Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 18.06.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Макдоналдс в Търново  
Авторбoляpka (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 23:26



Чува се, че скоро ще има и при нас. Някой може ли да потвърди това нещо?



Тема Re: Макдоналдс в Търновонови [re: бoляpka]  
Автор Amorphous (Obersturmfuhrer)
Публикувано31.10.07 07:23



Само тази помия ни липсва...



Тема Re: Макдоналдс в Търновонови [re: Amorphous]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано31.10.07 18:55



Що бе, не е зле. Винаги съм бил на мнение, че е по-добре да има, отколкото да няма. Друг е въпроса доколко ще издържат





Тема Re: Макдоналдс в Търновонови [re: Пp.Heдeв]  
Авторfranco (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 21:20



Няма страшно. Таргет групата на подобни крайпътни закусвални не са местните, така че "лайната в питка" няма да изместят традиционните баница с боза, боб с наденица, чорба от бамя, зеле на фурна и шкембе чорбасъ. Като отмине първата вълна на интерес нещата ще се стабилизират и хората ще се върнат към изконните си хранителни ценности.





Тема Re: Макдоналдс в Търновонови [re: franco]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано01.11.07 20:14



Ам, а де :-)))) То и аз като си купувам от там, все едно и също вземам ;-) Онази промоция - 2 за 1,99 лв, от които оставаш гладен. Но какво да се прави.
Общо взето от МакДоналдс най си заслужава сладоледа и донякъде пържените картофи, който ги обича бланширани.
Иначе изобщо този тип заведения изобщо не е заплаха за нашите механички. Я ги вижте тези варненци от Хепи как бързо-бързо си отидоха и на тяхно място се появиха магазини

.
Само дето се чудя тези в ДНА-то, клонинга на Хепи как се оправят, но пък какво и да ги мисля, щом още си работят, значи им върви работата.

Между другото. МакДоналдс е идеална възможност за студентчета да си изкарват някакви парички. Поне там, доколкото ми казаха работното време е сравнително плаващо ;-)

Редактирано от Пp.Heдeв на 01.11.07 20:15.



Тема Re: Макдоналдс в Търновонови [re: бoляpka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 11:49



Някъде четох, че следващият обект на МакДоналдс е в Плевен и ще е готов напролет. Мисля в Стандарт отпреди 20-на дни. За ВТ не съм срещал никъде.



Тема Re: Макдоналдс в Търновонови [re: MД]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 19:18



Във ВТ МкДоналдс строят под Практикер.



Тема Re: Макдоналдс в Търновонови [re: 123]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 23:31



i az ne6to takova videh na tabelata na targovski prak VT pod praktikera pi6e 4e 6e ima McDundi



Тема Re: Макдоналдс в Търновонови [re: 123]  
Авторбoляpka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 00:57



И аз точно за там разбрах, но не съм минавала скоро и не съм виждала табела. Утре може да се разходя до там.
Аз не съм фен на тази американска закусвалня(KFC по ме кефи), но щерката е и тя таи надежди да направят тук






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.