Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 02.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Наистина  
Автор ДPaka ()
Публикувано25.03.08 14:39



не мога да се начудя...защо във форума на Търново се шири такава простотия.
Влизала съм в тези на други градове -ами има си нормални разговори.Не,че всички са съгласни един с друг,не че няма изпростяващи, но общо взето има нормална атмосфера. Защо тук има само помия и нито една нормална тема почти.Не пишат регистрирани и не се обсъжда нищо...Защо?


Като се вземе предвид навъртащите се наоколо, не очаквам отговор



Тема Re: Наистинанови [re: ДPaka]  
Авторfranco (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 15:14



Темата е стара.
Когато менталното развитие на влизащите в клуба е под въпрос, нуждата от mindcontrol е задължителна, за да има някаква елементарна хигиена.
Те тава е...



Тема Re: Наистинанови [re: franco]  
Автор ДPaka ()
Публикувано25.03.08 16:16



Дааа...
Ама защо се лепят толкова недоразвити,това не мога да разбира.Само липсата на модератор ли ги тегли

. Има толкова много други немодерирани клубове...
Или няма достатъчно интерес от страна на нормалните търновци и теренът остава свободен(което ми се струва по-вероятно)за съжаление



Тема Re: Наистинанови [re: ДPaka]  
Автор HOlyGanGs7eR (feld-marshal)
Публикувано26.03.08 22:56



този клуб е много зле.... има ли си модератор?



Тема Re: Наистинанови [re: HOlyGanGs7eR]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано27.03.08 02:46



Ми няма... нито избран... то едва ли и ще има официално избран, щото малко регистрирани тука влизаме... няма и "служебен", който да чисти спама.
Та ако някой от администраторите случайно мине и забърше някоя глупост, това е. Иначе другото е каквото го напишат хората...

[image]http://www.nedev.biz/downloads/spam.giff[/image]


Тема Re: Наистинанови [re: Пp.Heдeв]  
АвторPeter (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 19:27



Nali izbirahme Vetroklin, mai beshe, ama nesto ne sym go zasichal skoro.
Draka, iskash li ti da se zaemesh s tova?

Sorry za latinicata, ama taia Vista mi e razmestila phonetichnata, a byrzam.



Тема В никакъв случай не искаме модератори тук!!!нови [re: Peter]  
Авторнeмa дa cтaнe (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 12:56



Цензори не ни трябват!
На никой няма да му е приятно, мнението му да е модерирано и да трябва да се съобразява със сухарския интелект на леличката Драка.

На който му е дерт за модератори, да заминава да пише в модерираните клубове.



Тема Re: Наистинанови [re: Peter]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано29.03.08 00:41



Ами с изборите е малко по-сложно... Най-много да се пусне една тема в клуб "Предложения" и от там нататък да се заеме Киро.
За момента не вярвам да стане, защото тук не е много посещавано място, а регистрираните които пишем са съвсем малко - 4 - 5 човека.



Тема Re: Наистинанови [re: ДPaka]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано30.03.08 13:20



Ами аз преди време се опитвах да пиша по теми и да пускам такива, но наистина много простотия и май нямам нужда от това. Влизаш и вземаш отношение за нещо а отсреща някой откровенно те псува не по темата ами щото ей тъй... и то анонимно. Вместо да е приятно в този форум, в крайна сметка се получава обратния ефект и аз лично не виждам кой ще е този, да търпи простотията на някой и да продължава да се опитва да общува по нормален начин. Аз съм ЗА модератор доста отдавна, не съм влизала също така доста отдавна, или пона не съм писала

само чета.



Тема Re: Наистинанови [re: kremenskata]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 16:51



Преди време един от пишещите се беше заел с тази трудна задача да извоюва модератор,но Киро най нагло го отряза ако си спомняте.Така,че ако някои има време за губене нека се проба пак




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.