимир ПОЛЯНОВ, роден на 23 септември
1956 г., в Харков.
Това може да се знае само от стар архивариус.

пп


2. Weltkrieg: Der Krieg am Polarkreis - Dänemark, Norwegen, Finnland (Doku)






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.