Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 20.05.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Тема Сервиз на цифрови фотоапарати  
Автор klevcov (непознат )
Публикувано03.12.08 21:01



Можете ли да ми подскажете, дали има ли във града сервиз на "canon"
или евентуално някакъв за цифрови фотоапарати и ако да, къде се намира той? Благодаря предварително!



Тема Re: Сервиз на цифрови фотоапаратинови [re: klevcov]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано05.12.08 02:50



Баце, Търново е много консервативен град. Та не си се ориентирал към правилния град. Аз например имам още запазени ленти OR-WO, ама стават страхотни черно-бели снимки. С цветни така и не се снабдих. Иначе карам с два фотоапарата единия е Смяна, а другия швабски - Зенит, с оптика на Карл Цайз от Карл Маркс Щатдт. Та за японските глезоти незнам.
Гледам поразпитал си по другите градски клубове, ако имаш желание попитай и за сервиз за Смяна, че нещо май тя иска да ме оставя

, но аз и изкарвах душата...



Тема Re: Сервиз на цифрови фотоапаратинови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор baj4O (непознат )
Публикувано15.12.08 22:56



Бате Недев, не се бъзикай с човека !!!

най-просто питай тук:

Канон България
София
тел. 02 / 807 92 60
e-mail: service@canon.bg



Тема Re: Сервиз на цифрови фотоапаратинови [re: baj4O]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано16.12.08 00:50



Байчо

, това е спам ,
пообиколи другите градски клубове и ще видиш същия въпрос .
Нали знаеш, от време на време излизат такива, от рода "Искате ли да имате метро в .... еди кой си град" и стават едни приказки, за чудо и приказ...
Имам чувството, че някой си прави народопсихоложки териториални експерименти на база дискусиите...



Тема Re: Сервиз на цифрови фотоапаратинови [re: klevcov]  
Автор Krasimirrr ()
Публикувано06.01.09 09:49



Какъв е по-точно проблема на Вашия фотоапарат ?
Обикновено се повреждат обективите....
Специалисти, който наистина се справят с проблема
ще намерите тук:






Тема Re: Сервиз на цифрови фотоапаратинови [re: Krasimirrr]  
Автор klevcov (непознат )
Публикувано11.01.09 18:41



Здравейте! Първо това не е спам, а просто запитване, попитах и във другите клубове, тъй-като тези градове са ми най-близки, та барем някой ми помогне.
Имам проблем със фотоапарата canon powershot s3, обективът му не може да излезе напред и да се включи фотоапарата. Тъй-като до скоро "Стемо" отговаряха за поправката на фотоапарати Канон, аз се консултирах със хора от техния сервиз. казаха ми по-добре да го хвърля, защото смяната на обектива щяла да струва колкото целия фотоапарат, което не ме устройва. Фотоапаратът не е купуван от България а гаранцията му изтече преди 3 месеца. Второ, благодаря на Krasimirrr за посочения линк, предполагам че ще имам повече яснотоа относно дали си струва и колко ще ми струва една такава поправка.



Тема Re: Сервиз на цифрови фотоапаратинови [re: klevcov]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано12.01.09 10:51



Здравей, с интерес следя развитието на темата понеже и аз имам същия проблем. Моят е SONY и където и да съм питала до сега ми отговарят едно и също т.е. да си купя нов

Питах почти навсякъде, но ми отговориха че може да се поправи но ще излезе колкото нов фотоапарат.
Та, ако успееш да намериш кой да ти го поправи ще се радвам да споделиш в клуба.




Тема Re: Сервиз на цифрови фотоапаратинови [re: klevcov]  
Автор dimoviva (Непоправима)
Публикувано14.01.09 01:52



Здравейте!
Ако все още не сте намерили разрешение на проблема с фотоапарата си, попитайте служителите на фото-студио "Кодак" на ул. "Васил Левски" - мили, отзивчиви и компетентни.

Пия всичко,

.




Редактирано от dimoviva на 14.01.09 01:52.



Тема Re: Сервиз на цифрови фотоапаратинови [re: kremenskata]  
Автор klevcov (непознат )
Публикувано08.05.09 07:27



Проблемът ми е разрешен. За kremenskata: можеш да изпратиш фотоапарата със куриер, поправката става бързо и много по-евтино от това което ти казват останалите. За подробности виж линка.

.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.